دانلودکار » دسته: درایور ویندوز

دانلود نرم افزار به روز رسانی درایور ها Driver Reviver

دانلود نرم افزار به روز رسانی درایور ها Driver Reviver

دانلود نرم افزار به روز رسانی درایور ها Driver Reviver

همانطور که میدانید تمامی درایور های سخت افزار سیستمتان برای عملکرد مناسب باید روی سیستم نصب باشند و گاه این اتفاق می افتد که سی دی مربوط به درایوهای سیستم خود را از دست میدهید و یا بنا به دلایلی به آنها دسترسی ندارید و یا حتی نمیتوانید از سایت مورد نظر درایور خود را دانلود کنید و ویندوز نیز قادر به آپدیت درایورها و… نمی باشد در این زمان نرم افزار Driver Reviver با عملکرد عالی خود شروع به عیب یابی و تعمیر سیستم شما میکند تا درایورهای مورد نیاز سیستم را پیدا نموده و نصب کند.

نرم افزار Driver Reviver  با بانک اطلاعاتی عظیم خود با سرعت به بررسی دستگاه های سخت افزار می پردازد و آنها را شناسایی می کند و شما براحتی می توانید آخرین درایور را برای عملکرد بهتر کامپیوترتان دریافت و نصب نموده در واقع  به کمک این نرم افزار می توانید آپدیت درایورها و به روز رسانی آنها را مستقیما از سایت تولید کننده دریافت  نموده ، نصب کنید.

با نصب این نرم افزار برای به روز رسانی درایورها نیاز به جستجو نخوهید داشت چرا که Driver Reviver  با اتصال به پایگاه عظیم خود آخرین نسخه را برای شما پیدا کرده و لینک دانلود آنها را در اختیار شما می گذارد.

ویژگی های نرم افزار Driver Reviver

آپدیت و به روز رسانی تمامی درایورها

دارای نقطه بازیابی برای بازگشت به حالت اولیه در صورت بروز مشکلی در حین آپدیت

دارای بالاترین سطح کارایی

جلوگیری از استفاده نادرست درایورها

دارای بانک اطلاعاتی بسیار عظیم

نداشتن هیچ گونه تاثیر منفی بر روی کارآیی ویندوز

محیط کاربری ساده که حتی کاربران مبتدی نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

دارای بیش از۱۰ میلیون درایور و نرم افزار برای بیش از ۵۶۰۰۰ شرکت سخت افزاری و نرم افزاری

جستجوی درایور صحیح ازشرکت سازنده

Continue reading “دانلود نرم افزار به روز رسانی درایور ها Driver Reviver v5.17.0.22 x86-x64” »

دانلود برنامه , برنامه کامپیوتر , nhkg,n fvkhli

 

برنامه ها در حقیقت مجموعه دستور العمل هایی هستند که برای ارتباط بین کاربر و سیستم عامل نیاز ضروری محسوب می شوند . سیستم عامل در حقیقت نقش رابط اصلی بین سیستم رایانه و کاربر را ایفا می کند . و برنامه ها ابزار کار کردن ما با رایانه هستند . راه های مختلفی برای بدست آوردن برنامه ها وجو دارد مثل دانلود برنامه از سایت های معتبر دانلود برنامه ، دانلود برنامه از اپ استور ها ،برنامه کامپیوتر را همچنین می توانید از طریق سی دی ها و فلش مموری ها نیز نصب کنید .در بعضی مواقع ممکن هست کاربران به اشتباه دانلود برنامه را بصورت nhkg,n fvkhli سرچ کنند .

 

آموزش دانلود برنامه

دانلود برنامه

 

انواع برنامه کامپیوتر

 

Continue reading “دانلود برنامه , برنامه کامپیوتر , nhkg,n fvkhli” »