دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه ثابت

دانلود درایور کارت صدای Creative Sound Blaster

خانواده صوتی Blaster کارت های صوتی استاندارد برای مصرف کننده در پلت فرم سیستم IBM PC بود ، تا زمانی که انتقال گسترده ای به مایکروسافت ویندوز ۹۵ انجام داد . تکامل در طراحی PC منجر به طراحی پردازنده مادربرد صوتی ، که قابلیت پخش صدا کامپیوتر شخصی را دارد شد . تا سال ۱۹۹۵ کارتهای Sound Blaster بیش از ۱۵ میلیون واحد در سراسر جهان فروخته و به فروش هفت صد میلیونی از کارت صدا رسیدند .

خالق Sound Blaster شرکت Creative Technology Limited واقع در سنگاپور است که همچنین تابعه ایالات متحده به نام شرکت Labs Creative شناخته می شود .

تولید سیستم Music & Game Blaster :

تاریخ تولید کارت صدا در ماه اوت سال ۱۹۸۷ بود . این شامل دو مدار فیلیپس SAA1099 بود که با هم ، ۱۲ کانال مربعی “زنبور عسل” استریو درون جعبه بودند و ۴ کانال که می توانند برای نویز استفاده شوند . این مدارها قبلا در مجلات الکترونیک محبوب در سراسر جهان شناخته شده بودند . برای سالهای زیادی Creative ها تمایل داشتند از اجزای خارج از قفسه و طراحی مرجع تولید کنندگان برای محصولات اولیه خود استفاده کنند . مدارهای مجتمع مختلف دارای برچسب های کاغذ سفید یا مشکی بودند که به طور کامل سطح خود را پوشش می دادند و هویت خود را پنهان می کردند . یک سال بعد ، در سال ۱۹۸۸ ، Creative C / MS را از طریق Radio Shack تحت نام Game Blaster به بازار عرضه کرد . این کارت صدا از هر جهت با سخت افزار پیشرو C / MS یکسان بود .

 

در صورت بروز مشکل هنگام نصب درایورها ، می توانید آموزش نصب و راه اندازی درایورها را مطالعه کنید

در صورت تمایل به دریافت دیگر درایورهای Tv Card به دانلود تمام درایورها مراجعه کنید

برای دانلود نرم افزار Driver Booster بر روی درایور بوستر کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار Driver Reviver بر روی درایور ریویور کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار Driver pack Solution بر روی درایور پک سولوشن کلیک کنید

بنر اخر هر پست

دانلود درایور کارت صدای Creative Sound Blaster

  دانلود درایور کارت صدای Creative Sound Blaster 95 MB

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

تبلیغات
همراه رایانه