همراه رایانه

دانلود نرم افزار تلگرام ویندوز کامپیوتر Telegram DeskTop 1.3.10 را بصورت رایگان در دانلود کار انجام دهید! تلگرام ورژن ۱٫۳٫۱۰ Telegram Win/Mac/Linux آخرین نسخه تلگرام در دانلود کار به همراه نسخه اندروید را دانلود کنید و مشکلات تلگرام خود را از پشتیبانی دانلود کار بپرسید. ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس از طریق خط ثابت!!

Telegram

 

تلگرام ،پیام رسانی فوری، امن، ساده، رایگان و همگام شده با تمام دستگاه ها که بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد.

سریع ترین پیام رسانی که در بازار وجود دارد که مردم از سراسر جهان می توانند با یکدیگر صحبت کنن، تماس برقرار کنن، با استفاده از بازی های درون برنامه ای با هم بازی کنند.تلگرام محدودیتی برای ارسال فایل برای کاربران خود ندارد و هر مقدار که نیاز داشته باشید می توانید درون برنامه فایل ارسال کنید و هر مقدار که نیاز دارید از برنامه دریافت کنید.فایل های تصویری ،ویدیویی، فایل های سندی، فایل های فشرده را می توانید درون فایل ارسال و دریافت کنید.

تلگرام امکان ایجاد گروه، کانال، ربات را برای کاربران ازاد گذاشته است و از مهمترین ویژگی تلگرام می توان به این اشاره کرد که متن باز است و می توانید درون پیام رسان کارهایی زیادی انجام دهید.مانند ساخت ربات هوشمند، ساخت بازی و …

پیام رسان تلگرام رایگان است! و هیچ گونه تبلیغات درون برنامه ای وجود ندارد، امکان ساخت گروه تا ۱۰۰ هزار کابر، وجود فضای ابری نامحدود درون برنامه برای هر کاربر وجود دارد.

 

پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش تصویری نصب و کار با تلگرام دسکتاپ و تلگرام وب را نیز در دانلود کار مطالعه کنید!

 

دانلود نرم افزار Telegram

عنوان نسخه حجم فایل لینک دانلود
دانلود Telegram نسخه ویندوز ۱٫۳٫۱۰ ۲۲ MB
دانلود Telegram نسخه پرتابل (اجرایی) ویندوز ۱٫۳٫۱۰ ۲۴ MB
دانلود Telegram نسخه Mac ۱٫۳٫۱۰ ۳۳ MB
دانلود Telegram نسخه Linux نسخه ۳۲بیتی ۱٫۳٫۱۰ ۳۴ MB
دانلود Telegram نسخه Linux نسخه ۶۴بیتی ۱٫۳٫۱۰ ۳۲ MB
دانلود Telegram نسخه اندروید ۴٫۸٫۱۱ ۲۴ MB

 

لینک های جذاب

آموزش حذف اکانت تلگرام

راه های افزایش سرعت تلگرام

جارو برقی تلگرام

راهنما

  • چنانچه سوال یا مشکلی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت 9099070345 (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)
  • رمز فایل : downloadkar.ir
  • منبع : دانلودکار

مطالب مرتبط