دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود بهترین آنتی ویروس های اندروید (۷ آنتی ویروس قوی) + پشتیبانی

antivirus

دانلود ۹  مورد از بهترین آنتی ویروس های اندروید را در این صفحه از دانلودکار انجام داده و سوالات و مشکلات خود را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ به صورت شبانه روزی بپرسید !!! معرفی ۱۰ مورد از بهترین و قوی ترین آنتی ویروس های گوشی های اندروید را در دانلود کار انجام داده و اطاعاتی درباره آنتی ویروس ها کسب کنید .

دانلود بهترین آنتی ویروس های اندروید ، محبوب ترین نرم افزار بهینه ساز گوشی های اندرویدی best antivirus for android

شاید با کلمه ویروس حس نفرت به شما دست دهد ! اما باید قبول کرد ویروس برای پلتفرم اندروید هم وجود دارد اینکه آیا ما نیاز به آنتی ویروس (ضد ویروس) داریم یا خیر در ادامه به این مطلب می پردازیم . بیایم گذری به مفهموم ویروس و رفتارهای آن بپردازیم !

شاید با کلمه ویروس حس نفرت به شما دست دهد ! اما باید قبول کرد ویروس برای پلتفرم اندروید هم وجود دارد. اینکه آیا ما نیاز به آنتی ویروس (ضد ویروس) داریم یا خیر در ادامه به این مطلب می پردازیم  بیایم گذری به مفهموم ویروس و رفتارهای آن بپردازیم . ویروس در هر سیستم عامل رفتارهای خاصی را نشان می دهد اما ویروس از حفره های موجود در سیستم عامل یا از عدم شناخت کاربر استفاده میکند . برای انجام عملیات مخرب و آزاردهنده در محیط سیستم عاملها به هدف خود برسد .

ویروسها اغلب اقدام به غیر فعال کردن برخی از سرویس های اساسی در سیستم عامل می کند بعد به تکثیر و انتشار می پردازد . این نوع ویروس عموما فایل های اجرایی یا نصبی ویا غیر اجرایی را الوده میکنند. این ویروسها پس از چسبیدن به فایل مربوطه انرا آنرا آلوده کرده و با اجرا یا باز کردن فایل اقدام به انتشار و تکثیر مینماید .

این فایل ها نظیر com , exe , dll , .ovl , .bin , sys , dot , doc , vbe , vbs , hta , htm , scr , می باشد . این ویروس ها علاقه خاصی به فایل های اجرایی دارند  ocx , hlp , eml

ایا گوشی های اندروید هم ویروسی میشود؟

اندروید سیستم عامل متن بازی می باشد که از کرنل لینوکس استفاده میکند و از سوی گوگل میزبانی میشود . همانطور که میدانید لینوکس سیستم عاملی با امنیت بالا می باشد اما در مورد اندروید این مورد صدق نمی کند ! چون در سیستم عامل اندروید بسیاری از کدهای جاوا در توسعه آن استفاده شده است و جاوا ایمن از ویروس نیست ! اما رفتار های ویروس در اندروید با سیستم عامل ویندوز متفاوت است .

معمولا به صورت رفتار های ازاردهنده مانند اختلال در اتصال بلوتوث و وای فای و یا به صورت پیامهای تبلیغاتی بر روی نمایشگر سیستم ظاهر میشود ، البته بعضی از این ویروس ها منابع سیستم را اشغال میکنند و باعث پردازش بیشتر گوشی می شوند برای تشخیص ان میتوان به گرم شدن بیش از حد گوشی و مصرف شارژ بالا و کندی سیستم اشاره کرد . البته نوع پیشرفته تری از ویروس های اندروید به اطلاعات شخصی هم دسرسی دارند و حتی میتواند به سرقت اطلاعات هم منتهی شود .

در ادامه همین پست برترین و محبوب ترین آنتی ویروس های اندروید را قرار داده ایم ! شما میتوانید با نصب یکی از این آنتی ویروس ها مانند Virus Cleaner(Hi Security) – CM Security – Lookout Security – Malwarebyte For Android – DrWeb Antivirus – Bitdefender که به صورت رایگان عرضه میشود دستگاه اندروید خود را تا حد زیادی ایمن کنید .

برای دانلود آنتی ویروس نود ۳۲ برای اندروید به صفحه آنتی ویروس نود ۳۲ سر بزنید .

بنر اخر هر پست
اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه