دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود نرم افزار Xcode نسخه ۱۰٫۱

دانلود نرم افزار برنامه نویسی ios + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود xcode سازگار با مک او اس ۱۰ را در دانلودکار تجربه کنید.

جدیدترین نسخه Xcode یعنی Xcode 10.1 تمام آن چیزی است که شما برای ساخت اپلیکیشن های جذاب روی تمام پلتفرم های اپل نیاز دارید. در حال حاضر Xcode و دستور العمل هایش در Dark Mode نسخه جدید مک موهاوی عالی به نظر می رسد. ویرایشگر کد منبع به شما اجازه می دهد کد هایتان را راحت تر تبدیل یا بازنویسی کنید، تغییرات کنترل منبع را در جهت خط مربوطه ببینید، و به سرعت جزئیات تغییرات کد را متوجه شوید. شما همچنین می توانید ابزار خود را با تصویر سازی و تحلیل داده بسازید. Swift نرم افزار را سریع تر کامپایل می کند، و این باعث می شود سرعت ارائه اپ بالا برود و حتی باینری های کم حجم تری نیز می سازد و کار تست موارد امتحانی سریع تر پیش می رود و کلی ویژگی های دیگر که خودتان میتوانید آنها را کشف کنید.

 

درخششی در تاریکی


کدهایی که نوشته اید توسط رابط کاربری تاریک (Dark Mode) در Xcode امکان درخشیدن در تاریکی می یابند، همه چیز بصورت هماهنگ تاریک می شد: کل پنل کاربری، آیکون ها، فونت و کنتراست ظریف نوار پرش بالای پنل. Xcode  همچنین در این نسخه به شما اجازه می دهد اپلیکیشن هایی برای حالت تاریک مک موهاوی بنویسید، طراح صفحه کاربری قدرتمند، به شما اجازه می دهد براحتی بین دو  حالت معمولی و تاریک سویچ کنید، این امکان حتی حین اشکال زدایی نیز وجود دارد! و تمام این تغییرات از پنل خود Xcode است و بدون نیاز به تغییرات تنظیمات سیستم شما اعمال می شود.

 

کار گروهی روی پروژه ها


Source control جایی است که کل تیم شما می توانند بطور متمرکز با هم رو کد کار کنند. Xcode این کار کردن را بطور مستقیم و به همراه پلتفرم های دیگر پشتیبانی می کند:

  • GitHub and GitHub Enterprise
  • Bitbucket Cloud and Bitbucket Server
  • GitLab.com and GitLab self-hosted

مطمئناً چیزی راحت تر از امکان کار تیمی روی کد در یک سرور ابری یا میزبان متعلق به خود نیست، حتی برای اینکه جریان کار راحت تر و امنیت بیشتری داشته باشد، Xcode می تواند کلی های SSH یکتا تولید کند و در سرور آپلود کند. به محض لاگین تمام پنجره ها و مخازن شخصی برایتان باز می شود و این امر باعث دسترسی سریع تر به منابع و افزایش سرعت انجام پروژه می شود.

 

 

شخصی سازی ابزار های اشکال زدایی


در این نسخه شما براحتی میتوانید با استفاده از Instruments ابزار های خود را سفارشی کنید، همچنین میتوانید نقاط مختلف کد خود را علامت گذاری کنید، سپس با توجه به ترتیب دلخواه اجرا کنید و رویداد های تجزیه و تحلیل و عملکرد پردازنده و حافظه را آنالیز کنید. علاوه بر این شما ابزار های تصویر سازی را نیز میتوانید شخصی سازی کنید و حتی ابزار های شخصی سازی شده را با اعضای تیم خود یا بصورت عمومی به اشتراک بگذارید.

 

شبیه سازی و تست قبل از انتشار


Xcode شامل یک موتور تست قوی درونی است که به شما امکان تست های واحد اجرا، UI و تست عملکرد را می دهد و همچنین امکان تست در چند دستگاه فیزیکی بصورت همزمان از ویژگی های دیگر این موتور است. یا استفاده از قدرت پردازش مک بطور قابل توجهی میتواند سرعت تست در دستگاه های مختلف که بطور موازی شبیه سازی می شوند را بالا ببرد. با این IDE براحتی میتوانید اپ خود را روی انواع دستگاه های مختلف با سرعت بالا تست کنید.

 

ساخت اپلیکیشن با Swift


Xcode 10 در این نسخه شامل Swift 4.2 است که می تواند اپلیکیشن ها را بسیار سریع تر کامپایل کند، همچنین میتواند به سرعت عملکرد اپ های شما کمک کند و فایل های باینری کوچکتری نیز بسازد. در مقایسه با Swift 4 این نسخه جدید میتواند دوبرابر سریع تر اپلیکیشن های بزرگ را کامپایل کند. این تغییرات جدید ترکیب Xcode و Swift  را برای ویراش، ساخت و تست مداوم هر روزه بسیار بهینه و سریع تر کرده است.

 

امکان مدلسازی در زمینه کار


Swift ساخته شد تا لذت استفاده از یک API سرگرم کننده را به همه نشان دهد، در Xcode زمینه های کار بسیار پیشرفت کردند تا بیشتر شبیه یک REPL سنتی عمل کندکه طرح ساخت زنده اپلیکیشن را بهبود بخشد، یعنی شما زمانی که خطوط کد جدید اضافه می کنید، فقط خطوط جدید کامپایل می شوند، درصورتی که با Shift-return کامپایل کنید تمام کد به علاوه کد های جدید کامپایل می شود. مدل افزایشی جدید برای کار با چارچوب جدید بسیار مناسب است و میتوانید در کنار Create ML بطور مستقیم کد نویسی کنید و آموزش ببینید. زمانی که آماده بودید کافیست آموزش مورد نظر خود را بگشید و درون پنجره رها کنید!

 

لینک های جذاب

دانلود نرم افزار محیط توسعه زبان سی و سی پلاس پلاس Eclipse IDE for C/C++ Developers

دانلود نرم افزار جت برین ۲۰۱۸ JetBrains CLion، نرم افزار کد نویسی زبان C و C++

دانلود نرم افزار محیط توسعه پایتون JetBrains PyCharm Professional v2018.1.4

دانلود نرم افزار محیط توسعه Code::Blocks 17.12 برای ویندوز و مک

بنر اخر هر پست

دانلود نرم افزار Xcode نسخه ۱۰٫۱

دانلود آخرین آپدیت Xcode

دانلود آخرین ورژن پشتیبانی شده برای سیستم عامل macOS Sierra

دانلود آخرین ورژن پشتیبانی شده برای سیستم عامل El Capitan

دانلود آخرین ورژن پشتیبانی شده برای سیستم عامل Yosemite

دانلود آخرین ورژن پشتیبانی شده برای سیستم عامل Mavericks

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه