سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

پرینتر hp Color Laser Jet CP1518 Laser

پرینتر hp Color Laser Jet CP1518 Laser

پرینتر hp Color Laser Jet CP1518 Laser از دیگر دستگاه های تک کاره چاپ لیزری از شرگت قدرتمند اچ پی که توانایی نسبتا خوبی در زمینه تولیدات پرینتر دارد . پرینتر hp Color Laser Jet CP1518 Laser با ظاهری کلاسیک و شیک  در دسته پرینتر های تک کاره رنگی قرار دارد . پرینتر hp Color Laser Jet CP1518 Laser مناسب برای کاربران خانگی  و شرکت ها و دفاتر اداری کوچک  مناسب است. پرینتر hp Color Laser Jet CP1518 Laser از توان کاری نسبتا خوبی بر خورد است .

سرعت چاپ این پرینتر  در حالت سیاه و سفید تا ۱۲ صفحه در دقیقه ,و در حالت  چاپ رنگی سرعت به  ۸ صفحه در دقیقه , توان کار ماهانه تا ۳۰۰۰۰ , ظرفیت سینی پرینتر hp Color Laser Jet CP1518 Laser تعداد ۱۵۰ برگ می باشد . .

دیگر مشخصات hp Color Laser Jet CP1518 : دارای صفحه نمایش LCD, پورت USB 2.0 , نوع کارتریج این پرینتر  : دارای ۴ کارتریج به شماره های ۵۴۰ , ۵۴۱ , ۵۴۲ , ۵۴۳ . این پرینتر کاملا شبیه پرینتر مدل cp1515 می باشد . Continue reading “پرینتر hp Color Laser Jet CP1518 Laser” »

دانلود درایور پرینتر  hp Laserjet Pro CM1415 FN

دانلود درایور پرینتر  hp Laserjet Pro CM1415 FN

از دیگر پرینترهای شرکت قدرتمند اچ پی hp Laserjet Pro CM1415 FN را میتوان نام برد . این پرینتر چاپ لیزری ۴ کاره دارای امکانات پرینت , اسکن , کپی و فکس می باشد . سرعت چاپ سیاه وسفید آن تا ۱۲ برگ صفحه در دقیقه می باشد و رنگی تا ۸ صفحه در دقیقه است .ظرفیت سینی آن محدود است نهایتا تا ۱۵۰ برگ می باشد که همین ویژگی باعث شده تا hp Laserjet Pro CM1415 FN مناسب برای استفاده های خانگی باشد و وزن آن حدود ۲۳ کیلوگرم می باشد که یکم وزن آن بالا است . توان کار ماهانه آن تا ۳۰۰۰۰ می باشد . hp Laserjet Pro CM1415 FN دارای امکانات دیگری از جمله صفحه نمایش ال سی دی , پورت Ethernet , پورت USB 2.0 , نوع کارتریج : CE320A/321A/322A/323A/می باشد . Continue reading “دانلود درایور پرینتر hp Laserjet Pro CM1415 FN” »

دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet M1522N

دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet M1522N

پرینتر hp Laser Jet M1522N از سری پرینتر های شرکت اپ پی می باشد . پرینتر hp Laser Jet M1522N از دسته پرینتر های سه کاره  می باشد و دارای قابلیت پرینت کپی و اسکن می باشد . این پرینتر لیزری ۳ کاره  hp Laser Jet M1522N دارای سرعت نسبتا متوسطی می باشد . سرعت چاپ سیاه و سفید پرینتر hp Laser Jet M1522N حدودا تا ۲۴ صفحه در دقیقه می باشد . ظرفیت سینی hp Laser Jet M1522N  تا ۲۵۰ برگ می باشد  این پرینتر به همراه تغذیه خودکار ADF می باشد ,  همچنین دارای قابلیت های پرینت , کپی و اسکن می باشد . توان کار ماهانه پرینتر hp Laser Jet M1522N تا ۸۰۰۰می باشد . همچنین hp Laser Jet M1522N دارای امکانات دیگری از جمله صفحه نمایش ال سی دی می باشد . پورت  USB 2.0 , پورت Ethernet , نوع کارتریج : دارای کارتریج به شماره  , نوع کارتریج : دارای کارتریج به شماره ۳۶A .  Continue reading “دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet M1522N” »

پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet

پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser

پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser از دیگر دستگاه های تک کاره چاپ لیزری از شرگت قدرتمند اچ پی که توانایی نسبتا خوبی در زمینه تولیدات پرینتر دارد . پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser با ظاهری کلاسیک و شیک  در دسته پرینتر های تک کاره رنگی قرار دارد . پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser مناسب برای کاربران خانگی  و شرکت ها و دفاتر اداری کوچک  مناسب است. پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser از توان کاری نسبتا خوبی بر خورد است .

سرعت چاپ این پرینتر  در حالت سیاه و سفید تا ۱۲ صفحه در دقیقه ,و در حالت  چاپ رنگی سرعت به  ۸ صفحه در دقیقه , توان کار ماهانه تا ۳۰۰۰۰ , ظرفیت سینی پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser تعداد ۱۵۰ برگ می باشد . .

دیگر مشخصات hp Color Laser Jet CP1515 : دارای صفحه نمایش LCD, پورت USB 2.0 , نوع کارتریج این پرینتر  : دارای ۴ کارتریج به شماره های ۵۴۰ , ۵۴۱ , ۵۴۲ , ۵۴۳ . Continue reading “پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser” »

دانلود درایور پرینتر hp laserjer p4014

دانلود درایور پرینتر hp laserjer p4014

دانلود درایور پرینتر hp laserjer p4014 را شما میتوانید به راحتی از سیت دانلود کار دانلود کنید و بروی سیتم عامل خود نصب کنید و از امکانات سخت افزار خود به راحتی استفده کنید . پرینتر hp laserjer p4014 از سری پرینتر ها شرکت بزرگ hp می باشد که امروزه بازار رقابتی قوی در برابر رقیبان خود ایجاد کرده و شرکت هایی همچون کانن و اپسون و… را به تکاپو وا دداشته . پرینتر hp laserjer p4014 از طراحی بسیار شیک و کلاسیکی برخوردار است . پرینتر hp laserjer p4014 دارای طراحی خاصی می باشد که بسیار مناسب برای شرکت ها و دفاتر اداری می باشد . پرینتر hp laserjer p4014 از توان بسیار بالا یی برخوردار است . پرینتر hp laserjer p4014 سرعت چاپ پرینتر hp laserjer p4014 در حالت سیاه سفید ۴۳ صفحه در دقیقه می باشد . پرینتر hp laserjer p4014 از سرعت بسیار بالیی برخوردار است . پرینتر hp laserjer p4014 توانسته خود را به عنوان یک پرینتر پر قدرتمند  و با قابلیت سرعت چاپ بالا مطرح کند .

پرینتر hp laserjer p4014 از سری پرینترهای لیزری تک کاره از کمپانی اچ پی است که پیشینه خوبی در زمینه تولیدات پرینتر  های لیزری از خود نشان داده . اگر شما در زمینه مشکلات پرینتر و  راهنمایی در باره ی خرید پرینتر  نیاز به مشور داشتید می توانید با همکاران ما در مرکز همراه رایانه  مرکز پاسخ گویی به مشکلات کامپیوتر و موبایل تماس بر قرار کنید . همکاران ما در این مر کز به صورت ۲۴ ساعته آماده ی پاسخ گویی به شما هم وطنان عزیز می باشد . Continue reading “دانلود درایور پرینتر hp laserjer p4014” »

پرینتر HP Multifunction Inkjet Photosmart C4383

پرینتر HP Multifunction Inkjet Photosmart C4383

پرینترMultifunction Inkjet Printer hp Photosmart C4383 از دیگر مدل دستگاه های کمپانی اچ پی است . پرینتر  Photosmart C4383دارای قابلیت های پرینت , کپی , اسکن می باشد . پرینتر Photosmart C4383 دارای قابلیت چاپ جوهرافشان ۳ کاره   , پرینتر HP Multifunction Inkjet Photosmart C4383  ۱۰۰ برگ ظرفیت سینی کاغذ دارد , سرعت چاپ سیاه و سفید در پرینتر HP Multifunction Inkjet Photosmart C4383 تا ۳۲ صفحه در دقیقه و سرعت چاپ رنگی تا ۲۴ صفحه در دقیقه می باشد  , توان کار ماهانه پرینتر HP Multifunction Inkjet Photosmart C4383 تعداد ۵۰۰۰ می باشد . سایر مشخصات پرینتر پرینتر HP Multifunction Inkjet Photosmart C4383 : دارای  پورت USB 2.0 , کارت خوان , صفحه نمایش LCD , نوع کارتریج : ۲ کارتریج به شماره های ۱۴۰ و ۱۴۱ می باشد . این پرینتر از طراحی شیک و کم حجم بر خوردار است و به راحتی بر روی هر میزی جای می گیرد . پرینتر HP Multifunction Inkjet Photosmart C4383 دارای وزن نسبتا سبکی برخوردار است .  Continue reading “پرینتر HP Multifunction Inkjet Photosmart C4383” »

دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser

دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser

مدل hp Laser Jet P4015 Laser Printer از سری چاپگرهای کمپانی قدرتمند اچ پی است که تجربه خوبی در زمینه تولید پرینتر دارد . پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser  از قدرت خوبی برخوردار می باشد و دارای توان کاری بالایی را دارد . پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser  سرعت بسیار مناسبی نیز دارد . پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser مناسب برای استفاده کاربران در شرکت ها و دفاتر اداری نسبتا بزرگ مناسب می باشد . پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser تک کاره بوده  و به صورت سیاه سفید برینت میگیرد .

دیگر مشخصات پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser : چاپ لیزری تک کاره , ظرفیت سینی کاغذ تا ۶۰۰برگ , سرعت چاپ سیاه و سفید تا ۳۵ صفحه  در دقیقه , توان کار ماهانه تا ۲۲۵۰۰۰ ,

مشخصات دیگر hp Laser Jet P4015 دارای پورت USB 2.0 , نوع کارتریج , کارتریج به شماره ۶۴A .  Continue reading “دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser” »

دانلود درایور پرینتر HP Laser Jet M1319F

دانلود درایور پرینتر HP Laser Jet M1319F

پرینتر HP Laser Jet M1319F از سری پرینترهای شرکت اچ پی است .

پرینتر HP Laser Jet M1319F 4 کاره می باشد و دارای قابلیت های پرینت , کپی , اسکن , فکس است . پرینتر HP Laser Jet M1319F تا ۲۵۰ برگ ظرفیت سینی کاغذ به همراه تغذییه خودکار ADF را دارد  , سرعت چاپ در پرینتر HP Laser Jet M1319F  در حالت سیاه و سفید تا ۱۹ صفحه در دقیقه تا ۸۰۰۰ توان کار ماهانه ,

مدل HP Laser Jet M1319F از سری پرینترهای قدرتمند و سریع است و مناسب برای استفاده کنندگانی که احتیاج به پرینت رنگی ندارند است و مجهز به پردازنده ی ۲۴۰ مگاهرتزی می باشد و می توانید در   ۸٫۵ثانیه پس از روشن شدن نخستین پرینت را از آن به دست آورید . پرینتر HP Laser Jet M1319F دارای ظاهر شیک وکلاسیکی می باشد .

سایر مشخصات پرینتر HP Laser Jet M1319F  :صفحه نمایش LCD , پورت USB 2.0 , نوع کارتریج دارای تونر به شماره ۱۲A .  Continue reading “دانلود درایور پرینتر HP Laser Jet M1319F” »

پرینتر HP LaserJet P3005 Laser

پرینتر HP LaserJet P3005 Laser

پرینتر HP LaserJet P3005 Laser از پرینتر های شرکت اچ پی است که کمپانی قدرتمندی در زمینه تولید پرینتر محسوب می شود .

پرینتر تک کاره چاپ لیزری , سرعت چاپ سیاه و سفید تا ۳۵ صفحه در دقیقه , تا ۱۰۰۰۰۰توان کار ماهانه , ظرفیت سینی کاغذ تا  ۶۰۰برگ ,

HP LaserJet P3005 Laser Printer این مدل از پرینترها به دلیل دارا بودن دقت بالا و عمر و کارایی بیشتر در مکان هاییی که به پرینتر زیاد احتیاج دارند به خصوص در ادارات استفاده می شود   حافظه ی استاندارد داخلی پرینتر ۴۸  مگابایت است و ماکزیمم آن ۳۲۰ مگابایت می باشد و دارای یک پردازنده ۴۰۰ مگاهرتزی است . در یک ماه می تواند تا ۱۰۰۰۰۰ صفحهپرینت بگیرد البته عددی که به عنوان استاندارد توسط شرکت اعلام شد بین ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰هزار صفحه می باشد و همچنین چاپ دو طرفه کاغذ می تواند به صورت دستی صورت بگیرد .

و سایر مشخصات آن پورت USB 2.0 , پورت Ethernet , نوع کارتریج تونر به شماره ۵۱A Continue reading “پرینتر HP LaserJet P3005 Laser” »

پرینتر HP Deskjet F2480 Multifunction Inkjet

پرینتر HP Deskjet F2480 Multifunction Inkjet

پرینتر HP Deskjet F2480 Multifunction Inkjet Printer از سری پرینترهای کمپانی اچ پی است .پرینتر چاپ جوهرافشان ۳ کاره بهمراه توانایی های پرینت , کپی , اسکن ,تا ۸۰ برگ ظرفیت سینی کاغذ , سرعت چاپ سیاه و سفید تا ۲۰ صفحه در دقیقه , سرعت چاپ رنگی تا ۱۶ صفحه در دقیقه , توان کار ماهانه تا ۱۰۰۰ ,مدل HP Deskjet F2480 Multifunction Inkjet Printer از سری پرینترهای شرکت اچ پی است که این کمپانی تجربه زیادی در زمینه تولید پرینتر دارد . و همچنین سایر مشخصات آن پورت USB 2.0 , نوع کارتریج دارای ۲ کارتریج به شماره ۱۲۱ . پرینتر HP Deskjet F2480 Multifunction Inkjet از طراحی بسیار زیبایی یرخوردار می باشد . پرینتر HP Deskjet F2480 Multifunction Inkjet بر روی هر میزی جای می گیرد و کاملا برای کاربران خانگی و دفاتر اداری مناسب می باشد .  Continue reading “پرینتر HP Deskjet F2480 Multifunction Inkjet” »