دانلودکار » دسته: فکری

شهر سازی

بازی شهر سازی برای اندرویدTriple_Town_1.90.1_Android

یک بازی فوق العاده در سبک شهر سازی برای سیستم های اندرویدی که شما باد به وسیله یسه عنصر عناصر جدید بسازید مثلا با سه تکه چمن یک بوته بسازید یا با سه بوته یک درخت بسازید ، البته برای این کار مشکلاتی در سر راه شما قرا میگیرد که شما باید آ نها را رفع کنید و به مراحل بالاتر بروید .

 

Continue reading “دانلود بازی شهر سازی برای اندرویدTriple_Town_1.90.1_Android” »

بلیط قطار

بازی بلیط قطار برای اندرویدTicket-to-Ride-2.2.0_Android

یک بازی فوق العاده در سبک فکری میباشد که شما باید مدیریت راه آهن را بر عهده بگیرید ، کار با  این بازی بسیار ساده است و شما تنها در ۱۰ دقیقه میتوانید این بازی را یاد بگیرید ، اما میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند،همچنین شما میتوانید در این بازی به صورت ۴ نفره به بازی بپردازید که در اصل سه بازیکن دیگر هوش مصنوعی کامپیوتر میباشند،حتی این بازی را میتوانید به صورت آنلاین بازی کنید و امتیاز های خود را با بقیه بازی کنددگان به اشتراک بگذارید .

 

Continue reading “دانلود بازی بلیط قطار برای اندرویدTicket-to-Ride-2.2.0_Android” »

Splendor

بازی شکوه و جلال برای اندرویدSplendor_Android

یک بازی فوق العاده در سبک فکری که شما باید در آن به تجارت بپردازید و جواهرات قیمتی را جمع آوری کنید و به یک تاجر بزرگ تبدیل شوید ،هدف از این بازی نفوذ به بزرگترین شبکه های قیمتی عصر خود است ، گرافیک عالی و گیم پلی جذاب از دیگر ویژگی های این بازی به شمار می آید .

 

Continue reading “دانلود بازی شکوه و جلال برای اندرویدSplendor_Android” »

نجات حیوانات خانگی

بازی نجات حیوانات خانگی برای اندرویدPet-Rescue-Saga_1.92.7_Android

یک بازی فوق العاده در سبک پازلی که شما میتوانید بر روی گوشی ها و تبلت های اندرویدی خود نصب کنید ، شما در این بازی باید حداقل دو بلوک همرنگ را در کنار هم قرار دهید تا حیوانات را از دست ربایندگان حیوانات نجات دهید ، این بازی از گیم پلی روانی برخوردار است و حتی روی سیستم های ضعیف نیز اجرا میشود.

 

Continue reading “دانلود بازی نجات حیوانات خانگی برای اندرویدPet-Rescue-Saga_1.92.7_Android” »

سفالگری

بازی سفالگری برای اندرویدPottery-1.63_Android

یک بازی سفالگری عالی برای گوشی های اندرویدی که شما میتوانید به وسیله آن یک سفالگر ماهر شوید و هر نقشی که میخواهید میتوانید بر روی سفال های خود به وسیله لمس گوشی خود ایجاد کنید.

 

Continue reading “دانلود بازی سفالگری برای اندرویدPottery-1.63_Android” »

Governor of Poker

بازی governor of poker برای اندرویدgovernor-of-poker-3-2.8.1_Android

یک بازی فوق العده برای کسانی که به بازی پوکر علاقه دارند ،شما در این بازی باید ابتدا اموزش ببینید ، سپس به صورت حرفه ای بازی کنید و با افراد مختلف در سراسر جان رقابت کنید و امتیاز خود را بالا ببرید و به اوضاع  کلانتر سر و سامان دهید . از ویژگی های بارز این بازی میتوان به گیم پلی روان آن اشاره کرد

 

Continue reading “دانلود بازی governor of poker برای اندرویدgovernor-of-poker-3-2.8.1_Android” »

Fold the World

بازی Fold the World برای اندرویدFold-the-World-1.0.8_Android

یک بازی پازلی عالی  برای گوشی های اندرویدی که شما هدایت موجودی به نام یولو را برعهده دارید و با چیندن پازل باید یولو را از شر تاریکی ها نجات دهید این بازی بسیار سرگرم کننده که کاربران زیادی در سراسر جهان دارد ساخته ی کمپانی CrazyLabs میباشد .گرافیک ۳D  و فوق العده این بازی ،این بازی را به یکی از بهترین بازی ها در سبک پازلی  و فکری تبدیل کرده است .

 

Continue reading “دانلود بازی Fold the World برای اندرویدFold-the-World-1.0.8_Android” »

مزرعه

بازی مزرعه برای اندرویدFarm-Town-Happy-Day-1.82_Android

یک بازی عالی در سبک مدیریتی که شما باید در آن مزرعه ی خود را ارتقا دهید و با پرورش انواع سبزیجات و میوه جات به همسایگان اطرف و روستای خود کمک کنید ، شما در این بازی حتی با شهر های بزرگ قرارداد میبندید تا مواد غذایی آنها را تامین کنید وبرای پیشرفت مزرعه خود حتما باید این کار را انجام دهید .

 

Continue reading “دانلود بازی مزرعه برای اندرویدFarm-Town-Happy-Day-1.82_Android” »

ابالون

بازی فکری ابالون برای اندرویدAbalone_1.13_Android

بازی ای فوق العاده برای گوشی و تبلت های اندرویدی که شما میتوانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین با دوستان خود به رقابت بپردازید ، علاوه برآن میتوانید این بازی در طی چند دقیقه یاد بگیرید ولی برای حرفه ای شدن نیاز چندین ماه تمرین دارد.

 

Continue reading “دانلود بازی فکری ابالون برای اندرویدAbalone_1.13_Android” »

شطرنج

بازی شطرنج سه بعدی برای اندروید۳D-Chess-Game_2.4.2.0_Android

یک بازی فوق العاده در سبک شطرنج برای گوشی های اندرویدی است که شما باید از هوش بالایی برخوردار باشید تا بتوانید حریفان خود را شکست دهید ،گرافیک این بازی به صورت HD  میباشد و دارای گیم پلی روانی است.

 

Continue reading “دانلود بازی شطرنج سه بعدی برای اندروید۳D-Chess-Game_2.4.2.0_Android” »