دانلود کار


دانلود نرم افزار دانلود از یوتیوب |MediaHuman YouTube Downloader

 

 

 دانلود نرم افزار دانلود از یوتیوب |MediaHuman YouTube Downloader

در حال بازدید از پست های مورد علاقه خود در یوتیوب هستید،و میخواهید این فایل ها را دانلود کنید که هر وقت لازم بود دوباره آن ها را مشاهده کنید،خب پس نرم افزار خوبی را انتخاب کرده اید.پست های مورد علاقه خود را ترتیب بندی و دسته بندی کنید که وقت دانلود آنها رسیده است.نرم افزار MediaHuman YouTube Downloader برای دانلود از یوتیوب بهترین نرم افزاری است که با سرعت بالا و ظاهر کاربری ساده ساخته شده است که موارد مورد علاقه خود را زمانیکه بصورت آنلاین مشاهده میکنید از یوتیوب دانلود کنید،و هم چنین با انتخاب کیفیت مورد نظر و انتخاب فرمت دلخواه بستر دانلود را به سادگی برای شما فراهم کرده است،تا عکس،فیلم،موسیقی،انیمیشن و… را بطور راحت و بی دردسر از یوتیوب دانلود کنید.و بصورت آفلاین به مشاهده بپردازید…و همچنین تنها با وارد کردن آدرس فایل های موردنظر میتوانید دانلود خود را شروع کنید.

یوتیوب به دلایل بخش سیاست کاری خود امکان دانلود فایل ها را از یوتیوب فراهم نکرده است،اما نرم افزار های مربوطه دیگر میتوانند کمک کنند تا بتوانیم موارد موارد علاقه خود را دانلود کنیم،و چه نرم افزاری از MediaHuman YouTube Downloader بهتر!

با دانلود نرم افزار دانلود از یوتیوب |MediaHuman YouTube Downloader هر چه زودتر فایل های مورد علاقه خود را که در یوتیوب نشانگذاری کرده اید،دانلود کنید و بصورت آفلاین مشاهده کنید و لذت ببرید هم چنین در مصرف داده ها و اینترنت و… بسیار میتوانید مصرف های بیهوده را کاهش دهید.

ویژگی های نرم افزار دانلود از یوتیوب MediaHuman YouTube Downloader:

پشتیبانی و خروجی از فیلم های با کیفیت بالا حتی ۴K.
دانلود تمامی فیلم های یک شبکه یا بصورت لیست وار.
جدا سازی صدای فیلم ها و ذخیره ی آن به صورت MP3.
پشتیبانی از iTunes و VEVO.
پشتیبانی از سیستم عامل های مک، ویندوز و اوبونتو.

 

 

 

 

 

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

آموزش نصب دانلود نرم افزار دانلود از یوتیوب |MediaHuman YouTube Downloader

بعد از نصب ، محتوای پوشه Patch را در محل نصب کپی نمایید آنرا اجرا کرده و Patch را بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

تبلیغات