دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ سوپریمو | Remote DeskTop

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ سوپریمو

Supremo Remote Desktop یک نرم افزار رایگان ، امن و بسیار قدرتمند برای ایجاد ارتباط بین دو کامپیوتر از راه دور است ! بعد از مشکلات به وجود آمده با نرم افزار Team Viewer و تحریم کشور ما مناسب ترین جایگزین Supremo است ! این ریموت کنترل از طریق اینترنت به کامپیوتر مقصد دسترسی پیدا کرده و کنترل آن را به دست می گیرد.

 

ریموت کنترل Supremo از سیستم رمزنگاری پیشرفته ای پشتیبانی می کند ! و در عین حال تمام کارهایی که از طریق یک کامپیوتر انجام می شود ! در کامپیوتر دیگر نیز قابل مشاهده است ! که خیال کاربران را بابت یک اتصال امن و مطمئن راحت می کند ! نرم افزار Superemo بدون دخالت در فایروال ویندوز یا تنظیمات مودم شما بر روی سیستم نصب می شود و رابط کاربری آن بسیار ساده و دوست داشتنی است !

اگر نرم افزار Team Viewer را قبلا نصب کرده اید ! آن را با برنامه هایی مثل ( Your Uninstaller ) به طور کامل حذف کرده و این برنامه را نصب کنید ! این نسخه هر دو معماری ۳۲ بیتی ( X86 ) و ۶۴ بیتی (X64) را پشتیبانی می کند ! همچنین این نرم افزار قابل اجرا بر روی تمام خانواده های ویندوز می باشد !

 

این نرم افزار به هیچ عنوان مربوط به هک و نفوذ نیست و دسترسی به کامپیوتر مقابل با اجازه و تایید شما انجام شده و هر زمان که دوست داشته باشید می توانید ارتباط را قطع کنید ! همچنین کوچکترین تغییر در نشانه گر ماوس را می توانید مشاهده کنید.

بنر اخر هر پست

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ سوپریمو | Remote DeskTop

  ریموت دسکتاپ Supremo نسخه 3.3.4.995 6 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه