سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

دانلود درایور اسکنر کداکStation500

دانلود درایور اسکنر کداکStation500

دانلود درایور اسکنر کداکStation500

اسکنر Station500  Scanشرکت کداک

نگهداری اسناد به صورت سنتی علاوه بر اشغال فضای زیاد هزینه های زیادی را نیز شامل می شود. به همین دلیل نیاز به ذخیره اطلاعات به صورت مدرن و الکترونیک افزایش یافت. یکی از راه های انتقال اسناد به رایانه استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و به رایانه ها منتقل می کند.از شرکت های تولید کننده اسکنرها می توان به شرکت کداک اشاره کرد. شرکت کداک یکی از مشهورترین شرکت ها در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی است و در قرن بیستم به عنوان مشهورترین شرکت در این زمینه شناخته شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی و… دوباره وارد بورس نیویورک شد. از اسکنرهای حرفه ای تولید شده توسط شرکت کداک می توان به اسکنر حرفه ای Scan Station500 اشاره نمود.اسکنر مدل Scan Station500 دارای ابعاد ۳۴٫۹*۳۸٫۱*۲۰٫۸ میلی متر و وزن ۱۰٫۵ کیلوگرم می باشد. سایز اسکن اسناد این دستگاه legal می باشد. سرعت اسکن رنگی این اسکنر به ۳۰ برگ در دقیقه به ازای دقت ۲۰۰ و ۳۰۰ dpi ، اسکن سیاه و سفید ۴۵ برگ در دقیقه ۲۰۰ dpi و ۳۰۰۰ برگ در روز می رسد. اسکنر مدل Scan Station500 از تکنولوژی ultrasonic technology برای اسکن استفاده می کند و دارای قابلیت زیادی از جمله موارد زیر می باشد:

 • قرار دادن اسناد تا سایز ۲۱۶*۸۶۳ میلیمتر

 • قابلیت قرار دادن صدا روی اسناد

 • خروجی های اسکن متفاوت مانند WAV audio files، optional JPEG compressed TIFF، encrypted PDF، text searchable PDF، PDF، JPEG، Single and multipage TIFF

 • صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی

 • حاشیه برداری از صفحات اسکن شده

 • قابلیت تشخیص متن OCR

 • اسکن دو رو

اسکنر مدل Scan Station500 شرکت کداک از پورت USB 2.0 برای اتصال به رایانه استفاده می کند. برای استفاده از سخت افزارها باید با استفاده از درایور مخصوص آن ها را نصب کنیم تا سخت افزار توسط سیستم عامل شناسایی شود.

 

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak Scan Station500 Scanner” »

دانلود درایور اسکنر کداکi3400

دانلود درایور اسکنر کداکi3400

دانلود درایور اسکنر کداکi3400

اسکنر حرفه ای مدل i3400شرکت کداک

امروزه ثبت اسناد به صورت سنتی به دلیل اشغال فضای زیاد و هزینه های بالا برای نگهداری و… مرسوم نیست و افراد به خصوص در شرکت ها و ادارات به ثبت اسناد به صورت الکترونیکی متمایل هستند. یکی از راه های ثبت الکترونیکی اسناد استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس دریافتی از اسناد را به داده های دودویی و دیجیتال تبدیل و به رایانه های منتقل می کنند. به دلیل رواج یافتن استفاده از اسکنر شرکت های زیادی به تولید این سخت افزار پرداختند. یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کند شرکت کداک می باشد.اولین شرکت در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی بود و مشهورترین شرکت عکاسی در قرن بیستم بود. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها، تصاویر دیجیتالی، تولید صفحه نمایش های لمسی ، تبلت ها و گوشی های هوشمند دوباره وارد بورس نیویورک شد. اسکنر حرفه ای مدل i3400 یکی از اسکنرهای تولید شده توسط شرکت کداک می باشد.ابعاد این اسکنر ۲۳۷٫۵*۴۳۱٫۸*۳۷۱ میلی متر و وزن ۱۵٫۸ کیلوگرم است. سرعت اسکن رنگی و سیاه و سفید این دستگاه به ۹۰ برگ در دقیقه و۲۰۰۰۰ برگ در روز می رسد که این حجم بالای اسکن روزانه باعث محبوبیت این دستگاه برای شرکت ها و ادارات با کار سنگین شده است. این دستگاه ظاهری مانند پرینتر دارد و سینی خروجی آن در قسمت بالایی قرار داده شده است. سینی ورودی نیز در قیمت جلویی قرار دارد و اگر کامل باز شود تا ۲۵ سانتی متر به اندازه دستگاه اضافه می شود ومیتواند کاغذهایی در اندازه A4 را در خود جای دهد. همچنین میتوان از طریق درگاه تغذیه خودکار کاغذهایی تا اندازه ۸۶*۳۰٫۴ را در دستگاه استفاده کرد.پنل کنترلی این اسکنر از نوع LCD است که با استفاده از آن می توانید پروفایل مورد نظر خود را انتخاب کنید البته تعدا پروفایل های اسکن به ۹ حالت محدوداست. این اسکنر برای اتصال از پورت USB استفاده میکند که اگر شما از پورت USB 3 استفاد کنید به سرعت بیان شده از سوی شرکت کداک برای اسکن دست خواهید یافت اما در صورت استفاده از پورت USB 2 این تعداد مقدار کمی کاهش خواهد یافت.مانند سایر سخت افزارها برای استفاده از این نوع اسکنر نیز باید درایور مخصوص به آن را بر روی سیستم عامل خود نصب کنید. درایورهای WIA، TWAIN و ISIS به همراه اسکنر لحاظ شده اند که اجازه اسکن توسط برنامه های ویندوز با فرمان اسکن را می دهند همچنین در صورت تمایل می توانید درایور   Linux و Mac را دانلودکنید.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner” »

دانلود درایور اسکنر کداکi2900

دانلود درایور اسکنر کداکi2900

دانلود درایور اسکنر کداکi2900

اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل   i2900

اشغال فضای زیاد، هزینه بالا و… باعث شد نگهداری اسناد به صورت سنتی به نگهداری اسناد به روش دیجیتال تبدیل شود. ذخیره اطلاعات به صورت مدرن و الکترونیک باعث تسریع در انجام کارها شد. یکی از راه های انتقال اسناد به رایانه استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و به رایانه ها منتقل می کند.شرکت کداک از شرکت های تولید کننده اسکنرها می باشد. شرکت کداک یکی از مشهورترین شرکت ها در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی است و در قرن بیستم به عنوان مشهورترین شرکت در این زمینه شناخته شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی و… دوباره وارد بورس نیویورک شد. یکی از اسکنرهای حرفه ای تولید شده توسط این شرکت، دستگاه اسکنر مدل  i2900می باشد. ابعاد این دستگاه ۲۳۷٫۵*۴۳۱٫۸*۳۷۱ میلی متر و وزن آن به ۱۵٫۸ کیلوگرم می باشد. سایز اسکن صفحات اسکنر نیز A4 است. سرعت اسکن ۶۰ برگ دردقیقه و ۱۰۰۰۰ برگ در روز می باشد و با این سرعت در دسته اسکنرهای پر سرعت و حرفه ای قرار می گیرد. اسکنر مدل i2900 از تکنولوژی CCD x2 برای اسکن استفاده می کند.  CCD یکی از مهم ترین قسمت های هر اسکنر و متداول ترین روش دریافت تصویر است.  اسکنر مدل i2900 علاوه بر تغذیه اتوماتیک ADF یک بستر تخت شیشه ای برای اسکن عکس ها و اسناد تک برگی دارد. از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت تشخیص متن OCR ، قابلیت اسکن دورو و ظرف سینی ۲۵۰ برگی اشاره کرد. اسکنر مدل i2900 شرکت کداک برای اتصال به رایانه از پورت usb 2.0 استفاده می کند. برای استفاده از این سخت افزار همانند سایر سخت افزارها باید درایور مربوط به آن را نصب نمود.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak i2900 Scanner” »

دانلود درایور اسکنر کداکi2800

دانلود درایور اسکنر کداکi2800

دانلود درایور اسکنر کداکi2800

اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل i2800

نگهداری اسناد به صورت سنتی علاوه بر اشغال فضای و هزینه بالا باعث کندی کار نیز خواهد شد. به دلیل تسریع کارها نیاز به ذخیره اطلاعات به صورت مدرن و الکترونیک افزایش یافت. یکی از راه های انتقال اسناد به رایانه استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل نموده و به رایانه ها منتقل می کند.از شرکت های تولید کننده اسکنرها می توان به شرکت کداک اشاره کرد. شرکت کداک یکی از مشهورترین شرکت ها در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی است و در قرن بیستم به عنوان مشهورترین شرکت در این زمینه شناخته شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی و… دوباره وارد بورس نیویورک شد. یکی از اسکنرهای حرفه ای تولید شده توسط این شرکت، دستگاه اسکنر مدل i2800 می باشد.این دستگاه با ابعاد ۳۳۰*۱۶۲*۲۴۶ میلی متر و وزن ۵٫۶ کیلوگرم در دسته اسکنرها تخت و حرفه ای قرار می گیرد.سایز اسکن اسناد این دستگاه A4 می باشد. سرعت اسکن رنگی دراین دستگاه ۶۰ برگ در دقیقه و سرعت اسکن سیاه و سفید این دستگاه به ۷۰ برگ در دقیقه و به طور کلی ۸۰۰۰ برگ در روز می رسد. رزولوشن اپتیکال این دستگاه ۱۰۰/۱۵۰/۲۰۰/۲۴۰/۲۵۰/۳۰۰/۴۰۰/۶۰۰۱۲۰۰ dpi می باشد و از تکنولوژی CCD x2 با عمق ۸ بیت برای اسکن سایه و سفید و ۲۴ بیت برای ایکن رنگی برای اسکن استفاده می کند.  CCD یکی از مهم ترین قسمت های هر اسکنر و متداول ترین روش دریافت تصویر است.  از ویژگی های این اسکنر می توان به قابلیت تشخیص متن OCR و قابلیت اسکن دو رو اشاره کرد. برای اتصال این دستگاه به رایانه از پورت USB 2.0 استفاده می شود و برای استفاده از آن باید درایور مربوط به مدل i2800 را روی سیستم عامل نصب نمود.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak i2800 Scanner” »

دانلود درایور اسکنر Kodak i1220

دانلود درایور اسکنر Kodak i1220

دانلود درایور اسکنر Kodak i1220

اسکنر  i1220 شرکت کداک

با توجه به پیشرفت دنیای فناوری اطلاعات امروزه نگهداری اسناد به صورت سنتی متداول نیست چون علاوه بر اشغال فضای زیاد، هزینه های زیادی دربرمی گیرد. از این رو به دلیل نیاز به انتقال اطلاعات به کامپیوترها دستگاه هایی تولید و تکثیر شد. از دستگاه های متدوال در این امر می توان به اسکنرها اشاره نمود. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و به کامپیوترها منتقل می کند. یکی از شرکت های تولید کننده اسکنرها شرکت کداک می باشد. شرکت کداک اولین شرکت در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی بود و در قرن بیستم مشهورترین شرکت عکاسی شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی ، تبلت ها و گوشی های هوشمند دوباره وارد بورس نیویورک شد. از اسکنرهای حرفه ای تولید شده توسط شرکت کداک می توان به i1220 اشاره نمود. ابعاد این اسکنر ۳۳۰*۱۶۲*۲۴۶ میلی متر و وزن ۵٫۲ کیلوگرم است. سایز اسکن اسناد این دستگاه Legal می باشد. . سرعت اسکن رنگی این دستگاه به ۳۰ برگ در دقیقه با وضوح تصویر ۲۰۰,۳۰۰dpi و سرعت اسکن سیاه و سفید ۴۵ برگ ۲۰۰dpi در دقیقه می رسد. اسکنر مدل i1220 از تکنولوژی  CCD-Ultrasonic Technology برای اسکن استفاده می کند. اسکنر حرفه ای مدل i1220شرکت کداک دارای قابلیت ها و ویژگی های بسیاری است. از ویژگی های اسکنر i1220 می توان به رزولوشن اپتیکال ۶۰۰dpi و رزولوشون دیجیتال ۷۵،  ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰، ۲۴۰، ۳۰۰،  ۴۰۰، ۶۰۰ و  ۱۲۰۰ dpi و ۳۰۰۰ برگ در روز اشاره کرد. از قابلیت های دیگر این دستگاه می توان به قابلیت تشخیص متن OCR، قابلیت اسکن دو رو، رابط کاربری و استفاده آسان و سایر قابلیت ها برای استفاده در شرکت و ادارات با نیاز به اسکن بالا را می توان نام برد. اسکنر مدل مدل i1220 شرکت کداک از پورت USB 2.0 برای اتصال به رایانه استفاده می کند و مانند سایر سخت افزارها برای شناخته شدن توسط سیستم عامل درایور مخصوص به خود را دارد.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak i1220 plus Scanner” »

