دانلودکار » دسته: اموزشی

دانلود برنامه پلیس وای فای

آموزش دانلود برنامه پلیس وای فای . با گسترش استفاده از اینترنت در گوشی های تلفن همراه و مخصوصا سرعت خوب اینترنت وای فای لزوم داشتن یک برنامه پلیس وای فای خوب برای کاربران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هست . برنامه پلیس وای فای در کنترل مصرف اینترنت وایفای به ما کمک می کند . اینترنت وای فای همانگونه که دسترسی ما به اینترنت را آسان میکند به همان اندازه برای سو استفاده کسانی که هک وای فای انجام میدهن نیز مناسب است . اگر ما تنظیمات وایفای را به خوبی انجام ندهیم امکان هک شدن با برنامه هک وایفای زیاد می باشد .

دانلود برنامه پلیس وای فای

معرفی پلیس وایفای

برنامه پلیس وایفای در حقیقت به ما کمک می کند تا نظارت و کنترل بیشتری بر مصرف اینترنت وایفای داشته باشیم . با پلیس وایفای ما قادر هستیم تا تمامی کسانی را که از اینترنت وایفای ما استفاده می کنند را مشاهده کنیم . همچنین برنامه پلیس وای فای امکان محدود کردن و قطع اینترنت کسانی که ما را هک کرده اند ، را نیز به ما می دهد .

Continue reading “برنامه پلیس وای فای” »

LINE-POP_4.0.0_Android_Downloadkar

بازی لاین پاپ برای اندرویدLINE-POP_4.0.0_Android

یک بازی عالی  از شرکت  Line در برای گوشی های اندرویدی که در عین سادگی بسیار سرگرم کننده است . این بازی دارای گرافیک بسیار زیباییست وموضوع بازی به این گونه است که شما باید سه کارکتر یا بیشتر را در یک مسیر قرار دهید تا امتیاز بگیرید، کار کردن با این بازی بسیار ساده است و شما تنها با لمس گوشی میتوانید این بازی را انجام دهید .

 

Continue reading “دانلود بازی لاین پاپ برای اندرویدLINE-POP_4.0.0_Android” »

My-Chu_1.2.2_Android_Downloadkar

بازی چو من حیوان خانگی مجازی برای اندرویدMy-Chu_1.2.2_Android

یک بازی عالی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی که شما باید از شخصیتی به نام چو مراقبت و نگهداری کنید ، حتما بازی پو را بازی کرده اید و با آن آشنایی دارید ، این بازی نیز شباهت زیادی به بازی پو دارد ،گرافیک این بازی بسیار جالب است و میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

 

Continue reading “دانلود بازی چو من حیوان خانگی مجازی برای اندرویدMy-Chu_1.2.2_Android” »

PLAY_4.1.1.0_Android_Downloadkar

بازی لاین پلی برای اندرویدLINE-PLAY_4.1.1.0_Android

یک بازی عالی دخترونه که شما باید در آن  وسایل اتاق خود را بچینید و تزیین کنید ، توجه داشته باشید که این بازی برای کودکان درست شده و برای نوجوانان و بزرگسالان اصلا جذاب نیست ، این بازی برای اجرا به اکانت لاین و اینترنت نیاز دارد .

 

Continue reading “دانلود بازی لاین پلی برای اندرویدLINE-PLAY_4.1.1.0_Android” »

Princess-nail-salon-2.0.5_Android_Downloadkar

بازی شاهزاده سالن ناخن برای اندرویدPrincess-nail-salon-2.0.5_Android

یک بازی فوق العاده در سبک دخترانه که شما باید در آن ناخن هارا به صورت کامل تزیین و سفارشی کنید و و ناخن های خود را مانند یک پرنسس زیبا کنید ،اگر دنبال یک بازی دخترانه و سرگرم کننده هستیدهرگز این بازی را از دست ندهید.

 

Continue reading “دانلود بازی شاهزاده سالن ناخن برای اندرویدPrincess-nail-salon-2.0.5_Android” »

1.21.0_Android_Downloadkar

بازی نینجا برای اندرویدClumsy-Ninja-1.21.0_Android

یک بازی بامزه  و فوق العاده  برای گوشی های اندرویدی که همزمان با معرفی آیفون ۵ این بازی معرفی شد و هم اکنون برای اندروید نیز منتشر شده است . شما در این بازی باید یک نینجای بامزه را به یک مبارز واقعی تبدیل کنید، از ویژگی های معروف این بازی میتوان به هوش مصنوعی فوق العاده این بازی اشاره کرد.

 

Continue reading “دانلود بازی نینجا برای اندرویدClumsy-Ninja-1.21.0_Android” »

Farm-Up-5.5_Android_Downloadkar

بازی حیوانات اهلی برای اندرویدFarm-Up-5.5_Android

یک بازی فوق العاده در سبک مزرعه داری که در آن دختری مصصم  وجود دارد که میخواهد برای خود کسب و کاری راه بیندازد ، او تصمیم میگرد مزرعه ای بخرد و به دامداری و کشاورزی بپردازد و با این کار کسب و کار خود را گسترش دهد گرافیک بسیار فانتزی این بازی بر زیبایی های آن افزوده و میتواند شمارا ساعت ها سرگرم کند.

 

Continue reading “دانلود بازی حیوانات اهلی برای اندرویدFarm-Up-5.5_Android” »

Cooking-mama-1.9.1_Android_Downloadkar

بازی Cooking-mamaبرای اندرویدCooking-mama-1.9.1_Android

یک بازی  دخترانه در سبک آشپزی که شما میتوانید در آن انواع غذا ها را درست کنید و به پاپای خود بدهید، هر قدر غذا خوشمزه تر باشد پاپا خوش حال تر میشود.

 

Continue reading “دانلود بازی Cooking-mamaبرای اندرویدCooking-mama-1.9.1_Android” »

My-Emma-2.1.0_Android_Downloadkar

بازی My-Emma برای اندرویدMy-Emma-2.1.0_Android

یک بازی سرگرم کننده برای سیستم های اندرویدی که شما باید در آن مثل یک مادر از یک دختر بچه نگهداری کنید و حتی با آن بازی کنید ،اسم این دختر اما است که بستگی به کارهای شما تربیت میشود و طبق آن به شما امکانات مختلفی داده میشود که شما میتوانید از آنها استفاده کنید ،پیشنهاد میکنم هرگز این بازی را از دست ندهید.

 

Continue reading “دانلود بازی My-Emma برای اندرویدMy-Emma-2.1.0_Android” »

Juniors_3.0.0_Android_Downloadkar

بازی لگو جونیورز برای اندرویدLEGO® Juniors_3.0.0_Android

یک بازی کودکانه و سرگرم کننده برای کودکان ۴-۷ سال که میتواند فرزند شما را ساعت ها سرگرم کند، موضوع بازی به این صورت است که دختر بچه ای گربه ی خود را گم کرده است و در همان زمان یک دزد هم از دست پلیس فرار کرده است ،کودک شما باید گربه را پیدا کند و در دستگیری دزد نیز کمک کند .این بازی برای تمام سیستم عامل های اندروید قابل اجراست.

 

Continue reading “دانلود بازی لگو جونیورز برای اندرویدLEGO® Juniors_3.0.0_Android” »