دانلود کار


دانلود درایور پرینترhp laserjet 5200tn

دانلود درایور پرینتر HP LaserJet 5200tn

دانلود درایور پرینترhp laserjet 5200tn

hp  توانسته به خوبی بارقیبای خود در  بخش  پرینتر به خوبی رقابت کند و جایگاه خود را به خوبی تثبیت کند . پرینترhp laserjet 5200tn دارای قدرت خوبی نسبت به پرینتر های تک کاره دارد . قابلیت پرینترhp laserjet 5200tn تک کاره بوده  A4 بوده . ظرفیت سینی پرینترhp laserjet 5200tn 350 برگ  کاغذ می باشد .پرینترhp laserjet 5200tn از دسته پرینتر های  لیزری می باشد . از مزیت های پرینترhp laserjet 5200tn سرعت چاپ بالا ی این پرینتر است این پرینتر در حالت رنگی تعداد ۳۵ برگه در دقیقه چاپ میکند  و در حالت سیاه سفید هم همین تعداد را برای کاربر چاپ میکند . پرینترhp laserjet 5200tn دارای توان چاپی ماهانه بالایی نیز می باشد و تعداد ۶۵۰۰۰ برگه در ماه حد مناسب این پرینتر می باشد . در صورتی که شما با مشکلی در زمینه ی پرینتر داشته باشید  همکاران ما آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند همچنین میتواند شمارا در زمینه خرید پرینتر راهنمایی کنند .شماره ی تماس با همکاران ما ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ . 

طریقه ی دانلود درایور پرینتر hp laser jet 5200tn

با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

دانلود درایور پرینترhp laserjet 5200tnدانلود درایور پرینترhp laserjet 5200tn

دانلود درایور پرینترhp laserjet 5200tn

  دانلود درایور پرینترhp laserjet 5200tn

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات