دانلود کار


دانلود نرم‌افزار JetBrains PhpStorm 2018.3.1

دانلود نرم افزار Phpstorm + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود JetBrains PhpStorm نسخه جدید برای ویندوز را در دانلودکار تجربه کنید.

دانلود phpStorm برای ویندوز

زبان PHP یک زبان برنامه‌نویسی عمومی ( General ) است اما بیشتر برای توسعه وب و برنامه نویسی سمت سرور از آن استفاده می‌شود. Php در سال ۱۹۹۵ توسط راسموس لردورف به زبان سی نوشته شد ( البته به صورت مقدماتی و در حد چند اسکریپت ) این زبان چندسکویی ( CrossPlatform ) بوده و می‌تواند روی ویندوز،لینوکس، مک‌اواس و خانواده یونیکس اجرا شود. Php ابتدا به معنی Personal Home Page بود که بعدها تبدیل به عبارت برگشتی Hypertext Preprocessor شد. کدهای Php بر روی سروری که برنامه Php روی آن نصب باشد اجرا می‌شود.

زبان Php از شی‌گرایی پشتیبانی می‌کند و توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های خود را با استفاده از کلاس‌ها، Objectها و سایر مفاهیم Object-Orinted پیاده‌سازی کنند. Php رایگان بوده و تقریبا یک نرم‌افزار آزاد است. به دلیل محدودیت جزئی‌ای که در ساختار پروانه انتشار خود داشت نتوانست با لایسنس محبوب و پرکاربرد نرم‌افزارهای آزاد که GPL نام دارد منتشر شود. php امروز با پروانه php نشر می‌یابد.

معمولا زبان‌های قدرتمند دارای یک محیط یکپارچه برای نوشتن کد، خطایابی (Debug) کد، اجرای کد (Run) و هزاران امکان دیگر هستند. به این محیط توسعه یکپارچه IDE ( Integrated development environment ) می‌گویند. برای مثال مایکروسافت برای زبان‌ها و تکنولوژی‌های خود و سایر زبان‌های مورد استفاده برنامه‌نویسان، محیط ویژوال استدویو را منتشر کرده است. یا اپل Xcode را توسعه داد تا برنامه‌نویسان با کمک زبان Swift برنامه‌هایی برای سیستم‌عامل IOS و مکینتاش بنویسند. حالا شرکت Jet-brains که سابقه بسیار خوبی در تولید محیط‌های یکپارچه برنامه‌نویسی دارد، IDE ای با نام PhpStorm ساخته تا نیازهای توسعه‌دهندگان این زبان محبوب را برطرف کند. PhpStorm بر پایه IntelliJ IDEA ساخته شده و به زبان جاوا نوشته شده است.

دانلود محیط توسعه PhpStorm

JetBrains Phpstorm می‌تواند بهترین انتخاب برای توسعه‌دهندگان Php باشد. این نرم‌افزار برای نوشتن کد ادیتور فوق‌العاده‌ای دارد. ادیتوری که زبان‌های HTML ، Php و جاوااسکریپت را به خوبی پشتیبانی می‌کند.این ادیتور برای زبان‌های PHP و JS قابلیت تشخیص خطا را دارد. AutoComplete یا CodeCompeltion یک ابزار است که با شروع تایپ شما، سعی می‌کند کدهای شما را کامل کند. این قابلیت در نسخه‌های ۵٫۳ Php شروع شده و تا امروز که نسخه ۷٫۲ منتشر شده ادامه دارد.

همانطور که گفتیم PhpStorm با زبان جاوا نوشته شده است. این محیط توسعه از پلاگین پشتبانی می‌کند. یعنی کاربران می‌توانند برنامه‌هایی بنویسند که قابلیت‌های جدید به نرم‌افزار اضافه کند. تمام قابلیت‌هایی که در وب استورم وجود دارند در PhpStorm هم قابل استفاده می‌باشند. شاید دادن عنوان بهترین محیط توسعه Php به PhpStorm منطقی باشد.

برخی از ویژگی‌های کلیدی نرم افزار JetBrains PhpStorm :

 • داشتن یک CodeEditor بسیار حرفه‌ای با امکانات قابل توجه
 • پشیبانی از مدل MVC در فریمورک‌های Yii و Symfony
 • پشتیبانی از Sql و DataBase
 • امکان ارتباط از راه دور با FTP و SFTP و FTPS با هماهنگ‌سازی خودکار
 • پشتیبانی از Git ( داشتن قابلیت‌های ویژه برای Github
 • داشتن تاریخچه محلی ( ردیابی کوچکترین تغییرات در کد )
 • پشتیبانی از نمودار UML برای PHP
 • پشتیبانی از Google App Engine برای Php
 • پشتیبانی کامل از HTML5
 • قابلیت کدنویسی خودکار در Html ، Css و Javascript
 • ویرایش زنده ( بدون نیاز به Refresh صفحه تغییرات در مرورگر قابل مشاهده است )
 • و تعداد زیادی امکانات دیگر …

 

سیستم موردنیاز برای اجرای نرم افزار JetBrains PhpStorm:

Microsoft 10/8/7/Vista/2003/XP (incl. 64-bit)

۲ GB RAM minimum

۴ GB RAM recommended

۱۰۲۴×۷۶۸ minimum screen resolution

 

لینک‌های جذاب :

دانلود نرم افزار Xcode نسخه ۱۰٫۱

دانلود نرم افزار محیط توسعه Code::Blocks 17.12 برای ویندوز و مک

دانلود نرم افزار محیط توسعه پایتون JetBrains PyCharm Professional v2018.1.4

دانلود نرم‌افزار JetBrains PhpStorm 2018.3.1

  دانلود نرم‌افزار JetBrains PhpStorm نسخه ویندوز 230 مگابایت

  دانلود نرم‌افزار JetBrains PhpStorm نسخه مک 291 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات