دانلودکار » دسته: تفننی

Viber-Pop_1.6.6.1g_Android_Downloadkar

بازی وایبر پاپ برای اندرویدViber-Pop_1.6.6.1g_Android

بازی پازلی  وایبر است که توسط شرکت teamlava games در مارکت گوگل به صورت رایگان برای کاربران در دسترس قرار گرفته است . Viber Pop یک بازی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده است.در این بازی شما به گارفیلد گربه معروف کمک میکنید با پرتاب توپ های همرنگ  به سمت توپ های بالا ، امتیاز کسب کند و به مراحل بالا تر برسد.همچنان با استفاده از بمب ها و رعد و برق های موجود در حباب ها به از بین بردن توپ های مانع سرعت ببخشید.توجه داشته باشید این بازی دارای ۵۰۰ مرحله  هیجان انگیز بوده که شما بایست این مراحل را به پایان برسانید.

 

Continue reading “دانلود بازی وایبر پاپ برای اندرویدViber-Pop_1.6.6.1g_Android” »

Aquanoid 2 Break the Bricks_Android_Downloadkar

بازی شسکتن آجر ها برا اندرویدAquanoid 2 Break the Bricks_Android

بازی شکستن آجر ها که یک بازی سرگرم کننده و جالب است ، این بار با گرافیکی بهتر و جذاب تر از قبل ساخته شده است تا شما لذت بیشتری از انجام ای بازی ببرید . دراین از نسخه از بازی شما باید شکستن آجر ها را در زیر آب تجربه کنید  این در صورتی است که موجودات دریایی  در فضای بازی وجود دارند .

 

Continue reading “دانلود بازی شکستن آجر ها برا اندرویدAquanoid 2 Break the Bricks_Android” »

Shoot_Bubble_Deluxe_3.2_Android_Downloadkar

بازی حباب ساقه لوکس برای اندرویدShoot_Bubble_Deluxe_3.2_Android

با نصب این بازی شما صاحب یک بازی سرگرم کننده در گوشی هوشمند خود خواهید شد .دراین بازی تعدادی از گوی های رنگی وجود دارد که شما باید متناسب به تعداد آن ها باید گوی های همرنگ را نابود کنید و تعداد آن ها را کم کنید تا به مرحله بعد صعود کنید.این بازی دارای بیش از ۱۵۰مرحله درحالت پازل می باشد که میتوانید ساعت ها شما را سرگرم کند.

 

Continue reading “دانلود بازی حباب ساقه لوکس برای اندرویدShoot_Bubble_Deluxe_3.2_Android” »

Hay-Day-1.28.146_Android_Downloadkar

بازی های دی برای اندرویدHay-Day-1.28.146_Android

این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک مزرعه دای می باشد که به تازگی برای سیستم عامل آندروید منتشر شده و شما میتوانید این بازی را بر روی تبلت ها و گوشی های آندرویدی خود نصب کنید و از آن لذت ببرید. در این بازی شما به عنوان کشاورز به کاشت انواع محصولات کشاورزی مانند گندم میوه و سبزیجات می پردازید .برای رشد بیشتر محصولات  و کسب در آمد بیشتر باید مزرعه خویش را به انواع ابزار های کشاورزی که در اختیار دارید مجهز کنید.شما برای فروش محصولات خود میتوانید با آگهی دادن در روز نامه ها و بازار یابی در کارخانجات و نانوایی ها پرداخته وبه فروش محصولات خویش را سرعت ببخشید.

 

Continue reading “دانلود بازی های دی برای اندرویدHay-Day-1.28.146_Android” »

Farming-Simulator-14-1.3.7_Android_Downloadkar

بازی کشاورزی برای اندرویدFarming-Simulator-14-1.3.7_Android

اگه از طرفدار های بازی های شبیه ساز کشاورزی باشی بدون شک با یکی از بهترین شبیه ساز های بازی کشاورز که Farming-Simulator- می باشد آشنایی دارید .در این بازی شما باید به عنوان یک کشاورز با در دست داشتن انواع ابزار های مختلف و ماشین آلات کشاورزی باید به کاشت وبرداشت انواع محصولات مختلف مشغول شوید ،با تراکتور های مخصوص کاشت ،به کاشتن انواع بذر های مختلف بپردازید و با کامواگندم و دیگر محصولات را برداشت کنید.

