دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود برنامه کم ورک CamWorks 2018 + پشتیبانی تلفنی !!

دانلود رایگان برنامه کم ورک ورژن camworks sp 2 2018 برای ویندوز و کامپیوتر، را در دانلود کار انجام دهید! برنامه حرفه ای برای طراحی ماشین آلاب صنعتی و ساخت تقشه به همراه کرک، دانلود نرم افزار حرفه ای کم ورک ورژن camworks sp 2 2018 به همراه پشتیبانی تلفنی به صورت ۲۴ ساعته با شماره  ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ !!!!!

 

camworks

دانلود برنامه کم ورکس ورژن CamWorks 2018

این برنامه یک برنامه برای برشکاری و طراحی ابزار و قطعات بوده که به منظور طراحی و افزایش بهره وری قطعات و ماشین آلات اتوماسیون خودکار به کار می رود. این برنامه امکانات cam را به برنامه solid works  اضافه میکند  و از طرفی با آن سازگاری دارد. اCAM WORKS فیچر های solidwork را به طور اتوماتیک برای انجام ماشینکاری مناسب تشخیص داده و ایجاد مسیر ابزار مینماید. این برنامه به صورت یک افزونه بر روی نرم افزار solid works ارائه شده و بر روی آن نصب میشود. از آنجایی که نیاز به هیچ گونه تنظیم دستی بر روی دستگاه ها نیست میتوانید در وقت وهزینه های خود صرفه جویی کنید. این نرم افزار بیشتر به صورت خودکار روند برنامه نویسی ابزار ها انجام داده و باعث کاهش زمان برنامه نویسی CNC, راه اندازی و ماشین کاری می شود که با این نرم‌افزار بیشتر کارها به‌صورت خودکار انجام می‌شود و برنامه‌نویسی نیز به حداقل می‌رسد. سایر نرم افزار های مشابه CAD/CAM  دارای محیطی برای اجرای کار های CAM هستند که در CAM WORKS اینگونه نبوده و شما حتما نیاز به نصب برنامه ی SolidWorks یکی از ورژن های ۲۰۱۶ – ۲۰۱۸ بر روی سیستم عامل خود دارید. این برنامه یک شبیه ساز ماشین الات و ابزار فوق العاده قدرتمند به همراه آپشن های پیشرفته ای میباشد که نتایج را به صورت سه بعدی و واقعی به شما نمایش میدهد. نرم افزار های زیادی در  زمینه  CAM ارائه شده اند که کم ورکس قدرت و برتری بیشتری نسبت به آنها دارد. این شرکت نام آشنای هندی بسیار قدرتمند بوده که با شرکت های بزرگی همچون : NASA , NOKIA , TOSHIBA , SIEMENS , GOOGLE , INTEL , NCAD و ….  همکاری داشته است.

نکته: این برنامه تنها بر روی سیستم عامل های ۶۴ بیتی قابلیت نصب دارد!

پیش نیاز ها:

Operating system: windows 7 / 8.1 / 10 64bit

SolidWorks Version 2016-2017 (64 bit)

  free space 10 GB

(Memory:1GB (2GB better performance

Graphics 1024×۷۶۸ resolution with minimum 32768 colours

بنر اخر هر پست

دانلود برنامه کم ورک CamWorks 2018 + پشتیبانی تلفنی !!

  Cam Works 2018 نسخه 64 بیت پارت 1 1 گیگابایت

  Cam Works 2018 نسخه 64 بیت پارت 2 1 گیگابایت

  Cam Works 2018 نسخه 64 بیت پارت 3 951 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه