دانلودکار » دسته: شبیه ساز

تنیس روی میز

بازی تنیس روی میز برای اندرویدTable-Tennis-Touch-2.2.0420.2_Android

یکی از بهترین ، جذاب ترین و طبیعی ترین بازی های تنیس روی میز که تا کنون برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است شما با نصب این بازی بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود صاحب یک بازی با گرافیک شگفت انگیز خواهید شد .شما در این باز به عنوان یک بازیکن باید با حریف های مختلف بازی کنید و آن هارا شکست بدهید تا به امتیاز بالا تر دست بیابید.

 

Continue reading “دانلود بازی تنیس روی میز برای اندرویدTable-Tennis-Touch-2.2.0420.2_Android” »

اسکیت پرنده

بازی اسکیت پرنده برای اندرویدPower-Hover-1.5.0_Android

بازی محبوب و فوق العاده زیبای هاوربورد(اسکیت پرنده) از استودیو بازی سازیoddrok است که ابتدا با قیمت +۳ دلار در ایتونز برای سیستم عامل ios منتشر شده بود و با استقبال بی نظیر کاربران سراسر جهان روبرو گردید.

نسخه اندروید ان بر خلاف نسخهios بصورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد.

به طور کلیpower hover یک بازی در سبک رانر به صورت مرحله ای است که در ان می توانید سوار بر هاوربورد،با حرکات آکروباتیک نیروی جاذبه را به مبارزه بطلبید. از منظر لول دیزاین و تنوع مناظر،power hover یکی از بهترین بازی هایی هست که برای اندروید منتشر شده است.

 

Continue reading “دانلود بازی اسکیت پرنده برای اندرویدPower-Hover-1.5.0_Android” »

فوتبال ادمک ها

بازی فوتبال ادمک ها برای اندرویدStickman-Soccer-2016-1.1.0Android

این بازی فوق العاده  سری بازی های دیگر از stickman soccer است که توسط سازندگان بازی های موفقی مانند stickman tnnis .stickman jumper  stickman football  stickman ice hokey stickman basketball  stick man cliff diving  و… ساخته شده است . استیکمن های فوتبالیست  در مسابقات مختلفی شرکت کنید و با برنده شدن در فصل های مختلف فوتبال امتیاز خود را بالا ببرید.

 

Continue reading “دانلود بازی فوتبال ادمک ها برای اندرویدStickman-Soccer-2016-1.1.0Android” »

اسکیت

بازی اسکیت برای اندرویدskater-boy-1-5_Android

بازی اسکیتر یک شبیه ساز فوق العاده ورزش اسکیت می باشد که برای سیستم عامل آندروید منتشر شده است  که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است و شما میتوانی این بازی را بر روی گوشی و تبلت های اندرویدی خود اجرا کنید.در این بازی با کنرل آسان صفحه و هدایت اسکیت بورد و جهت حرکت کفش ها ی مخصوص اسکتینگ تجربه فوق العاده ای از بازی skate در اختیار شما قرار خواهد گرفت و حتی ترفند ها و حدکت های جدید خود را اجرا نمایید .

 

Continue reading “دانلود بازی اسکیت برای اندرویدskater-boy-1-5_Android” »

ماشین سواری

بازی ماشین سواری برای اندرویدMini-Racing-Adventures-1.8.1_Android

یک بازی موتور سواری  عالی در سبک موتور سواری و ماشین سواری که گرافیک بسیار ساده و فانتزی ای دارد و در عین سادگی میتواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد و شما میتوانید  با دوستان خود به بازی بپردازید.

 

Continue reading “دانلود بازی ماشین سواری برای اندرویدMini-Racing-Adventures-1.8.1_Android” »

سلطان دوچرخه سواری

بازی سلطان دوچرخه سواری برای اندرویدKing-Of-Dirt-1.336_Android

یک بازی موتور سواری عالی برای گوشی های اندرویدی که شما را به یک چالش بزرگ فرا میخواند و شما باید قدرت موتور سواری خود را به رخ دیگر حریفان بکشید ، این بازی را همچنین میتوانید به صورت آنلاین بازی کنید و با دیگر حریفان در سراسر جهان به رقابت بپردازید و امتیاز های خود را بالا ببرید.

 

Continue reading “دانلود بازی سلطان دوچرخه سواری برای اندرویدKing-Of-Dirt-1.336_Android” »

شهر سازی

بازی شهرسازی برای اندرویدcity-island-winter-edition_Android

یک بازی در سبک شهر سازی برای گوشی های اندرویدی که در این بازی بر خلافه های نسخه های قبلی که در مناطق گرمسیری بود ، این بازی در فصل زمستان است که شما باید شهر خود را بسازید تا مردم به شهر شما مهاجرت کنند ، شما در این بازی باید مغازه ، خانه ، کلیسا و… بسازید  و برای شهروندان خود که به شهر شما مهاجرت میکنند شغل ایجاد کنید و مدیریت شهر را در دست بگیرید.

 

Continue reading “دانلود بازی شهرسازی برای اندرویدcity-island-winter-edition_Android” »

دوچرخه سواری

بازی دوچرخه سواری برای اندرویدbike-unchained_1.14_Android

یک بازی فوق العاده برای گوشی های اندروید که شما باید یک دوچرخه سوار حرفه ای باشید تا بتوانید قهرمان شوید و دوچرخه های جدید بگیرید و امتیاز خو را بالا ببرید ، این بازی در عین سادگی نیازمند دقت و سرعت عمل بالاست که میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند ، این بازی دارای گرافیک فوق العاده ای است و دارای دیتا میباشد .

 

Continue reading “دانلود بازی دوچرخه سواری برای اندرویدbike-unchained_1.14_Android” »