دانلود درایور اسکنر Kodak i1210

دانلود درایور اسکنر Kodak i1210

دانلود درایور اسکنر Kodak i1210

اسکنر  i1210 plus شرکت کداک

با توجه به پیشرفت دنیای فناوری اطلاعات امروزه نگهداری اسناد به صورت سنتی متداول نیست چون علاوه بر اشغال فضای زیاد، هزینه های زیادی دربرمی گیرد. از این رو به دلیل نیاز به انتقال اطلاعات به کامپیوترها دستگاه هایی تولید و تکثیر شد. از دستگاه های متدوال در این امر می توان به اسکنرها اشاره نمود. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و به کامپیوترها منتقل می کند. یکی از شرکت های تولید کننده اسکنرها شرکت کداک می باشد. شرکت کداک اولین شرکت در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی بود و در قرن بیستم مشهورترین شرکت عکاسی شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی ، تبلت ها و گوشی های هوشمند دوباره وارد بورس نیویورک شد. از اسکنرهای حرفه ای تولید شده توسط شرکت کداک می توان به i1210 plus اشاره نمود. اسکنر مدل i1210 plus دارای ابعاد ۳۳۰*۱۶۲*۲۴۶ میلی متر و وزن ۵٫۲ کیلوگرم در دسته اسکنرهای حرفه ای سبک و قابل حمل قرار دارد. سایز اسکن تصاویر این دستگاه Legal می باشد. رزولوشن اپتیکال به ۶۰۰ dpi و رزولوشن دیجیتال به ۷۵، ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰، ۲۴۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۱۲۰۰dpi می رسد. سرعت اسکن رنگی اسکنر مدل i1210 plus به ۳۰ برگ در دقیقه به ازای دقت ۲۰۰-۳۰۰ dpi و سرعت اسکن سیاه و سفید ۴۵ برگ در دقیقه با دقت ۲۰۰dpi و به طور کلی تا ۳۰۰۰ برگ در روز می رسد. اسکنر مدل i1210 plus شرکت کداک از تکنولوژی CCD-Ultrasonic Technology برای اسکن صفحات اسستفاده میکند. از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت تشخیص متن OCR و سایر قابلیت ها برای استفاده در شرکت و ادارات نیاز به اسکن بالا اشاره کرد. این دستگاه برای اتصال به رایانه از پورت USB 2.0 استفاده می کند. برای استفاده از این سخت افزار مانند سایر سخت افزارها نیاز به نصب درایور دارند تا به واسطه آن به سیستم عامل شناسایی شوند.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak i1210 plus Scanner” »

دانلود درایور اسکنر Kodak i1120

دانلود درایور اسکنر Kodak i1120

دانلود درایور اسکنر Kodak i1120

اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل i1120

روش های سنتی درنگهداری اسناد معایب زیادی همچون اشغال فضای زیاد، هزینه های بالای نگهداری و کند شدن عملکرد را دارد. به دلیل وجود این معایب گرایش به نگهداری اسناد به صورت دیجیتال افزایش یافت. یکی از راه های نگهداری دیجیتال اسناد ذخیره آنها در رایانه می باشد و یکی از راه های انتقال اسناد به رایانه استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و به رایانه ها منتقل می کند. یکی از شرکت های تولید کننده اسکنرها شرکت کداک می باشد. شرکت کداک یکی از مشهورترین شرکت ها در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی است و در قرن بیستم به عنوان مشهورترین شرکت در این زمینه شناخته شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی و… دوباره وارد بورس نیویورک شد. اسکنر حرفه ای مدل i1120 از اسکنرهای حرفه ای و قدرتمند تولید شده توسط شرکت کداک می باشد. ابعاد این دستگاه ۳۰۰٫۶*۱۵۷٫۳*۱۴۷٫۵ میلی متر و وزن آن ۲٫۷ کیلوگرم است. سرعت اسکن این دستگاه ۲۰ برگ دردقیقه است و اسکن پیشنهاد شده برای یک روز آن به ۱۰۰۰ برگ می رسد. وضوح تصاویر اسکن شده این اسکنر به ۶۰۰dpi می رسد اما برای رسیدن به این وضوح باید از تعداد بالای اسکن در دقیقه صرف نظر کرد. اسکنر حرفه ای مدل i1120  علاوه بر قابلیت اسکن دو رو و قابلیت تشخیص متن OCR دارای رابط کاربری بسیار آسانی می باشد. این دستگاه از پورت USB 2.0 برای اتصال به رایانه استفاده می کند. برای استفاده از سخت افزارها در سیستم عامل باید آن ها را با استفاده از درایورها شناسایی کرد. اسکنر نیز مانند سایر سخت افزارها به درایور مخصوص به خود نیاز دارد و باید برای استفاده از اسکنر مدل i1120  درایور مخصوص آن را نصب کرد.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak i1120 Scanner” »

دانلود درایور اسکنر Kodak i3200

دانلود درایور اسکنر Kodak i3200

دانلود درایور اسکنر Kodak i3200

اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل i3200

نگهداری اسناد به صورت سنتی علاوه بر اشغال فضای زیاد هزینه های زیادی را نیز شامل می شود. به همین دلیل نیاز به ذخیره اطلاعات به صورت مدرن و الکترونیک افزایش یافت. یکی از راه های انتقال اسناد به رایانه استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و به رایانه ها منتقل می کند.از شرکت های تولید کننده اسکنرها می توان به شرکت کداک اشاره کرد. شرکت کداک یکی از مشهورترین شرکت ها در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی است و در قرن بیستم به عنوان مشهورترین شرکت در این زمینه شناخته شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی و… دوباره وارد بورس نیویورک شد. از اسکنرهای قدرتمند و حرفه ای تولید شده توسط شرکت کداک می توان به اسکنر حرفه ای مدل  i3200اشاره نمود. ابعاد این اسکنر ۲۳۷٫۵*۴۳۱٫۸*۳۷۱ میلی متر و وزن آن  ۱۵٫۸کیلوگرم می باشد. سایز اسکن صفحات برای این دستگاه A4 می باشد. سرعت اسکن دستگاه مدل i3200 به ۵۰برگ در دقیقه و ۱۵۰۰۰ برگ در روز می رسد. ظاهر این اسکنر از این حیث که سینی خروجی در قسمت بالا قرار دارد همانند پرینتر لیزری می باشد. سینی ورودی این دستگاه ۲۵۰ بگی و از قسمت جلویی باز می شود. سینی ورودی این دستگاه به قدری عریض است که می تواند کاغذهایی با اندازه ۲۸*۴۳ را به صورت عمودی وارد دستگاه کرد. همچنین برای استفاده از کاغذهای بزرگتر نیز می توان از افزونه سینی ورودی استفاده نمود. اما این اسکنر قابلیت بستر شیشه ای Flatbed ندارد یعنی برای اسکن اسناد ضخیم، کارت شناسایی و عکس و… نمی توان از آن استفاده نمود اما می توان بستر شیشه ای Flatbed را به آن اضافه کرد به این صورت که با استفاده از پورت USB 2.0این افزونه را به رایانه متصل کنید البته این افزونه به تنهایی قابل استفاده نیست.اسکنر مدل i3200 نیز از پورت USB 2.0 برای اتصال به رایانه استفاده می کند. برای شناسایی اسکنر مدل i3200 به رایانه مانند سایر سخت افزارها باید درایور مخصوص به آن را نصب نمود.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak i3200 Scanner” »

دانلود درایور اسکنر Kodak TE-940

دانلود درایور اسکنر Kodak TE-940

دانلود درایور اسکنر Kodak TE-940

پویشگرها یا همان اسکنرها (SCANNER) دستگاهی  برای تصویربرداری از اسناد کاغذی است. می توانند با استفاده از اسکنر تصاویر مورد نظر خود را اسکن و سپس آنها را ویرایش نمایید. در صورتیکه قصد ارسال یک عکس را داشته باشید ویا اگر بخواهید ثبت نام اینترنتی داشته باشد  می بایست ابتدا عکس مورد نظر را به کمک اسکنر ، اسکن و پس از تبدیل به محتوای دیجیتال ، آن را ارسال کنید. اسکنرها ظاهری مانند دستگاه های فتوکپی دارند با این تفاوت که دستگاه کپی داده های مارا در جایی ذخیره و وتبدیل به داده های دیجیتالی نمیکند اما اسکنرها ها این قابلیت را برای مافراهم کردنند وپس از دخیره امکان ویرایش نیز برای ما فراهم می شود . اسکنرها بسته به وزنشان در دو دسته قابل حمل و غیر قابل حمل دسته بندی میشوند. اکثر اسکنرها تخت می باشند که پاسخ گوی اکثر کارها می باشد  استفاده از اسکنرهای تخت آسانتر بوده و دارای قابلیت لازم در رابطه با اکثر کاربردها ،می باشند  .  این اسکنر حرفه ایی دارای ابعاد ۲۸۹x107x78  میلی‌متر و  وزن ۱٫۳  کیلوگرم می باشد همچنین سایز اسکن این اسکنرA4 می باشد . از دیگر ویژگی های این اسکنر رزولوشن اپتیکال۶۰۰ dpi  و سرعت اسکن رنگی ۱۵ برگ در دقیقه  می باشد و سرعت اسکن سیاه و سفید ۲۰برگ در دقیقه  می باشد .از دیگر قابلیت های این اسکنر قابلیت اسکن دو رو و قابلیت تشخیص متن OCR است ظرفیت سینی نیز  ۲۰ برگ  می باشد و تعداد  اسکن روزانه پبشنهاد شده۵۰۰  برگ در روز  است.این اسکنر دارای کیفیتی مناسبی در ساخت می باشد و ابعاد و وزن مناسبی که آنرا به دسته قابل حمل اسکنرها تبدیل کرده است .درگاه ورودی  این اسکنر قابلیت و توانایی اسکن اسناد کوچک مانند کارت های شناسایی، کارت ویزیت، کارت های بیمه و غیره را دارا می باشد.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak Scanmate TE-i940” »

دانلود درایور اسکنر Kodak 2400

دانلود درایور اسکنر Kodak 2400

دانلود درایور اسکنر Kodak 2400

امروزه  نگهداری اطلاعات روی برگه مشکل است علاوه بر حجم زیاد و هزینه امکان از بین رفتن آنها نیز وجود دارد بنابراین نیاز است که اطلاعات ما در جایی امن تر قرار بگیرد تا در دسترس تر باشند و احساس نیاز به این کار باعث بوجود آمدن اسکنر ها شد در مواقعی که ما قصد ایجاد یک نسخه دیجیتال از اطلاعات خود (عکس جزوه و …)را داشته باشیم از اسکنرها استفاده میکنیم پس از اسکن داده ها و تبدیل آن به محتوی دیجیتال امکان ویرایش داده ها نیز فراهم میشود . از جمله اسکنرهای رو میزی که متعلق به شرکت کداک (Kodak)  می باشد سری اسکنرهای  Kodak I 2400 می باشد که این اسکنر دارای ابعاد۳۳۰ ×۱۶۲×۲۴۶  و سایز اسکن Legal  می باشد.همانطور که میدانید اسکنرها بر اساس سایز و کارایی بر دو دسته قابل حمل و غیر قابل حمل تقسیم میشوند که این اسکنر باوزن ۵٫۵ کیلوگرم این دسته از اسکنرها را به سری قابل حمل تبدیل کرده است . سرعت اسکن رنگی این اسکنر ۳۰ برگ در دقیقه می باشد و سرعت اسکنر سیاه و سفید ۳۰برگ در دقیقه می باشد همچنین این اسکنر قابلیت اسکن دو رو  و تشخیص متن OCR دارد. این سری از سری ساخت اسکنرهای  شرکت Kodak  برای مصارف اداری و تجاری مناسب می باشد و قادر است که کاغذهای در سایز A4 را به صورت خودکار به داخل دستگاه کشیده و آنهارا با سرعت گفته شده اسکن کند. از مزایای این اسکنر می توان به تشخیص اتو ماتیک متون اشاره  کرد که در آن دستگاه بعد از اسکن متن های موجود در روی برگه را شناسایی میکند و به صورت فایل انهارا ذخیره میکند که میتوان آنها را ویرایش کرد. تکنولوژی بکار رفته در این سری از اسکنر شرکت کداک  CCD×۲ می‌باشد که در واقع CCD   یا Charge Coupled Device  قطعه ای سیلیکونی و نیمه رسانا است که در دوربین‌های دیجیتال نقش تبدیل داده های تصویری به دیجیتالی را برای ثبت تصویر به عهده دارد.

Continue reading “دانلود درایور اسکنر Kodak i2400 Scanner” »

فهرست مطالب

آمار بازدید از دانلودکار

 • 0
 • 551
 • 109
 • 4,864
 • 946
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۷