دانلود کار


دانلود اپلیکیشن تماس تصویری سریع اندروید Skype Lite v1.58.76.31292-release + پشتیبانی

دانلود اسکایپ نسخه اندروید، دانلود آخرین ورژن اسکایپ برای اندروید، دانلود skype apk، دانلود اسکایپ اندروید، دانلود اسکایپ اندروید ۵، دانلود برنامه اسکایپ برای گوشی اندروید، دانلود اسکایپ برای اندروید، دانلود اسکایپ اندروید، دانلود اپلیکیشن تماس تصویری سریع اندروید Skype Lite + در دانلود کار + پشتیبانی۲۴ ساعته در دانلود کار،۹۰۹۹۰۷۳۰۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت !!!

Skype Lite

اسکایپ لایت ، نسخه توسعه یافته و جدید skype می باشد که با آن میتوانید تماسهای صوتی ، تصویری و متنی خود را برای دیگران ارسال کنید و لذت ببرید. این برنامه به شما امکان ارسال پیام های متنی رایگان و برقراری تماس صوتی و تصویری را حتی در شرایط ضعیف شبکه ای می دهد. با Skype Lite ازتباط شما با دوستان و خانواده تان همیشگی خواهد بود. Skype Lite سبک، سریع و با آخرین تکنولوژی اسکایپ ساخته شده و حتی تحت ضعیف ترین اتصالات شبکه تمام امکانات یک ارتباط کامل را برای شما فراهم می کند.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه (مرجع سوالات و مشکلات کامپیوتری با راه حل) اینجا کلیک کنید

برخی ویژگی های Skype Lite

  • تماس صوتی و تصویری رایگان
  • امکان گپ رایگان
  • قابلیت مدیریت سریع
  • کاهش مصرف داده
  • مشاهده میزان مصرف دیتا
  • به اشتراک گذاری عکس ها، شکلک ها،…

لینک های جذاب

دانلود Skype برای اندروید

دانلود واتس آپ اندروید

دانلود نرم افزار Line Messenger

دانلود اپلیکیشن تماس تصویری سریع اندروید Skype Lite v1.58.76.31292-release + پشتیبانی

  Skype Lite برای اندروید 22 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات