دانلود کار


دانلود نرم افزار اجرای نرم افزار ویندوز در مک Crossover v17.5 MacOSX در دانلودکار!

دانلود نرم افزار اجرای برنامه های ویندوز در مک Crossover v17.5 MacOSX به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته تماس با خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ در دانلودکار!

دانلود Crossover v17.5 MacOSX

 

نرم افزار Crossover نرم افزاری مفید برای کاربران مک که هنوز به نرم افزار های ویندوزی علاقه دارن!

با استفاده از نرم افزار Crossover می توانید نرم افزار های ویندوزی را در سیستم عامل مک اجرا کنید. این نرم افزار قابلیت اجرای برنامه هایی سنگین را ندارد، مانند نرم افزار های طراحی اتودسک و … .در Crossover هزاران نرم افزار ویندوز رو می توانید اجرا کنید، پشتیبانی از framework.net و امکانات ویندوزی مانند Copy، Paste، keyboard shortcuts، mission control و… درون برنامه وجود دارد که ماهیت ویندوزی را در بر دارد. در CrossOver میتوانید بازی های ویندوزی رو نیز اجرا کنید. نرم افزار های معروفی که کاربران می توانند درون برنامه استفاده کنند مانند:Office، IE، Media converter و … .

ویژگی دیگر نرم افزار این است که می توانید نرم افزار های که بیشتر با آن ها کار دارید یا مورد علاقه شما هستند رو دسته بندی کنید.

ویژگی های دیگر نرم افزار از قبیل راحتی کار با نرم افزار می باشد که در هنگام نصب میتوانید آفیس را نیز نصب کنید. رابط کاربری ساده ، گرافیک نرم افزار راضی کننده میباشد که طی چند آپدیت مشکلات رفع ایراد شده و نرم افزار کاملی میتوان نام برد.

 

دانلود نرم افزار اجرای نرم افزار ویندوز در مک Crossover v17.5 MacOSX در دانلودکار!

  دانلود نرم افزار Crossover v17.5 MacOSX 496 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات