دانلود کار


دانلود نرم افزار بک آپ و پشتیبانی از نرم افزار ها | Clone App

دانلود نرم افزار بک آپ و پشتیبانی از نرم افزار ها | Clone App

 

دانلود نرم افزار بک آپ و پشتیبانی از نرم افزار ها | Clone App

خب،در این پست قصد داریم به معرفی نرم افزاری بپردازیم که در هر دستگاه به طور مطلق به آن نیاز میباشد،حتما برایتان این اتفاق افتاده که مثلا اطلاعاتتان پاک شود و دیگر نتوانید به آن اطلاعات دست پیدا کنید،این اتفاق خیلی بد است که اطلاعات مهم مان از بین رفته بدون اینکه بک آپ یا نسخه کپی از اطلاعاتمان داشته باشیم.

حال دیگر نگران نباشید با دانلود نرم افزار بک آپ و پشتیبانی از نرم افزار ها | Clone App از سایت دانلود کار به راحتی میتوانید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و دیگر،نگران از بین رفتن اطلاعات مهم خود نباشید.این بخشی از کارآمد بودن این نرم افزار است،ویژگی و امکانات بسیاری در این نرم افزار بهینه شده است که واقعا ارزش دانلود کردن را دارد.کار با نرم افزار  clone app خیلی آسان است،به نحویکه نرم افزار را به عنوان یک مدیر اجرا کنید و یک لیست از نرم افزار های پشتیبان شده در سمت چپ ظاهر میشود،از جمله نرم افزار های بزرگ همانند:  photo shop، Adobe Reader، Avast، BlueStacks، و…

ایده این است که شما نرم افزار هایی را که می خواهید پشتیبان گیری کنید انتخاب کنید (یا برای انتخاب یک پشتیبان کامل بر روی «انتخاب نصب شده» کلیک کنید)، سپس روی «شروع CloneApp» کلیک کنید و فایل ها، پوشه ها و کلید های رجیستری و… شروع به پشتیبان گیری میکند،هم چنین نرم افزار هایی که توسط رجیستری ذخیره و سیو میشوند توسط clone app پشتیبانی میشوند.

ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار CloneApp:

  • پشتیبانی از فایل های رجیستری.
  • گزینه های پیشرفته و کارآمد.
  • دارا بودن ایجاد پیکربندی فایل ها.
  • رابط کاربری زیبا و آسان مخصوصا برای مبتدی ها.
  • امکانات انتخاب جز به جز فایل ها.
  • پشتیبان گیری از فرمت های مختلف hard disk.

دانلود نرم افزار بک آپ و پشتیبانی از نرم افزار ها | Clone App

  دانلود نرم افزار | Clone App

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

آموزش نصب دانلود نرم افزار بک آپ و پشتیبانی از نرم افزار ها | Clone App

✓ پسورد کلیه فایل‌ها www.downloadkar.ir می‌باشد. ( پسورد رو با حروف کوچک وارد نمایید.)
✓ برای دانلود فایل‌ها حتما از یک نرم‌افزار مدیریت دانلود استفاده نمایید. پیشنهاد ما IDM می‌‌باشد.
✓ فایل‌های کرک به دلیل عملکرد خاص خود احتمالا توسط آنتی‌ویروس به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر‌فعال کنید.
✓ به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر، فایل ها قرار داده شده فشرده شده‌اند، برای خارج سازی فایل‌ها از این حالت از نرم‌افزار WINRAR و یا مشابه آن استفاده کنید.
✓ چنانچه در حین استخراج فایل ها ارور The archive is either in unknown format or damaged رو دریافت کردید، باید نرم افزار Winrar رو به آخرین نسخه آپدیت نمایید.
✓ چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با ارور CRC یا Wrong Password یا Corrupt file مواجه شدید:
1.پسورد فایل های سایت یعنی www.downloadkar.ir رو با دقت، حروف کوچک و انگلیسی حتما تایپ نمایید.
2.در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده اید و باز هم ارور داشتید، فایل (ها) مورد ‌نظر را با استفاده از Winrar باز کنید و گزینه Repair (کلید ترکیبی Alt+R) را انتخاب کنید تا فایل (ها) تعمیر شوند.
3.اما اگر باز هم ارور داشتید، فایل یا پارت مورد نظر به صورت خراب دانلود شده و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

تبلیغات