دانلود کار


دانلود نرم افزار ادوب ادیشن ۲۰۱۹ Adobe Audition CC ویرایش فایل صوتی


ایجاد، ترکیب و طراحی جلوه های صوتی با بهترین نرم افزار ویرایش صوتی دیجیتال در صنعت.

Audition cc 2019 نرم افزار ویرایش فایل صوتی که توسط شرکت ادوب ارائه شده است. ویرایش، میکس، ضبط و بازیابی صدا برخی از قابلیت های نرم افزار ادوب ادیشن است که توسط کاربران حرفه‌ای در زمینه ساخت موزیک، موزیک ویدیو و همینطور در اکثر استودیوهای ضط صدا از این برنامه استفاده می کنند.

کاربران عزیز با فراگرفتن دوره های آموزش ادوب ادیشن می توانند بصورت حرفه‌ای وارد بازار کار شوند. لازم است که بدانید از Adobe Audition cc در آموزشگاه‌های حرفه‌ای و حتی کتاب‌های درسی به عنوان نرم افزار پایه‌ای تدریس می‌شود. Audition cc سازگاری فوق العاده‌ای با سخت‌افزار های مختلف دارد که همین مسئله باعث می‌شود هنگام Render کردن مدت زمان بسیار کمی را منتظر بمانید همچنین در مورد سازگاری ادوب ادیشن باید بگوییم که با دیگر محصولات ادوب از جمله premiere pro سازگار است و این اهمیت زیادی برای کاربران حرفه‌ای دارد.

پادکست بسازید

بله! با یادگرفتن ادوب ادیشن پادکست بسازید. در سطح اینترنت پادکست های مختلفی وجود دارد که حتما برایتان سوال شده چرا و چگونه ساخته شده‌اند؟

پادکست یا رادیوی اینترنتی؛ پادکست همون رادیو است اما با این تفاوت که ساعت پخش و سرعت پخش دست شما خواهد. برای استفاده ازاین پادکست ها کافیست در سایت های معتبر عضو شوید تا از زمان انتشار آن باخبر شوید

نرم افزار ادوب اودیشن Adobe Audition را در دانلودکار یاد بگیرید.

نرم‌افزار ادوب ادیشن قابلیت های فراوانی دارد که برای یاد‌گیری آن ها می توانید از لینک بالا استفاده کنید

برخی از ویژگی های Adobe Audition

  • وجود تمامی امکانات لازم برای ویرایش موزیک ها
  • ضبط صدا با بهترین کیفیت ممکن
  • دارای افکت های صوتی متفاوت
  • سازگاری با دیگر محصولات ادوب
  • سازگار با جدیدترین تکنولوژی های صوتی

دانلود نرم افزار ادوب ادیشن ۲۰۱۹ Adobe Audition CC ویرایش فایل صوتی

  دانلود ادوب ادیشن 2019 592 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات