دانلود کار


دانلود کامپایلر زبان پایتون Python v3.7.1/v2.7.15 برای ویندوز، مک و لینوکس

دانلود پایتون ۲٫۷ پشتیبانی تلفنی شبانه روزی دانلودکار ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵، تماس از طریق تلفن ثابت | بهترین محیط برنامه نویسی پایتون را در دانلودکار تجربه کنید .

دانلود پایتون 2 و 3

پایتون (Python) یک “زبان برنامه نویسی” است همانند تمام زبان های برنامه نویسی دیگر! شاید اسم زبان هایی مانند C، Fortran، Basic و Php راشنیده باشید؛ اما قول می دهم ویژگی های خاص پایتون شما را مجذوب خودش کند…

  • پایتون یک زبان مفسری است (نقطه مقابل زبان های کامپایلری) به این معنی که شما پس از نوشتن برنامه هایتان میتوانید بلافاصله آنرا اجرا کنید و نیازی به کامپایل نیست! به علاوه شما می توانید از مفسر پایتون بصورت تعاملی نیز استفاده کنید، یه این صورت که شما دستورات را بصورت سوال ارائه می کنید و مفسر پایتون به شما جواب خواهد داد.
  • پایتون تحت لایسنس Open-Source منتشر می شود که شما می توانید از آن بصورت رایگان برای هر نوع کاری استفاده و حتی آنرا پخش کنید.
  • پایتون مولتی پلتفرم (Multi-Platform) است، یعنی شما می توانید آنرا در تمام سیستم عامل های موجود مانند لینوکس/یونیکس، مکینتاش، ویندوز و حتی سیستم عامل گوشی موبایل داشته باشید.
  • پایتون بسیار خواناست، همچنین دارای نحوی صریح و ناپیوسته است؛ بنابرین جزو زبان های بسیار آسان برای یادگیری برنامه نویسی است.
  • پایتون زبانی برای گستره بزرگی از زمینه های کاربردی است، با پکیج های متنوع و دلخواهش در چارچوب وب تا استفاده های علمی فعال و مورد استفاده است.
  • پایتون در ارتباط با زبان های دیگر بسیار مناسب عمل می کند و تعامل فوق العاده ای از خود نشان داده است، خصوصاً با  C و ++C

مسلماً اینها تمام ویژگی های پایتون نبوده و نیست، به عنوان مثال به شی گرا بودن و تنوع دینامیکی پایتون هیچ اشاره ای نشد، بنابرین اگر مشتاق شناخت بیشتر این زبان خارق العاده هستید پیشنهاد می کنم سری به سایت رسمی بنیاد توسعه پایتون به آدرس python.org بزنید.

در انتها نام تعداد محدودی از نرم افزار هایی که با استفاده از پایتون نوشته شده اند را بصورت گذرا و کوتاه شده بیان می کنیم:

BitTorrent, Blender, Dropbox, Portage, YUM, Wicd, Tor2Web, Battlefield 2, The Sims 4

به علاوه : اینستاگرام از پایتون برای Backend خود استفاده کرده است، ناسا در بسیاری از پروژه های مهم خود از پایتون برای مدلسازی و یکپارچه سازی استفاده می کند، پایتون یک قسمت بسیار مهم از گوگل است!، reddit که ابتدا به Lisp نوشته شده بود در ۲۰۰۵ به پایتون بازنویسی شد، همچنین یوتیوب و یاهو نیز از پایتون برای بخش های بزرگی از کار خود از پایتون استفاده کرده اند.

لینک های جذاب

دانلود نرم افزار محیط توسعه پایتون JetBrains PyCharm

دانلود نرم افزار ++Notepad

دانلود کامپایلر زبان پایتون Python v3.7.1/v2.7.15 برای ویندوز، مک و لینوکس

دانلود Python 3.7.1 :

دانلود Python 2.7.15 :

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات