دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود مجموعه آفیس Microsoft Office 2010 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود رایگان نرم افزار مایکروسافت آفیس ۲۰۱۰،ورژن ۱۴٫۰٫۷۱۶۲٫۵۰۰۰ Microsoft Office 2010 در دو نسخه خانگی و اداری برای ویندوز های ۶۴ بیت و ۳۲ بیت را  از سایت دانلود کار انجام دهید و مشکلات افیس خود را از پشتیبانی تلفنی شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !!!

 

دانلود آفیس 2010

 

مجموعه افیس در سال ۱۹۸۹ به طور رسمی به بازار عرضه شد.این مجموعه در ابتدا کاره خود را با سه نرم افزار مایکروسافت اکسل، مایکروسافت ورد و مایکروسافت پاورپوینت آغاز کرد و تا کنون نسخه های متعددی از این مجموعه به بازار عرصه شده است.

Microsoft Office for Windows 1.5 از ابتدای ترین آپدیت ها بود که در آن برنامه اکسل یک پله ارتقا یافت. در نسخه بعدی یعنی Microsoft Office for Windows 1.6 نرم افزار Microsoft Mail که کار آن مدیریت ایمیل های دریافتی و ارسالی میباشد به مجموعه اضافه شد، و در به روز رسانی بعدی یعنی Microsoft Office for Windows 3.0 قابلیت ارائه شدن بر روی یک دیسک CD به مجموعه اضافه شد. در سال ۱۹۹۳ برنامه مایکروسافت اکسس به مجموعه اضافه شد، اکسس برنامه مدیریت بانک اطلاعاتی مایکروسافت ویژه ویندوز میباشد. این مجموعه Microsoft Office Professional نام گرفت و یک سال بعد در سال ۱۹۹۴ به روز رسانی جدید تحت عنوان Microsoft Office 4.0 انجام شد. در این اپدیت نرم افزار جدیدی به مجموعه اضافه نشد اما مردم بیشتر در این نسخه با مایکروسافت وورد ورژن ۶ آشنا شدند. Microsoft Office 4.3 نام آپدیت بعدی آفیس بود که به علت ۱۶ بیتی بودن مناسب ویندوز NT بود. سرانجام نسخه ۳۲ بیتی با عنوان Microsoft Office 95 در سال ۱۹۹۵ منتشر شد. به مجموعه افیس در این به روز رسانی برنامه +Schedule اضافه شد و علاوه بر این در این به روز رسانی افیس ۹۵ در دو نسخه به مردم ارائه شد، آفیس پروفیشنال و آفیس استاندارد. تفاوت این دو نسخه در این بود که پروفیشنال دارای برنامه اکسس بود. یکی از بهترین به روز رسانی ها که مجموعه افیس را دچار تحول قابل توجهی کرد Microsoft Office 97 بود. قابلیت چک کردن اشتباه های گرامری و قابلیت Office Assistant یا دست یار آفیس در این نسخه به کاربران معرفی شد. در به روز رسانی بعدی که نام آن Microsoft Office 2000 بود سعی شد تا ایمنی و امنیت بالا برود. آپدیت بعدی یعنی Microsoft Office XP معروف به افیس ۱۰ یا افیس ۲۰۰۲ اخرین آپدیتی بود که ویندوز های ۹۸ ، NT4.0 ، ME را حمایت میکرد و به نوعی این نسخه افتخار مایکروسافت به شمار میرفت. در سال ۲۰۰۳ آفیس ۱۱ با نام Microsoft Office 2003 با دو نرم افزار جدید به مردم عرضه شد. نرم افزار OneNote که برای برنامه ریزی و نظم دادن به کارها ساخته شده و نرم افزار Microsoft InfoPath که کار آن ایجاد لیست های سفارشی بدون نیاز به دانش کد نویسی است.

نام نسخه بعدی مجموعه افیس Microsoft Office 2010 میباشد. مایکروسافت افیس ۲۰۱۰ مجوعه ای از ابزار های پیشرفته برای ویرایش و پیش برد پروژه ها و اسناد و مدارک در هر زمینه میباشد.به طور کلی مجموعه افیس شامل برنامه های برای برنامه ریزی ، حساب داری ، دریافت و ارسال ایمیل ، مدیریت تصاویر ، اشتراک گزاری ، نامه نگاری ، بانک اطلاعاتی و … . میباشد. در مایکروسافت پاورپوینت میتوان پروژه خود را با استفاده از تصاویر برای دیگر همکاران و مهندسین به نمایش گذاشت و توضیح داد.همچنین با استفاده از Template های جدید و مطابق با استاندارد های روز در مایکروسافت ورد، میتوان اسنادی فوق حرفه ای ایجاد کرد کار اصلی ورد پردازش و اصلاح میباشد. یکی دیگر از نرم افزار ها در این مجموعه پابلیشر مایکروسافت میباشد. در پابلیشر بیشترین تاکید بر آرایش و طراحی صفحه میباشد. در واقع پابلیشر نوعی نرم افزار نشر رومیزی میباشد. یک پردازشگر و ویرایشگر قدرتمند متن و کلمات در کنار پایگاه ها و بانک های اطلاعاتی و دیگر ویژگی های قدرت مند جای هیچ گونه رقابتی در این عرصه باقی نگذاشته و هم چنین این مجموعه را به انتخابی بی نظیر بدل کرده.

مایکروسافت افیس را میتوان در زمینه های مختلف به نوعی یک رهبر دانست.هم اکنون میتوانید مایکروسافت افیس ۲۰۱۰ را از سایت downloadkar.ir در دو نسخه کامل (اداری) و خانگی که فقط نرم افزار های کاربردی تر در ان قرار دارد دانلود کنید

افیس ۲۰۱۰ نسخه اداری شامل نرم افزار های زیر میباشد

Microsoft Word 2010
Microsoft Access 2010
Microsoft Excel 2010
Microsoft InfoPath 2010
Microsoft Office Professional Plus 2010
Microsoft Office Standard 2010
Microsoft OneNote 2010
Microsoft Outlook 2010
Microsoft PowerPoint 2010
Microsoft Project Professional 2010
Microsoft Project Standard 2010
Microsoft Publisher 2010
Microsoft SharePoint Workspace 2010
Microsoft Visio 2010

افیس ۲۰۱۰ نسخه خانگی شامل نرم افزار های زیر میباشد

Microsoft Office Access 2010
Microsoft Office Excel 2010
Microsoft InfoPath Designer 2010
Microsoft Office OneNote 2010
Microsoft Office Outlook 2010
Microsoft Office PowerPoint 2010
Microsoft Office Publisher 2010
Microsoft Office Word 2010
Microsoft SharePoint Workspace 2010

بنر اخر هر پست

دانلود مجموعه آفیس Microsoft Office 2010 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

  افیس 2010 نسخه اداری x64 1.31 گیگابایت

  افیس 2010 نسخه اداری x86 1.19 مگابایت

  فعال ساز افیس 2010 3 مگابایت

  افیس 2010 نسخه خانگی x64 1.43 گیگابایت

  افیس 2010 نسخه خانگی x86 1.19 گیگابایت

  فعال ساز افیس 2010 نسخه خانگی 3 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه