دانلود کار


پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet

پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet

پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet

پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet از دسته پرینتر های بسیا با کیفیت شرکت اچ پی می باشد . پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet از سری پرینتر های inkjet  یا همان جوهر افشان می باشد . قابلیت های دیگر پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet  شامل : پرینت کپی و اسکن می باشد . این پرینتر جوهر افشان نسبت به حجمی که دارد توانسته این سه قابلیت را به خوبی در خود داشته باشد . ظرفیت سینی این پرینتر  تعداد  ۱۰۰ برگ  در خود جای می دهد . سرعت چاپ پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet در حالت رنگی تعداد بیست و سه صفحه و چاپ در حالت سیاه و سفید تعداد بیست و نه صفحه می باشد . پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet  دارای ظرفیت ماهانه ۱۰۰۰ چاپ می باشد . پرینتر Photosmart C4480 دارای یک صفحه نمایشگر ال سی دی بوده و از کارتریج  ۱۴۰ و ۱۴۱ بر خوردار است . 

با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjetپرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet

پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet

  دانلود درایور پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet 176 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات