دانلودکار » دسته: رقابتی

Subway-Surfers- 1.55.1_ Android_ Downloadkar

بازی موج سواران مترو برای اندرویدSubway-Surfers-1.55.1_Android

یک بازی بسیار زیبا و پر هیجان و البته اعتیاد آور است که برای تبلت ها و گوشی های آندروید منتشر شده .شما در این بازی در نقش جیک پسر شیطونی که از دست مامور قطار فرار میکند. شما باید از انواع موانع عبور کنید ، و به جمع کردن سکه ها بپردازید شما با طی کردن مسافت بیشر رکورد بزنید وبا هر دفعه بازی کردن رکود خود را افزایش دهید . در این بازی با استفاده تخت اسکی ، بعد اغز سوختن، دوباره به راه خود ادامه دهید و با استفاده از جت پک به آسمان بروید و به راحتی موانع را پشت سر بگذاری.

 

Continue reading “دانلود بازی موج سواران مترو برای اندرویدSubway-Surfers-1.55.1_Android” »

Sonic-Dash-2-Sonic-Boom-1.6.1_ Android_ Downloadkar

بازی سونیک برای اندرویدSonic-Dash-2-Sonic-Boom-1.6.1_Android

بازی سونیک از سری بازی های محبوب وپر طرفدار  سگا با سبک دوندگی بی نهایت است که با الهام گرفتن از کارتون و شخصیت های درون ان ساخته شده است .در این بازی جذاب و هیجان انگیز با کاراکتر ها مختلف بازی تا بی نهایت در مسیر های مختلف بدوید وجوایز آیتم های مختلف را در سر راه خود را جمع آوری کنید .هر چی شما به مراحل بالا تر وجلو تر می دوید سرعتتان بیشتر می شود.در چالش های روزانه شرکت کنید و جوایز ویژه ای  در یافت نمایید.

 

Continue reading “دانلود بازی سونیک برای اندرویدSonic-Dash-2-Sonic-Boom-1.6.1_Android” »

Ski-Safari-2-1.2.6.0971_ Android _Downloadkar

بازی اسکی برای اندرویدSki-Safari-2-1.2.6.0971_Android

این بازی  یک بازی هیجان انگیز اسکی بر روی برف است شما در این بازی باید از سراشیبی های تند عبور کنید بدون آن که به شما آسیبی برسد .در این حین در پشت سر شما بهمنی در حال نزدیک شدن به شما است ، شما باید ازبای این بهمن مهیب را به سرعت جا بگذارید تا به شما آسیبی نرساند .شما در طول بازی با حیوانات مختلف آشنا می شوید که هر کدام از این حیواات دارای قابلیت های به خصوصی هستند ، مثلا پنگون باعث افزایش سرعت شما می شود ،عقاب نیز باعث بلند شدن شما از روی برف ها شده وباعث جلوگیری از برخورد شما با موانع می شود.

 

Continue reading “دانلود بازی اسکی برای اندرویدSki-Safari-2-1.2.6.0971_Android” »

islash-heroes_Android_ Downloadkar

بازی قهرمانان برای اندرویدislash-heroes_Android

شمشیر های خود را تیز کنید و هر آنچه را که میبینید از وسط نصف کنید .تا حس نینجایی خود را بیدار کنید .این بازی پازلی بار دیگر بازگسته تا با شمشیر های مرگبار ،استادان مبارزان کا کشته ،مرحله های مختلف وگوناگون را در کنار گرافیک خیره کننده ،تجربه ای جدید از بازیث نینجایی به شما میدهد .دراین بازی بسیاراعتیاد آور با بیش از ۲۰۰ مرحله با دو حالت سخت و آسان رو به رو هستید و در طی مراحل با استادان نینجایی مبارزه میکنید که هیچ کس توانایی شکست دادن آن ها را ندارد شما با صلاح های تیزه خود آن ها را نابود کنید و آرامش را به مردم باز گردانید.

 

Continue reading “دانلود بازی قهرمانان برای اندرویدislash-heroes_Android” »

Dungeon-Boss-v0.5.3768_Android_ Downloadkar

بازی ماموریت زندان برای اندرویدDungeon-Boss-v0.5.3768_Android

یک بار دیگر با یک بازی مهیج و رایگان برای دستگاه های اندرویدی روبرو هستیم.بازی رییس زندان یکی از بازی های هیجان و سرگرم کننده برای آندروید است . در این بازی شما با تشکیل دادن یک گروه از قهرمانان و ارتقا توانایی ها در برابر حمله دشمن یا دفاع از اردوگاه جنگی خود سرگرم می شوید.در واقع شما در این بازی به عنوان رییس زندان نقش آفرینی میکنید و به طور جانانه و همه جانبه از زندان خود در برابر حملات دشمنان دفاع میکنید .ولی ینکته را فراموش نکنید که فقط دفاع از زندان کار شما نیست بلکه باید به زندان های دیگر نیز حمله کنید.

 

Continue reading “دانلود بازی ماموریت زندان برای اندرویدDungeon-Boss-v0.5.3768_Android” »

Big-Bang-Racing-2.7.1_ Android_Downloadkar

بازی مسابقه بزرگ برای اندرویدBig-Bang-Racing-2.7.1_Android

یک بازی فوق العاده برای گوشی های اندرویدی در سبک مسابقه ای و موتوری میباشد که شما باید به وسیله ی ابزار مختلف وسایل مورد نیاز خود را بسازید و آن وسایل را به دوستان خود نیز بدهید ، این بازی بیش از ۱۰۰۰ مرحله ی مختلف دارد و به گونه ای طراحی شده است که شما از این بازی خسته نخواهید شد.

 

Continue reading “دانلود بازی مسابقه بزرگ برای اندرویدBig-Bang-Racing-2.7.1_Android” »

Doodle-Jump-3.9.3_Android_ Downloadkar

بازی پرش برای اندرویدDoodle-Jump-3.9.3_Android

یکی از برترین بازی های موبایل است که بعد از پلتفرم ios  ، هم اکنون برای اندروید نیز منتشر شده است .پس از دانلود این بازی متوجه خواهید شد که چرا این بازی از یکی برترین بازی های منتشر شده برای اندروید است .اصل واساس این بازی جالب پرش است .شما در این بازی باید از روی سطوح بپرید وبالا بروید . همانطور که بالا میروید کیف های حاوی جت را بردارید و از چاله های سیاه و موانع سر راه دوری کنید .شاید این بازی به نظرتان ساده بیاید اما تا این بازی را دانلود نکنید نمی توانید صد در صد در مورد آن قضاوت کنید.

 

Continue reading “دانلود بازی پرش برای اندرویدDoodle-Jump-3.9.3_Android” »

Cut_The_Rope_v2.6.5Android_ Downloadkar

بازی برش طناب برای اندرویدCut_The_Rope_v2.6.5Android

بازی دوست داشتی و بسار محبوب و پر طرفداری که بیش از ۴۰ ملیون نفر در سراسر جهان آن را بازی کرده اند و به آن رتبه فوق العاده ۴٫۸۱ا از ۵ را داده اند در این بازی هیولای کوچک گرسنه ای به نام om nom در جعبه ای توسط دانشمندی برای انجام آزمایش و بررسی رفتارهای او گرفتار شده است . شما در این بازی باید با بریدن طناب به او کمک کنید که آبنبات های متصل به طناب را بخورد .البته  باید از موانع مختلف سر راه نیز بگذرید .

 

Continue reading “دانلود بازی برش طناب برای اندرویدCut_The_Rope_v2.6.5Android” »

Crossy-Road-1.7.1 _Android_Download kar

بازیCrossyRoad برای اندرویدCrossy-Road-1.7.1_Android

یک بازی رکوردی بی نظیر است که در ان شما باید به شخصیت اصلی بازی که یک مرغ است باید کمک کنید تا از خیابان عبور کند وبه او صدمه ای وارد نشود این بازی تا کنون بیش از ۱۰ ملیون بازیکن داشته است  .شما میتوانید این بازی اعتیاد آور  و بسیار زیبا را به صورت رایگان دانلود کنید و از آن لذت ببرید .

 

Continue reading “دانلود بازیCrossyRoad برای اندرویدCrossy-Road-1.7.1_Android” »

Angry_Birds_Goal-70.2.8_Android_Downloadkar

بازی پرندگان خشمگین برای اندرویدAngry_Birds_Goal-70.2.8_Android

سری بازی های پرندگان خشمگین متفاوت تر و جذاب تر از همیشه ارئه شده است این شما در نقش پرندگان خشمگین فوتبالی به رقابت با خوک های سبز در زمین فوتبال می پردازید .این بازی یک بازی فوتبالی ساده نیست ،شما در این بازی فوتبال شاهد حرکات غیر عادی خواهید بود . در جزیره پرندگان تیم فوتبال تشکیل بدهید و برای این تیم یک مربی یا یک نماینده انتخاب کنید و کنترل ان را بدست بگیرید .پس وظیفه شما این است که پرندگان خشمگین را به بازیکنان حرفه ای تبدیل کنید.

 

Continue reading “دانلود بازی پرندگان خشمگین برای اندرویدAngry_Birds_Goal-70.2.8_Android” »