دانلود کار


دانلود نرم افزار IBM SPSS 16+18+19 ورژن های ۱۶+۱۸+۱۹ به همراه کرک+ پشتیبانی

دانلود نرم افزار تجزیه و تحلیل آماری IBM Statistical Package for the Social Sciences (SPSS) به همراه عکس هایی از محیط نرم افزار و… را در دانلود کار انجام دهید. و مشکلات نصب IBM SPSS خود را از پشتیبانی  ۲۴ ساعته دانلود کار یپرسید. ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ پشتیبانی دانلودکار!!!

 

دانلود برنامه IBM SPSS

 

نرم افزار IBM SPSS Statistics مخفف Statistical Package for the Social Sciences می باشد که به معنی پکیج آماری برای علوم اجتماعی میباشد. IBM SPSS  به شما کمک می کند تا مدل های پیش بینی دقیق را به سرعت و به طور مستقیم، بدون برنامه ریزی بسازید.

SPSS یک نرم افزار تجزیه و تحلیل طراحی شده است که با استفاده از الگوریتم های پیشرفته و تکنیک های پیشرفته هوش، پیش بینی افراد ،گروه ها ،سیستم ها و شرکت ها را در زمینه تجزیه و تحلیل متن ، تجزیه و تحلیل سازمانی ، مدیریت تصمیم گیری و بهینه سازی کمک کند. می توانید الگوها و روند در داده های ساخت یافته و یا غیر ساختاری را به راحتی، با استفاده از رابط بصری منحصر به فرد پشتیبانی شده، توسط تجزیه و تحلیل پیشرفته کشف کنید.

این نرم افزار توسط شرکت IBM  در سال ۲۰۰۹ خریداری شد و پس از آن نرم افزار را با نام PASW  مخفف Predictive Analytics Software  منتشر کرد و که در نسخه ۱۹  نام آن را دوباره به SPSS Statistics  تغییر داد.

نرم افزارهای  تحلیلی بسیار موجود می باشد که در این بین ، نرم افزار IBM SPSS توجه کابران زیادی را به خود جذب کرده است. ویژگی های از قبیل رابط کاربری ساده ، گرافیک بالا ، دارای جدول بندی بصورت شطرنجی ، قابلیت آمار توصیفی نسبی ، وجود چندین نوع تحلیل مانند : تحلیل پراکنش ، تحلیل خوشه ای ، آمار توصیفی نسبی و .. مورد توجه کابران قرار گرفت که باعث شده یکی از پرطرفدارترین نرم افزار در این حوزه باشد. این نرم افزار مورد استفاده مهندسان آمار ، علوم اجتماعی ، داد وستد و … می باشد.

شکت IBM  پس از نسخه ۱۸ به فکر بالابردن گرافیک در نرم افزارهای خود افتاد که با بالابردن گرافیک ، باعث چشم نوازی در نرم افزار شد،البته این کار حجم نرم افزار رو هم زیاد کرد ، ولی همچنان نسخه ۱۶ این نرم افزار را می توانید استفاده کنید که ظاهری ساده دارد ، حجم کمی نسبت به نسخه های بالاتر خود دارد و با ویندوز ۷ و ۸ و ۱۰ نسخه های ۳۲ و ۶۴ سازگاری دارد.

نام های مستعار این برنامه :

مدلساز  (Modeler)
تجزیه و تحلیل متن  (Text Analytics)
سازمان تجزیه و تحلیل  (Entity Analytics)
تحلیل شبکه اجتماعی  (Social Network Analysis)

لینک های جذاب

دانلود نرم افزار  اتوکد ۲۰۱۹

دانلود برنامه سالیدورک

دانلود نرم افزار مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶

 

دانلود نرم افزار IBM SPSS 16+18+19 ورژن های ۱۶+۱۸+۱۹ به همراه کرک+ پشتیبانی

  دانلود نرم افزار IBM SPSS 16 193 مگابایت

  دانلود نرم افزار IBM SPSS 18 نسخه 64 بیتی 1.43 گیگابایت

  دانلود نرم افزار IBM SPSS 18 نسخه 32 بیتی 1.1 گیگابایت

  دانلود نرم افزار IBM SPSS 19 476 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات