دانلودکار » دسته: ماجراجویی

شوالیه کوچک

شوالیه کوچک

بازی شوالیه کوچک برای اندرویدVincelot-A-Knights-Adventure-Android

در این بازی زیبا و جذاب شما به همراه یک شوالیه  کوچک در مکان های گوناگون  و رنگارنگ  ماجراجویی کنید . ودر میین گیم های  مختلف و هیجان انگیز شرکت کنید و کار های مختلف مانند کارهای هنری و نقاشی  بر روی اجسام مختلف را تجربه نمایید .شما در این بازی با یک شاهزاده به نام پاول  آشنا خواهید شد که برای ماجرا جویی در اطراف قلعه  و مناظر زیبا شما را همرا هی خواهد کرد  وبه مهمانی خواهد برد این بازی با تم آموزشی  و ماجرایی که دارد  در همه ی رده های سنی  مخاطب و طرفدار خواهد داشت و ساعت ها سرگرمی برای همه فراهم میسازد .

 

Continue reading “دانلود بازی شوالیه کوچک برای اندرویدVincelot-A-Knights-Adventure-Android” »

یونیا و روستای سوخته

بازی یونیا و روستای سوخته برای اندرویدunia-and-the-burned-village_1.0.3_Android

یک بازی ماجرا جویانه پلتفرمر میباشد که در آن هدف اصلی شما این است که به شخصیت های این بازی به نام بوو ، لی و کلاگ کمک کنید تا دوستان خود که توسط ترول ها ربوده شده اند را پید اکنند.این بازی شامل پازل های چالش بر انگیز ،دشمنان خطرناک وتله های فراوان میباشد . در این بازی شما باید هر سه شخصیت بازی را به نوبت هدایت کنید و از ویژگی های آن ها استفاده نمایید تا دنیا ها را پاکسازی کنید .تمامی مراحل بازی را با استفاده از عناصر و افکت های منحصر به فرد به زیبایی  ساخته شده اند.

 

Continue reading “دانلود بازی یونیا و روستای سوخته برای اندرویدunia-and-the-burned-village_1.0.3_Android” »

ستاره اسکیت باز

بازی ستاره اسکیت باز برای اندرویدStar_Skater_Android

فقط از جاده عبور نکنید بلکه  آن را به تصرف خود در بیاورید .و تا جایی که توان دارید با اسیکیت خود بتازید !در بازی  ماجرایی سبک فانتزی این بازی که برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی ساخته شده است تا بی نهایت با اسکیت خود بتازید و در جاده های مختلف بدون هیچ محدودیت  اسکیت سواری کنید ، در این بازی شما با یک اسکیت مراحل مختلف بازی را طی می کنید  و به جمع آوری امتیازات می پردازید.

 

Continue reading “دانلود بازی ستاره اسکیت باز برای اندرویدStar_Skater_Android” »

ستاره شوالیه

بازی ستاره شوالیه برای اندرویدStar_Knight_v1.1.3_Android

بازی سرگرم کننده و جالب برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیوی بازیسازی LeftRight عرضه شده است. بازی که در مدت کوتاه عرضه خود توانست نظر مثبت کاربران بسیار زیادی را به خود جلب کند و این قضیه را می توان از امتیاز ۴٫۵ کسب شده توسط این بازی در سایت پلی استور به خوبی فهمید

بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد. این بازی، یک بازی مرحله ای است که در آن شما نقش یک شوالیه را ایفا خواهید کرد که می توانید کاراکتر خود را از میان چندین شخصیت مختلف انتخاب کنید. در این بازی شما باید وارد جنگ با نیروهای تاریکی شوید و تلاش کنید تا بتوانید به تنهایی تمام آنها را شکست دهید.

 

Continue reading “دانلود بازی ستاره شوالیه برای اندرویدStar_Knight_v1.1.3_Android” »

پدر اختاپوسی

بازی پدر اختاپوسی برای اندرویدOctodad-Dadliest.Catch.v1.0.21.build.1800143_Android

یک بازی عالی برای گوشی های اندرویدی در سبک ماجرایی  که شما به عنوان پدر خانواده باید سرپرستی یک خانواده را برعهده بگیرید ، شما در این بازی باید یک راز را مخفی نگه دارید آن راز این است که شما نباید بگذارید بقیه بفهمن که شما انسان نیستید و شما یک اختاپوس هستید حتی خانوادیتان.

 

Continue reading “دانلود بازی پدر اختاپوسی برای اندرویدOctodad-Dadliest.Catch.v1.0.21.build.1800143_Android” »

خانه متروکه

بازی خانه متروکه برای اندرویدManiac_Manors_Android

در این بازی زیبا و هیجان انگیز که برا گوشه و تبلت های آندرویدی منتشر شده اس ت شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا با حل پازل ها ، کشف رموز ، تعامل با اشیا و بررسی سایه ی تاریکی که گذشته شما را پوشانده است ، ماموریت  خود را به اتمام برسانید .خود را در دنیایی ترسناک سه بعدی به همراه موسیقی  فراموش نشدنی تصور کنید ،شما باید به جست و جو پرداخته  و از اتاق ها فرار کنید . به هیچ عنوان این بازی را از دست ندهید .لازم به ذکر است که برای اجرای این بازی برروی گوشی ، دستگاه شما باید دارای حداقل رم ۵۱۲ مگابایت باشد.

 

Continue reading “دانلود بازی خانه متروکه برای اندرویدManiac_Manors_Android” »

Lost_Echo

بازی گمشدن اکو برای اندرویدLost_Echo_v1.9.13_Android

Lost Echo  یکی دیگر از سری بازی های ماجرا جویی می باشد که  به تازگی برای نسخه اندروید منتشر شده است .این بازی توسط کمپانی kick back برای آندروید منتشر شده است .شما با نصب این بازی بر روی گوشی و تبلت های آندرویدی خود در درنقش فردی به نام  Grag  به دنبال  نامزد خویش که طی یک حادثه ای ناپدید شده  است ، اکنون Grag   به جستجو نامزده خود پرداخته است و شما باید اورا در این  سفر پر ماجراو هیجان انگیز همراهی کنید .تمام عناصر واجزا این بازی با بالاترین کیفت طراحی شده اند و میشه  گفت یکی از برترین بازی های سبک  ماجراجویی است .

 

Continue reading “دانلود بازی گمشدن اکو برای اندرویدLost_Echo_v1.9.13_Android” »

چهار جستجو گر

بازی چهار جستجوگر برای اندرویدFour_Seekers_v2.0.0_Android

در این بازی نقش آفرینی  چهار جستجوگر، شما  باید به سه دوست دیگر به نام های فیلیپ ، فلوید و زاری( شخصیت های قهرمان بازی) ملحق شوید و از عزیزان آن ها در برابر لوسیو ، سلطان هیولا ها دفاع کنید  زیرا درگاه لوسیو باز شده است وانواع هیولا ها برای به غارت بردن ، اسیر کردن کودکان و زنان  و کشتن مردان دست به کار شده اند.در این نسخه از بازی بیشتر مشکلات از قبیل باگ ها و تبلیغات  حذف شده اند.

 

Continue reading “دانلود بازی چهار جستجوگر برای اندرویدFour_Seekers_v2.0.0_Android” »

پرونده جنایی

بازی پرونده جنایی برای اندرویدCriminal-Case-2.11-Android

یک بازی فوق العاده برای گوشی های اندرویدی که طرفداران زیادی در گوگل پلی پیدا کرده است و نمره ی ۴٫۶ از ۵ گرفته است ، موضوع بازی به این شکل است شما باید در نقش یک پلیس پرده از راز جنایات شهر بردارید و به سر صحنه های جرم اعزام میشضوید تا مدارک لازم را جمع کنید .حتما این بازی فوق العاده و با کیفیت را دانلود کنید.

 

Continue reading “دانلود بازی پرونده جنایی برای اندرویدCriminal-Case-2.11-Android” »