دانلود کار


آموزش کار با نرم افزار پلیس وای فای Police WiFi

 

پلیس وایفای

آموزش نرم افزار پلیس وای فای WiFi

امروزه کسانی که از وای فای با استفاده از گوشی های تلفن همراه استفاده می کنند در حال افزایش است و تقریبا در هر خانواده ای یک شبکه ی اینترنت یافت می شود ، در این میان همیشه کسانی وجود دارند که میخواهند از این امکانات بدون پرداخت هزینه ای سو استفاده کنند . نرم افزار های زیادی برای هک وای فای WiFi موجود است که به کاربران این اجازه را خواهد داد تا با فشردن دکمه ی connect به شبکه های اینترنت موجود برای اتصال ، وصل شود و از اینترنت آن شبکه استفاده کند .

معمولا افراد با توجه به این که حجم اینترنتشان به سرعت کاهش می یابد به شک خواهند افتاد که آیا کسی از اینترنتشان استفاده میکند؟ آیا رمز وای فایشان را هک کرده اند ؟ همیشه راه هایی برای جلوگیری هک وای فای موجود است اما در ابتدا شما می توانید با استفاده از نرم افزار پلیس وای فای Wifi مدل گوشی و آدرس مکی را که به اینترنتتان متصل شده است را پیدا کنید و جواب سوالات خود را بیابید . برای آموزش کار با نرم افزار پلیس وای فای در ادامه مطلب با دانلودکار همراه باشید .

آموزش نرم افزار پلیس وای فای WiFi

ابتدا نرم افزار پلیس وای فای را دانلود کرده سپس آن را نصب نمایید . بعد از نصب ایکون برنامه در منوی گوشی اندرویدی شما ظاهر خواهد شد دست خود را روی آن تب کنید تا باز شود نرم افزار محیطی همانند شکل زیر را دارا است :

آموزش نرم افزار پلیس وای فای WiFi

آموزش نرم افزار پلیس وای فای WiFi

همانگونه که مشاهده می نمایید این نرم افزار دارای چندین تب به نام های هم اکنون ، اتوماتیک ، شناسایی ، شناخته شده و راهنما می باشد . در تب اول به نام هم اکنون دکمه ی بازرسی شبکه را مشاهده می کنید ، با فشردن این دکمه شکل زیر ظاهر خواهد شد :

آموزش نرم افزار پلیس وای فای WiFi

آموزش نرم افزار پلیس وای فای WiFi

صبر کنید تا این پروسه به پایان برسد سپس دستگاه هایی را که به شبکه ی روتر شما وصل هستند را برایتان با نام برند گوشی و همچنین آدرس مک آن ظاهر خواهد نمود اگر به غیر از دستگاه هایی که خودتان میشناسید دستگاه های دیگری را بهتان نشان میدهد درمی یابید که وای فای شما هک شده است و باید از طریق تنظیمات مودم رمز وای فایتان را سریعا تغییر دهید .

لیست دستگاه های یافت شده به وسیله ی این نرم افزار ذخیره خواهند شد ، شما می توانید به وسیله ی یک مرورگر در گوشیتان این دستگاه ها را به برنامه شناسایی کنید پس از انجام این کار اگر دستگاه ناشناسی به روتر شما متصل شود به صورت اتوماتیک از نرم افزار پلیس وای فای هشداری را بر روی گوشی هوشمندتان دریافت می کنید .


دانلود نرم افزار پلیس وای فای

برای دانلود نرم افزار پلیس وای فای بر روی عبارت پلیس وای فای کلیک کرده تا به صفخه ی دانلود نرم افزار پلیس وای فای منتقل شوید .

نکته : این نرم افزار به صورت رایگان با یک سری محدودیت هایی رو به رو است برای استفاده کامل از امکانات این نرم افزار باید آن خریداری کنید .

آموزش کار با نرم افزار پلیس وای فای Police WiFi

  دانلود نرم افزار پلیس وای فای 4 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات