دانلود کار


دانلود درایور پرینتر hp photosmart c7283

دانلود درایور پرینتر hp photosmart c7283

دانلود درایور پرینتر hp photosmart c7283

hp photosmart c7283 مجهز به امکانات ارتباطی و اتصالاتی بسیار خوبی می باشد. پرینتر hp photosmart c7283  دارای درگاه USB نسخه ی ۲، درگاه Ethernet و گیرنده ی Wireless 802.11g برای اتصال و بی سیم به شبکه، بلوتوث می باشد . پرینتر hp photosmart c7283 درای پورت PictBridge برای اتصال به انواع دوربین های دیجیتال و فیلم برداری می باشد.

ظرفیت سینی کاغذ  پرینتر hp photosmart c7283  نیز ۱۰۰ عدد کاغذ  و ۵۰ عدد به صورت تغذیه ی کاغذ اتوماتیک می باشد. سرعت کپی پرینتر hp photosmart c7283  دقیقا مانند سرعت پرینت و ۳۳ صفحه در حالت  سیاه و سفید و ۳۴ صفحه در حالت  رنگی در دقیقه می باشد. اسکنر آن نیز کیفیت بسیار بالایی می باشد  و از نرم افزار OCR بهره می برد. این نرم افزار بسیار کارآمد بوده و قابلیت تبدیل کردن متن اسکن شده را به متن قابل ویرایش کامپیوتری می دهد. 

روش دانلود درایور پرینتر hp photosmart c7283

با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

دانلود درایور پرینتر hp photosmart c7283دانلود درایور پرینتر hp photosmart c7283

 

دانلود درایور پرینتر hp photosmart c7283

  دانلود درایور پرینتر hp photosmart c7283 287 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات