دانلود کار

همراه رایانه بنر اصلی (versin 1.1)

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner اسکنر Canon DR – C240 Office یکی دیگر از اسکنرهای مدل های کانُن می باشد که قادر است تا ۳۰ برگ را در دقیقه اسکن کند و به دلیل وزن پایین آن برای مصرف خانگی بسیار مناسب است . این اسکنر دارای میزان اسکن حدوداً ۴۰۰۰ صفحه در روز است که عدد بسیار قابل توجهی در میان اسکنرهاست . این اسکنر ۹۰ صفحه در دقیقه به صورت تکی و ۴۵ صفحه به صورت رو رو را اسکن می کند . از نقطه ضعف این اسکنر هم می توان به عدم مناسب بودن برای اسکن عکس ها اشاره کرد . دیگر ویژگی این اسکنر به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner اسکنر Canon DR – C225 از سری اسکنر های کانُن می باشد که دارای تکنولوژی اسکن CMOS CIS می باشد و همچنین قابلیت اسکن تک رو و دو رو را داراست ! این اسکنر ۶۰ صفحه در دقیقه را به صورت تک رو اسکن می کند و همچنین در ادارات کارآیی بالایی نیز دارد . به دلیل وزن بالای این اسکنر ( حدوداً ۲۰۶ کیلوگرم ) استفاده ی خانگی از این اسکنر مناسب نیست و بیشتر در ادارات استفاده می شود و اسناد و اطلاعاتشان را به صورت سیستمی ذخیره می کند !
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner اسکنر Canon DR-C125 Scanner از سری اسکنرهای  Canon می باشد که مورد مصرف در مکان های خانگی و اداری می باشد . از ویژگی های این اسکنر می توان به قابلیت اسکن بسیار بالای آن اشاره کرد . همچنین اسکن دو روی خودکار اتوماتیک آن نیز از مزیت های آن می باشد ! به طور کلی این اسکنر کاملاً پرقدرت و دارای قابلیت های بالاست و بیشتر در ادارات استفاده می شود . مشخصات فنی و دیگر ویژگی های آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner Canon DR-C120 Scanner یک اسکنر رنگی می باشد که دارای  تکنولوژی CMOS است و قابلیت اسکن ۱۵۰۰ برگ در هر روز را دارد . از ویژگی های مهم آن می توان به قابلیت فهمیدن خودکار سایز کاغذها اشاره کرد ! همچنین این اسکنر دارای سیستم ردیابی خودکار اسناد رنگی می باشد . دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 110 Scanner + پشتیبانی

  دانلود درایور اسکنر CanoScan LiDE 110 Scanner دانلود درایور اسکنر کانن اسکن لاید ۱۱۰ + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ اسکنر کانن در دانلود کار دانلود درایور اسکنر CanoScan LiDE 110 Scanner Canonscan LiDE110  یک اسکنر رنگی با حجم و اندازه مناسب و ویژگی های پیشرفته است . از بارز ترین ویژگی های این اسکنر  می توان [ Send to cloud ] نام برد ، بدین صورت که شما می توانید به راحتی  عکس و اسنادتان را  به حافظه ی ابری [ Dropbox , Evernote ] ارسال کنید .
دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 110 Scanner + پشتیبانی
تبلیغات
اپلیکیشن همراه رایانه