دانلود کار


راه اندازی Face Id ( سیستم تشخیص چهره ) در آیفون X

  • موضوع : آموزش , موبایل ,
  • سید مهدی علمدار
  • 378 بازدید
  • تاریخ : ۲۹ تیر ۱۳۹۸

آموزش راه اندازی فیس ای دی آیفون

در سال های اخیر با نظر به حذف دکمه Home در گوشی های هوشمند ، کمپانی اپل اقدام به راه اندازی سیستم Face Id ( تشخیص چهره ) در جدید ترین ورژن گوشی خود که آیفون ۱۰ و یا آیفون X نام دارد کرده است . ما در این مقاله آموزشی ، قصد داریم به شما نحوه راه اندازی Face Id ( تشخیص چهره ) را بگوئیم . با دانلود کار همراه باشید . در این فناوری حدودا ۳۰ هزار نقطه از چهره شما توسط دوربین اسکن می شود . از طریق این اطلاعات این سیستم میتواند چهره شمارا تشخیص دهد .

طریقه استفاده ویژگی Face Id آیفون X

شاید برای شما سوال باشد که سیستم تشخیص چهره و یا همان به اصطلاح Face Id به چه طریقی کار میکند . شما هر زمان به صفحه گوشی نگاه کنید ، دوربین مخصوصی که برای این کار تعبیه شده است روشن شده و شروع به اسکن چهره میکند ، هر زمان که چهره درست را شناسایی کرد قفل صفحه را باز میکند .شما می توانید با استفاده از سیستم تشخیص چهره وارد برنامه های خود شوید ، برای انجام کار کافیست شما زمانی که وارد برنامه می شوید هنگامی که از شما درخواست وارد کردن  User & Pass را کرد ، شما دستگاه آیفون خود را جلوی صورتتان بگیرید تا شروع به اسکن چهره کند . .برای راه اندازی سیستم تشخیص چهره و یا همان Face Id ابتدا باید به تنظیمات رفته و بر روی گزینه Face Id & Passcode  لمس نمائید .تصویر زیر حاوی راهنمای ابتدای ورود می باشد .

 

اگر در هنگام راه اندازی سیستم تشخیص چهره نیاز به راهنمایی داشتید ، شما می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید

آموزش تنظیم face id

 

در قسمت بعد باید بر روی گزینه Set up Face Id لمس نمائید و سپس بر روی Get Started ضربه بزنید .

تصاویر زیر حاوی راهنمای ست کردن سیستم تشخیص چهره می باشد .

 

آموزش تنظیم face id

 

در مرحله بعدی وارد تنظیم چهره می شوید ، شما باید طبق دستوری که سیستم به شما می دهد چهره خود را در دوربین حرکت دهید .

در هنگام انجام مراحل ثبت چهره از شما میخواهد بر رویcontinue  لمس کنید .

آموزش تنظیم قفل چهره

 

بعد از انجام این مرحله شما با پیغام  is New Set Up Face Id رو به رو می شوید . تبریک ، شما توانستید سیستم تشخیص چهره دستگاه خود را فعال کنید .

تبلیغات