 

Continue reading “دانلود بازی کشاورزی برای اندرویدFarming-Simulator-14-1.3.7_Android” »

1.22_Android_Downloadkar

بازی بو برای اندرویدMy-Boo-1.22_Android

بازی جالب و سرگرم کننده نگه داری از بو برای اندروید است که توسط شرکت Tap Apps and Game منتشر شده است  وحدودا ۵۰ ملیون بار نصب شده .در این بازی مشابه pou،شما صاحب موجودی ، اهلی میشوید که باید از مراقبت کنید و اورا پرورش دهید .برای مثال باید اورا شستشو دهید،یا به او غذا دهید  ویا لباس های  زیبا بپوشانید .برای تنوع و سرگرمی بیشتر این بازی مینی گیم های مختلف را در خود دارد تا بتوانید خود را با آن ها سرگرم کنید .قابل توجه :در مینی گیم ها موجود دراین  بازی  آن است که به  نکات آموزشی  توجه ویژه ای شده است .برای مثال میتوان به آموزش شمارش اعداد و تقویت حافظه اشاره کرد که برای کودکان و خردسالان مناسب است .

 

Continue reading “دانلود بازی بو برای اندرویدMy-Boo-1.22_Android” »

Despicable Me

بازی مینیون ها برای اندرویدDespicable-Me-3.5.0k_Android

یک بازی بسیار جذاب می باشد که باید توسط  مینیون ها به جمع آوری  سکه و پول بپردازید .شما با انتخاب شخصیت های با مزه ی این بازی خود را برای چالش های سخت  آماده کنید و موانع مختلف را پشت سر بگذارید و رئیس خود را تحت تاثیر قرار دهید .در طول ماموریت ها ،شخصیت های ی بازی کارهای نفرت انگیز و غیرتصوری انجام میدهند.

 

Continue reading “دانلود بازی مینیون ها برای اندرویدDespicable-Me-3.5.0k_Android” »

4_v1.6_Android_Downloadkar

بازی moy_4 برای اندرویدMoy-4_v1.6_Android

جدید ترین نسخه ی حاضر در بین سری بازی های moy میباشد . این بازی توسط کمپانی frojo apps منتشر شده و دردسترس کاربران قرار گرفته است . با نصب این بازی شما هم صاحب یک موجود عجیب اما دوست داشتنی می شوید که باید  به مراقبت و نگه داری  از آن بپردازید .شما در این نسخه شاهد گرافیک بهتر و عکس العمل های و انیمیشن های طبیعی تر هستید.به طوری که شما احساس میکنید با یک موجود واقعی ارتباط برقرار کرده اید.

 

Continue reading “دانلود بازی moy_4 برای اندرویدMoy-4_v1.6_Android” »

Marble-Blast-3-1.2.6_Android_downloadkar

بازی سنگ مرمر برای اندرویدMarble-Blast-3-1.2.6_Android

انفجار سنگ مرمر ،بازی فوق العاده در سبک فکری که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است .شما دراین بازی میتواید به وسیله ی گوی های رنگی ای که در اختیار دارید به سمت گوی های دیگر شلیک کنید و اقدام به حذف گوهای همرنگ کنید.دراین بازی حداقل گوی ها،باید سه عدد باشد تا بتوانید آن ها را حذف کنید و هرچه تعداد بیشتر باشد از امتیاز بیشتری بر خوردار می .شوید.این بدون شک برایتان مهیج خواهد بود و از طرفی در هر مرحله با چینش جدید گوی ها مواجه میشوید که به مراتب سخت تر میشوند و شمارا به واکنش سریع تر دعوت میکند

 

Continue reading “دانلود بازی سنگ مرمر برای اندرویدMarble-Blast-3-1.2.6_Android” »

Little_Big_City_4.0.0_Android_Downloadkar

بازی شهر سازی برای اندرویدLittle_Big_City_4.0.0_Android

آرزو های خود رابه واقعیت تبدیل کنید .شهر دار شوید ،در این بازی شما باید فضایی را که در اختیار دارید را به مکانی شگفت انگیز تبدیل کنید و شهروندان خود راضی نگه دارید ،شما میتوانید با همسایگان خود ارتباط  داشته باشید .یکی از ویژگی های جالب این بازی این است که میتوانید به خودتان استراحت بدهید و در تایم استراحت میتوانید خودرا با مینی گیم ها سرگرم کنید.

 

Continue reading “دانلود بازی شهر سازی برای اندرویدLittle_Big_City_4.0.0_Android” »