دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه ثابت

دانلود برنامه ی اپ کلونر ورژن App Cloner 1.4.14 + پشتیبانی

دانلود رایگان اپلیکیشن اپ کلونر ورژن  App Cloner 1.4.14 برای اندروید را در دانلود کار انجام دهید! اپلیکیشن ایجاد نسخه کپی از سایر اپلیکیشن های اندرویدی به صورت کاملا رایگان ، دانلود اپلیکیشن کاربردی App Cloner 1.4.14 به همراه پشتیبانی تلفنی و ۲۴ ساعته با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ !!!!

 

 

دانلود برنامه اپ کلونر

App Cloner  برنامه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد تا کپی‌های دقیقی از هر اپلیکیشن را بر روی گوشی یا تبلت خود تهیه کنید. تنها تفاوت بین نسخه اصلی و کپی برنامه این است که لاینسس (مجوز نصب) نسخه کپی تغییر خواهد کرد که عملکرد برخی برنامه‌ها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. برای مثال ، یوتیوب بدون مجوز و گواهی‌نامه درست اجرا نخواهد شد.

فرآیند شبیه‌سازی یک اپلیکیشن  با اپ کلونر نسبتا ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اپلیکیشنی را که می‌خواهید کپی کنید، نام آن را تغییر دهید (به عنوان مثال اگر یک کپی از twitter را میخواهید، نام انرا به twitter2 تغییر دهید) رنگ و ظاهر برنامه‌ها را انتخاب کنید تا پیدا کردن آن ساده‌تر باشد.

اپ کلونر  برنامه‌ ای مفید برای افرادی که دارای چند حساب‌ کاربری برای یک اپلیکیشن (مانند تلگرام) هستند و می‌خواهند در مدت کوتاهی به طور همزمان وارد چند حساب کاربری شوند کاربرد دارد. به خاطر سهولت استفاده، می‌توانید برنامه‌های کاربردی را در عرض چند ثانیه کپی کنید.

بنر اخر هر پست

دانلود برنامه ی اپ کلونر ورژن App Cloner 1.4.14 + پشتیبانی

  App Cloner نسخه اصلی برای اندروید 7 مگابایت

  App Cloner نسخه آنلاک شده برای اندروید 4 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

تبلیغات
همراه رایانه