سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

دانلود درایور اسکنر HP ScanJet Pro 2500 F1

دانلود درایور اسکنر HP ScanJet Pro 2500 F1

دانلود درایور اسکنر HP ScanJet Pro 2500 F1

قطعا همه ی ما دغدغه های زیادی برای نسل های بعد خود داریم ؛ همچون نبود آب و برق و تمام شدن منابع طبیعی تا چیزهای بزرگ و کوچکی که ذهن ما را آشفته و درگیر خود می کند .

اما در دنیای امروز مهم ترین وظیفه ی ما برای حفظ آرامش و آسایش و سلامتی فرزندانمان و همچنین نسل های بعدی آن ها ، دور کردن آن ها از آلاینده ها و ماشین آلات می باشد که این امر در صورتی محقق می شود که ما درختان را حفظ کنیم و همچنین در راستای سلامت و زیبایی کشورمان از راه کارهای جدید و تکنولوژی روز استفاده کنیم .

حفظ درختان سبب پاک بودن هوا و همچنین در مواردی سبب حفظ و تولید منابع طبیعی می شود و این امر با استفاده از فناوری Paper Less و استفاده ی ما انسان های متمدن از این فناوری مدرن صورت می گیرد .

امروزه عصر ، عصر تکنولوژیست و تمام کارهای اداری و خانگی به سمت Paper Less می رود و Paper Less همانطور که از معنی آن مشخص است ، به معنی کاغذ کمتر است .

این امر به وسیله ی اسکنرها صورت می گیرد و اسکنر یک دستگاه لازم برای هر خانه و محل کاری می باشد .

از انواع اسکنرها می توان به مدل  های HP ، Fujitso ، Canon ، Kodak ، LG ، Epson ، Avision و … اشاره کرد و نام برد که در مطالب قبلی محدود اطلاعاتی در مورد انواع اسکنرهای HP دادیم و امروز هم قصد معرفی نوع دیگری از این مدل اسکنر را داریم .

اطلاعات حدودی این اسکنر به شرح زیر است و می توانید درایور آن را از ادامه ی مطلب دانلود نمایید :

شرکت سازنده : HP

کاربرد : اسکنر

سایز اسکن : A4

وزن : حدوداً ۴ کیلوگرم

رزولشن اپتیکال :  تخت ۱۲۰۰-dpi 600 ADF

سرعت اسکن رنگی : ۳ تا ۱۵ ثانیه بسته به وضوح – تخت

سرعت اسکن سیاه و سفید : ۲۰ صفحه در دقیقه ADF

عمق اسکن : ۲۴ بیت

تعداد رنگ اسکن سیاه و سفید : ۲۵۶ رنگ

پورت اتصال : USB2.0 Continue reading “دانلود درایور اسکنر HP ScanJet Pro 2500 F1 Flatbed Scanner” »

دانلود درایور اسکنر HP Scanjet G4010

دانلود درایور اسکنر HP Scanjet G4010

دانلود درایور اسکنر HP Scanjet G4010

در دنیایی که هر روز به سمت فناوری ماشین آلات و افزایش آلاینده ها پیش می رویم ، قطع درختان برای تولید کاغذ شاید بزرگترین ضرر را به نسل های بعد از خودمان بزند !

به همین دلیل برای حفظ آرامش و آسایش فرزندانمان و همینطور نسل های بعد از آن ها ، موظفیم این درختان را حفظ کنیم و همچنین در راستای سلامت و زیبایی کشورمان از راه کارهای جدید و تکنولوژی روز استفاده کنیم .

امروزه که عصر، عصر تکنولوژیست و می توان کارها را به صورت سیستمی انجام داد ، بهتر است حفظ اسناد و اطلاعات و همچنین آموزش ، از طریق فناوری و سیستم انجام گیرد .

بنابراین می توان به جای حفظ اسناد به صورت کاغذ که ویرایش آن ها نیز دشوار است و همچنین امکان از بین رفتن آن ها بر اثر عوامل محیطی بسیار زیاد است از حفظ اسناد به صورت کامپیوتری استفاده کرد که قابلیت ویرایش به صورت ثانیه ای را نیز دارند و همچنین حفظ آن ها امنیت بیشتری را دارا می باشند !

یکی از راه های حفظ اسناد به این صورت [سیستمی] استفاده از اسکنرها می باشد .

از انواع اسکنرها می توان به مدل  های HP ، Fujitso ، Canon ، Kodak ، LG ، Epson ، Avision و … اشاره کرد و نام برد که در مطالب قبلی حدوداً اطلاعاتی در مورد انواع اسکنرهای HP دادیم و امروز هم قصد معرفی نوع دیگری از آن را داریم .

اطلاعات حدودی این اسکنر به شرح زیر است و می توانید درایور آن را از ادامه ی مطلب دانلود نمایید :

شرکت سازنده : HP

کاربرد : اسکنر

سایز اسکن : A4

تکنولوژی اسکن : Charge Coupled Device

رزولشن دیجیتال : ۹۶۰۰*۴۸۰۰ dpi

رزولشن اپتیکال : ۴۸۰۰*۴۸۰۰ dpi

عمق اسکن : ۹۶ بیت

تعداد رنگ اسکن سیاه و سفید : ۲۵۶ رنگ

پورت اتصال : USB2.0 Continue reading “دانلود درایور اسکنر HP Scanjet G4010 Photo Scanner” »