دانلود کار


دانلود ویندوز ایکس پی Windows Xp Service Pack 3

 

دانلود ویندوز ایکس پی Windows Xp Service Pack 3

دانلود ویندوز ایکس پی Windows Xp Service Pack 3


ویندوز xpبا اینکه مدت زیاد از انتشار آن میگذرد با این حال طرفداران زیادی را دارند که هنوز با ویندوز اکس پی کار می کنند . ماکروسافت بعد از انتشار ویندوز اکس پی سرویس پک ۲ اقدام به انتشار ویندوز ویستا نمود اما متاسفانه طرفداران زیادی پیدا نکرد و فروش خوبی نداشت به همین خاطر ماکروسافت ویندوز اکس پی سرویس پک ۳ را روانه بازار نمود تا خسارت ناشی از بفروش نرسیدن ویندوز ویستا را جبران نماید که همین هم شد.نسخه ی جدید ویندوز xp نواقص ویندوز اکس پی سرویس پک ۲ را برطرف ساخته و ماکروسافت هر دفعه آپدیت جدیدی برای رفع مشکلات ویندوز xp service pack 3 ارائه میدهد که در این سایت آخرین آپدیت موجود را ارائه داده ایم . با دانلود ویندوز Windows Xp Service Pack 3 می توانید به راحتی آن را نصب کرده و استفاده نمایید.

برای دانلود این نسخه ویندوز در سایت دانلود کار به ادامه ی مطلب مراجعه نموده و آن را میتوانید بر روی سی دی ، دی وی دی و همچنین فلش به صورت Bootable رایت کرده و اقدام به نصب ویندوز کنید .

 

برای آموزش بوت ایبل Bootable کردن فلش به لینک آموزش Bootable کردن فلش برای نصب ویندوز  و برای دانلود نرم افزار rufus جهت بوتیبل کردن فلش و نصب ویندوز از طریق فلش یو اس بی بر روی عبارت دانلود نرم افزار بوتیبل کردن فلش کلیک نمایید .

دانلود ویندوز ایکس پی Windows Xp Service Pack 3

  دانلود ویندوز اکس پی xp 914 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

دیدگاه کاربران

  1. نازنین عبدوس گفت:

    پسورد فایل چیست؟

  2. نازنین گفت:

    product key چیست؟ هنگام نصب در vm ware این رمز را می خواهد

  3. saeed.f گفت:

    حداقل بنویسید ۳۲ بیتی یا ۶۴بیتی

تبلیغات