دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود برنامه کامپیوتر ، دانلود رایگان برنامه کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود برنامه کامپیوتر به صورت دانلود رایگان برنامه کامپیوتر و گوشی اندروید و آیفون به همراه پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی همراه رایانه !!! دانلود برنامه های کامپیوتری پر کاربرد و برنامه های مربوط به ویندوز ۷ و۸ و ۱۰ کامپیوتر و گوشی های موبایل و دانلود انواع بازی  به صورت رایگان !!!

دانلود برنامه کامپیوتر


برنامه ها در حقیقت مجموعه دستور العمل هایی هستند که برای ارتباط بین کاربر و سیستم عامل نیاز ضروری محسوب می شوند . سیستم عامل در حقیقت نقش رابط اصلی بین سیستم رایانه و کاربر را ایفا می کند . و برنامه ها ابزار کار کردن ما با رایانه هستند . راه های مختلفی برای بدست آوردن برنامه ها وجو دارد مثل دانلود برنامه از سایت های معتبر دانلود برنامه ، دانلود برنامه از اپ استور ها ،برنامه کامپیوتر را همچنین می توانید از طریق سی دی ها و فلش مموری ها نیز نصب کنید .در بعضی مواقع ممکن هست کاربران به اشتباه دانلود برنامه را بصورت nhkg,n fvkhli سرچ کنند .

 

دانلود برنامه کامپیوتر

 

 

انواع برنامه کامپیوتر


برنامه های کامپیوتر انواع مختلفی و دسته بندی متنوعی دارند .به عنوان مثال برنامه های کامپیوتر کاربردی ، برنامه کامپیوتر اداری ، برنامه کامپیوتر امنیت ،برنامه کامپیوتر گرافیک ، برنامه کامپیوتر فشرده سازی ، برنامه کامپیوتر مدیا  و رسانه و …. .

هر کدام از این برنامه ها با فرمت های خاصی و توسط برنامه های مختلفی تولید می شوند . فایل نصب و اجرای اکثر برنامه ها با پسوند .exe تولید می شد . هر کدام از سیستم عامل ها برنامه های مخصوص به خود دارند .برنامه کامپیوتر مخصوص ویندوز اکس پی xp ، برنامه کامپیوتر مخصوص ویندوز ۷ ، برتامه کامپیوتر مخصوص windows 8 برنامه کامپیوتر ویندوز ۸ ، برنامه کامپیوتر مخصوص ویندوز ۱۰ ، برنامه کامپیوتر مخصوص سیستم عامل مک ، برنامه کامپیوتر مخصوص سیستم عامل لینوکس ، برنامه یونیکس ، برنامه مکنتاش ، برنامه اوبنتو و برنامه های سیستم عامل های موبایل مثل برنامه اندروید ، برنامه آی او اس ios .

 

آموزش نصب برنامه کامپیوتر


برنامه های کامپیوتری به روش های مختلفی نصب و اجرا می شوند .ولی به صورت کلی نصب اکثر برنامه های کامپیوتری از قاعده و اصول یکسانی پیروی میکند .به عنوان مثال اکثر برنامه های کامپیوتری دارای یک فایل اجرایی هستند که با اجرا کردن آن مراحل نصب شروع می شود .البته برخی برنامه ها بصورت پروتابل هستند و نیازی به نصب ندارند .

 

آموزش نصب برنامه کامپیوتر

 

بعد از اجرای فایل نصب ویزارد نصب را دنبال میکنیم و تنظیمات دلخواه را بر روی برنامه کامپیوتر اعمال می کنیم و در مسیر دلخواه برنامه را نصب میکنیم .در برخی موارد برنامه های کامپیوتر بعد از نصب نیاز به فعال سازی دارند .

 

آموزش فعال سازی برنامه /آموزش کرک کردن برنامه


با توجه به پولی بودن بسیاری از نرم افزار ها و برنامه ها شرکت های سازنده قفل هایی را برای استفاده از این برنامه ها در نظر می گیرند که کاربران برای استفاده از این برنامه ها به کلید یا ابزار شکستن قفل ها که اصطلاحا کرک نامیده می شود دارند .

برخی کرک ها باید در پوشه نصب برنامه کپی شوند تا جایگزین فایل اصلی شود و برخی را باید نصب کرد .به عناون مثال کرک برنامه های کاربردی مهم و سایر برنامه ها از قبیل دانلود انی دسک ، کرک برنامه اینترنت دانلود منیجر و … در سایت دانلود کار که یک سایت دانلود برنامه و درایور هست وجود دارد .

 

پیش نیاز برنامه / برنامه های کمکی


بعضی از برنامه ها برای اجرا بر روی سیستم نیاز به برنامه های کمکی یا پیش نیاز دارند .به عناون مثال برنامه دات نت فریم ورک پیش نیاز اجرای بسیاری از برنامه های ویندوز می باشد . ویا مثلا برنامه دایرت ایکس diretx پیش نیاز نصب و اجرای بسیاری از برنامه های گرافیکی مخصوصا بازی ها هستند .

 

مرجع دانلود برنامه های کامپیوتر || بانک دانلود برنامه


سایت های زیادی بر روی فضای مجازی اقدام به انتشار برنامه های کامپیوتر می نمایند . سایت دانلود کار هم با توجه به نیاز کاربران اقدام به انتشار آخرین نسخه از برنامه های کامپیوتر بر روی سایت خود می کند .شما می توانید آخرین ورژن برنامه مورد نظر را به همراه آخرین نسخه و ورژن کرک آن مثلا ورژن ۲۰۱۵ ، نسخه ۲۰۱۶ و ورژن ۲۰۱۷ و نسخه ۲۰۱۷ را از سایت دانلود کار دانلود کنید .

 

بنر اخر هر پست
ADs اپلیکیشن سیمآرت با جوایز ویژه
دانلود

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه