دانلود کار


بازیابی رمز فراموش شده اپل ایدی / آیکلود

  • موضوع : آموزش , موبایل ,
  • سید مهدی علمدار
  • 455 بازدید
  • تاریخ : ۲۹ تیر ۱۳۹۸

آموزش بازیابی رمز عبور اپل ایدی

وقتی شما در حال خواندن این مطلب هستید قطعا پسورد اپل ایدی خود را فراموش کرده اید ، اما نگران نباشید ما در این پست آموزشی قصد داریم  به شما نحوه بازیابی رمز فراموش شده اپل ایدی را آموزش دهیم .  با دانلود کار همراه باشید .Apple Id  نقش بسیار مهمی در گوشی های ایفون و یا آیپد را دارد ، شما اگر اپل ایدی را در دستگاه خود لاگین کرده باشید شاهد این هستید که اجازه استفاده از بسیاری قابلیت های خاص و کاربردی این کمپانی بزرگ را دارید .

فراموشی رمز اپل ایدی ممکن هست برای بسیاری مهم و ناراحت کننده باشد و یا برخی به علت آگاهی نداشتن ممکن است هزینه های زیادی را بابت این موضوع پرداخت کنند ، برای انجام این کار از دو راه میتونید عمل کنید .اولین راه این است که شما با مرورگر ( شما برای انجام این کار میتوانید از کامپیوتر هم استفاده کنید ) وارد سایت اپل ایدی شوید و یا از دستگاه خودتان اقدام به انجام این کار کنید ، ما در این پست به شما تمامی این مراحل را قدم به قدم شرح داده ایم .


در صورت هر گونه مشکل برای بازیابی رمز اپل ایدی شما میتوانید با همکاران ما به صورت شبانه روزی در تیم همراه رایانه با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس حاصل فرمائید .


بازیابی رمز اپل ایدی / Apple Id   از طریق مرورگر ( کامپیوتر )

در ابتدای کار به سایت  appleid.apple.com مراجعه کنید .

با ورود به سایت اپل ایدی از کمپانی اپل با صفحه ی زیر رو به رو می شوید .

سایت اپل

با کلیک بر روی گزینه Forgot Apple ID or Password به صفحه زیر منتقل می شوید . در این صفحه اگر شما رمز اپل ایدی خود را فراموش کرده اید ، ابتدا آدرس اپل ایدی خود را در کادر شماره ۱ وارد کنید و برای ادامه گزینه Continue را بزنید ، اما اگر شما آدرس اپل ایدی را فراموش کرده اید باید بر روی You Can Look it up کلیک کنید تا وارد صفحه فراموشی اپل ایدی شوید . شما در تصویر زیر شاهد صفحه فراموشی پسورد هستید .

صفحه فراموشی رمز اپل ایدی

بعد از وارد کردن اپل ایدی از شما میخواهد که یکی از مراحل پیش رو را انتخاب کنید .

اولین مرحله ریست پسورد از طریق ایمیل و دومین مرحله از طریق سوال های امنیتی ، شما به هرکدام که دسترسی دارید آن را انتخاب و مراحل را دنبال کنید . ما در ادامه پست به شما استفاده از دو روش را آموزش خواهیم داد ، با دانلود کار همراه باشید .

انتخاب طریقه بازنشانی رمز اپل ایدی

بازگردانی رمز عبور از طریق جیمیل

بعد از انتخاب کردن بازگردانی پسورد از طریق جیمیل باید به حساب خود مراجعه کنیم ، اپل پیغامی مبنی بر ریست کردن پسورد برای ایمیلی که ابتدای ساخت اپل ایدی وارد کردیم برایمان میفرستد .

بعد از مراجعه به ایمیل با پیغامی که مشابه تصویر زیر از رو به رو می شویم ، در این قسمت باید بر روی Reset now  کلیک کنیم .

ریست پسورد اپل ایدی

پس از کلیک بر روی Reset now  وارد صفحه ریست پسورد می شوید ( تصویر زیر ) ، در اولین کادری که مشاهده می کنید باید رمز عبور جدید و در کادر دوم رمز جدید را دوباره تکرار کنید .

در انتها با کلیک بر روی گزینه Reset Password  رمز عبور شما تغیر میکند .

بازگردانی رمز عبور از طریق سوال های امنیتی

در این قسمت هم مانند ریست کردن از طریق ایمیل عمل میکنیم . تنها تفاوت این است که در این روش از شما ابتدا تاریخ تولدی که موقع ایجاد حساب وارد کرده بودید را می گویید سپس از شما می خواهد به دو سوال امنیتی پاسخ بدهید .

در اینجا برایتان صفحه وارد کرد پسورد را نمایش می دهد ، شما با وارد کردن رمز جدید و تکرار آن موفق به تغیر رمز عبود می شوید .

مطالعه این دو نکته قبل از خواندن این مطلب مهم است :

  1. گاهی از شما سوال های امنیتی را قبول نمیکند دلیل آن این است که آنها منسوخ شده اند ، البته این مورد فقط در اپل ایدی های کارتی صحت دارد .

اگر اپل ای دی شما کارتی است ممکن است به هیچ کدام از شرایطی که به شما می گوید دسترسی نداشته باشید ، در این صورت باید به یک متخصص مراجعه کنید .

تبلیغات