دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود نرم افزار قدرتمند ضده جاسوسی اسپای هانتر ورژن SpyHunter 4.25.6.4782 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود نرم افزار قدرتمند اسپای هانتر ورژن SpyHunter 4.25.6.4782 را در دانلود کار انجام داده و مشکلات اسپای هانتر خود را از پشتیبانی ۲۴ ساعته دانلود کار با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بپرسید!!!

 

دانلود برنامه SpyHunter

SpyHunter یک برنامه ضده جاسوسی بسیار قدرتمند میباشد که با اسکن سریع سیستم شما بدافزار ها و برنامه های جاسوسی و مشکوک را پیدا کرده و آن ها را از بین میبرد. این برنامه ویندوز شما را از هر گونه فایل یا برنامه مشکوک پاکسازی کرده و از سیستم شما در برابر تحدیدات محافظت خواهد کرد. این برنامه نیاز به تنظیمات خواصی ندارد و پس از نصب مستقیما به سراغ اسکن رایانه شما میرود. البته برنامه گزینه های را برای حرفه ای تر ها قرار داده تا برنامه را بسته به نیاز های امنیتی خود تا حدودی شخصی سازی کنند. از قابلیت های برنامه میتوان به جلو گیری از وصل شدن برنامه های مخرب و جاسوسی به اینترنت، جلوگیری از نوشته شدن هرگونه اطلاعات در سیستم توسط بدافزار ها، حذف کوکی های خطرناک و … . اشاره کرد. SpyHunter حتی قادر به حذف بدافزار های قدرتمند مانند روتکیتها نیز میباشد. روتکیتها بدافزار های هستن که خود را در لایه های زیرین ویندوز و در پوشه های نهان و رمز نگاری شده مخفی میکنند تا از دسترس سیستم های امنیتی خارج شوند. اما SpyHunter با تکنولوژی پیشرفته خود به محض یافتن اینگونه بدافزار ها پیغام ریبوت کردن ویندوز برای انجام عملیات پاکسازی را برای کاربر ارسال میکند.

 

ویژگی های برنامه SpyHunter :

  • شناسای و پاکسازی کرم ها، تروجان، کوکی و دیگر بدافزار ها
  • شناسای ویروس ها
  • جلو گیری از اتصال بدافزار ها به اینترنت
  • پیشگیری از نصب بدافزار ها
  • سرعت و دقت بالا در اسکن سیستم
  • پاکسازی بدافزار های پیشرفته ماننده روتکیتها
  • جلو گیری از باز شدن صفحهات تبلیغاتی در اینترنت

 

لینک های جذاب

دانلود نرم افزار Loaris Trojan Remover

دانلود انتی ویروس اواست

دانلود انتی ویروس نود ۳۲

بنر اخر هر پست

دانلود نرم افزار قدرتمند ضده جاسوسی اسپای هانتر ورژن SpyHunter 4.25.6.4782 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

  SpyHunter برای ویندوز (کرک شده) 60 مگابایت

  نسخه پرتابل SpyHunter 68 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه