دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود سیستم عامل مک موهاوی macOS Mojave 10.14

دانلود مک Mojave + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود آخرین ورژن مکینتاش را در دانلود کار تجربه کنید .

سیستم عامل مک موهاوی (ورژن ۱۰٫۱۴) پانزدهمین انتشار رسمی سیستم عامل مک توسط اپل برای کامپیوتر های مکینتاش رومیزی است، که در ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ در WWDC جانشین macOS High Sierra اعلام شد. با این انتشار برخی اپلیکیشن های iOS مانند Apple News، Voice Memos و Home به دسکتاپ انتقال یافته است، همچنین شامل یک Dark mode همه جانبه و جذاب تر می باشد. به علاوه موهاوی آخرین نسخه سیستم عامل مک است که اپلیکیشن ها ۳۲ بیتی پشتیبانی خواهند شد. نام این نسخه از نام کویر Mojave در کالیفرنیا گرفته شده شده و این آخرین انتشار مک است که با نام نقاط مختلف کالفرنیا نام گذاری میشود.

از تغییرات مهم این نسخه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

در این نسخه OpenGL و  OpenCL هنوز پشتیبانی می شوند اما بسیاری از ابزارها با استفاده از کتابخانه Metal اپل نوشته شده اند. دز رابطه با اپلیکیشن ها ۳۲ بیتی در موهاوی اخطار تنها ۳۰ روز ظاهر می شود. به علاوه Updates از App store به System Preferences انتقال یافته است. اضافه شدن Dark mode، دسکتاپ متغیر، اضافه شدن ویژگی های جدید به Finder و اپلیکیشن های جدید از iOS، تغییرات Facetime، app store، Safari از تغییرات ظاهری این نسخه جدید است.

 

لینک های جذاب

دانلود سیستم عامل مک macOS High Sierra 10.13 Final

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۲٫۱ | Mac OS X Sierra 10.12.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۱٫۱ | Mac OS X El Capitan 10.11.1

بنر اخر هر پست

دانلود سیستم عامل مک موهاوی macOS Mojave 10.14

دانلود سیستم عامل macOS Mojave نسخه نصبی مک

دانلود سیستم عامل macOS Mojave نسخه VMWare

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه