دانلودکار » دسته: کارت شبکه

دانلود درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز 10

 

دانلود درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز ۱۰

انودیا یک شرک معتبر و قدرتمند آمریکایی می باشد که تولیدات کارت های گرافیک از اصلی ترین تولیدات این شرکت پر آوازه می باشد . کارت های گرافیکی این شرکت مناسب برای اجرای بسیاری از گیم هایی که دارای کیفیت بالایی می باشد مناسب بوده وقابلیت رندرینگ بسیار بالایی نیز را دارد . برای استفاده از این کارت گرافیک شما کاربران مستازم به استفاده از نرم افزار این کارت گرافیک می باشید تا در سیستم شما قابل شناسایی باشد . برای دانلود درایور این گرافیک میتوانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

Continue reading “دانلود درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز ۱۰” »

دانلود درایور TOTOLINK N150

دانلود درایور TOTOLINK N150

دانلود درایور TOTOLINK N150

با رواج USB 3  نوع جدیدی از USB  باعنوان یو اس بی وای فای یا بدون سیم به وجود امد . این قابلیت قادر به برقراری ارتباط  با تمام دستگاه های یو اس بی از جمله چاپگرها و اسکنرها بوده که برای استفاده از ان درایور مخصوص به  خود را نیاز داشته شما بعد از استفاده از درایور بدون اینکه به پیکر بندی خاص دیگری نیاز داشته باشید قادر به استفاده از سخت افزار بوده . این دستگاه سرعت بالایی برای انتقال اطلاعات را پشتیبانی می کند . همچنین برای استفاده در منزل و شرکت های کوچک مناسب می باشند.

سازگار با تمامی سیستم عامل های موجود

Continue reading “دانلود درایور TOTOLINK N150USM Network Adapter” »

دانلود درایور TOTOLINK N300UA

دانلود درایور TOTOLINK N300UA

دانلود درایور TOTOLINK N300UA

 

دستگاه USB توتو لینک به سیستم شما این قابلیت را میدهد تا به شبکه ی پر سرعت بی سیم متصل شود. این دستگاه بیشتر در مصرف خانگی مورد استفاده قرار میگیرد و تا ناحیه ی چند متری را ساپورت کرده و سیگنال دریافت می کند.

سازگار با تمامی سیستم عامل های موجود

 

Continue reading “دانلود درایور TOTOLINK N300UA Wireless Network Adapter” »

دانلود درایورTOTOLINK N150

دانلود درایورTOTOLINK N150

دانلود درایورTOTOLINK N150

این دستگاه به نام USB وایرلس که از طریق درگاه یو اس بی به سیستم شما متصل میگردد.این کارت شبکه ایده ال برا تمامی کاربران می باشد. دارای یک آنتن متحرک و قابل جدا سازی که میتوان در صورت نیاز برای ارسال سیگنال بهتر به هر طرف آن را چرخاند.سرعت دریافت اطلاعات در این دستگاه ۴dBi  می باشدمیتواند سرعتی برابر با ۱۵۰ Mbps را پشتیبانی نمایدکه برای مصرف خانگی بسیار مناسب است. این کارت شبکه از پروتکل‌های امنیتی WEP, WPA/WPA2 and WPA-PSK/WPA2-PSK پشتیبانی می‌کند.

سازگار با تمامی سیستم عامل های موجود

Continue reading “دانلود درایور TOTOLINK N150UH Wireless Network Adapter” »

دانلود درایور TOTOLINK N150

دانلود درایور TOTOLINK N150

دانلود درایور TOTOLINK N150

USB وایرلس دانگلی بصورت وای فای به شبکه متصل می گردد و از طریق درگاه های یو اس بی به سیستم وصل می شود.از استاندارد  IEEE 802 n پشتیبانی می کند. در این یو اس بی یک دکمه ی WPS طراحی شده است . usb توتو لینک یکی از بهترین انتخاب ها برای شما کاربران عزیز می باشد.سرعت انتقال اطلاعات در این دستگاه ۱۵۰Mbps می باشدکه میتوانید از سرعت بالای اینترنت لذت ببرید. همچنین شبکه ی وای فای که در این دانگل فراهم میشود بسیار امن و تا فاصله ای که تحت پوشش قرار میدهد نمیگذارد هیچ اختلالی در ارتباط ایجاد شود.در این USB یک عدد آنتن متحرک که قابلیت جدا سازی را دارد  طراحی شده است.

 

Continue reading “دانلود درایور TOTOLINK N150UA Wireless Network Adapter” »

دانلود درایور TOTOLINK N300

دانلود درایور TOTOLINK N300

دانلود درایور TOTOLINK N300

usb کوچکی برای دسترسی به اینترنت در زمان دور بودن از منزل و محل کار که از طریق تکنولوژی مخابرات ایجاد میشود; با بهره برداری از نسل سوم و چهارم ارتباط موبایل است.

این دستگاه از یک جفت آداپتور کوچک و قابل حمل تشکیل شده وwusb(wireless usb)  عملکردی شبیه usb  بولوتوث و wifi دارد و گیرنده و فرستنده های رادیویی در داخلش وظیفه ارسال و دریافت داده را برعهده دارد.

یو اس بی بدون سیم یا wusb با تمام وسایل استاندارد از جمله اسکنرها و چاپ گرها و… به خوبی ارتباط برقرار می کند که این از مزایای این وسیله است. از دیگر مزایای این سیستم برد زیاد دسترسی بی سیم usb است.

از معایب این سیستم این است که متاسفانه با اینکه usb بی سیم است اما همیشه اینگونه نیست که به کابل نیاز نداشته باشید و برای دسترسی برق باید دستگاه استفاده کننده از این وسیله در مجاورت پریز برق باشد.

 

Continue reading “دانلود درایور TOTOLINK N300UM Wireless Network Adapter” »

دانلود درایور Asus USB-AC53

دانلود درایور Asus USB-AC53

دانلود درایور Asus USB-AC53

با رواج USB 3  نوع جدیدی از USB  باعنوان یو اس بی وای فای یا بدون سیم به وجود امد . این قابلیت قادر به برقراری ارتباط  با تمام دستگاه های یو اس بی از جمله چاپگرها و اسکنرها بوده که برای استفاده از ان درایور مخصوص به  خود را نیاز داشته شما بعد از استفاده از درایور بدون اینکه به پیکر بندی خاص دیگری نیاز داشته باشید قادر به استفاده از سخت افزار بوده . این دستگاه سرعت بالایی برای انتقال اطلاعات را پشتیبانی می کند .

سازگار با تمامی سیستم عامل های موجود

Continue reading “دانلود درایور Asus USB-AC53 Dual-Band AC1200 Wireless USB Adapter” »

دانلود درایور Asus USB-N53

دانلود درایور Asus USB-N53

دانلود درایور Asus USB-N53

USB های وایرلس با تمامی سیستم عامل ها سازگار می باشند (Windows-Linux-MAC) زمانی که یو اس بی وای فای را از طریق درگاه USB به سیستم متصل نمایید سیستم عامل در اکثر مواقع بصورت خودکار شناسایی نموده و نصب می کند.

گاهی اوقات بنا به دلایلی این اتفاق رخ نمیدهد و سیستم قادر به شناسایی نمی باشد در این هنگام نیاز به درایور مخصوص این وسیله است که شما کاربران گرامی میتوانید بصورت رایگان درایور ایسوس را از سایت دانلودکار دانلود نموده و نصب نمایید.

در صورت هرگونه مشکل میتوانید با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵  تماس حاصل فرمایید.

Continue reading “دانلود درایور Asus USB-N53 Dual-Band Wireless-N600 USB Adapter” »

دانلود درایور Asus USB-N14

دانلود درایور Asus USB-N14

دانلود درایور Asus USB-N14

کامپیوترهای موجود در بازار به خودی خود مجهز به کارتشبکه ی وایرلس نیستند شرکت ایسوس با ارائه USB وایرلس این امکان را به شما میدهد با تهیه یو اس بی ایسوس که از طریق درگاه usb متصل میگردد.

سازگار با تمامی سیستم عامل ها

Continue reading “دانلود درایور Asus USB-N14 Wireless-N300 USB Adapter” »

دانلود درایور Asus USB-N66

دانلود درایور Asus USB-N66

دانلود درایور Asus USB-N66

USB ایسوس قابلیت اتصال از طریق درگاه یو اس بی را دارد و همچنین سیستمی که توانایی اتصال به شبکه ی وای فای را ندارد از طریق این وسیله میتواند به شبکه ی پرسرعت وای فای متصل شود.

سازگار با تمامی سیستم عامل های مجود در بازار

Continue reading “دانلود درایور Asus USB-N66 Dual-Band Wireless-N900 USB Adapter” »