دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه ثابت

دانلود درایور تی وی کارت پیناکل | Pinnacle Tv Card Drivers

دانلود درایور تی وی کارت Pinnacle

از زمانی که اولین کامپیوتر دنیا ( انیاک ) ساخته شد تا امروز که نزدیک به هشتاد سال از آن اختراع شگفت انگیز می گذرد ، دنیای کامپیوترها رشد سرسام اوری داشته است ! امروزه کامپیوترها جزئی از زندگی روزمره ما شده اند و زندگی بدون کامپیوترهای شخصی ( Pc ) و کامپیوترهای قابل حمل ( Laptops ) کمی سخت به نظر می رسد !

این دنیای شگفت انگیز بسیار پیشرفت کرد و ابزارهای مختلفی به آن اضافه شدند ! یکی از امکانات بسیار خوبی که در لپ تاپ ها به کار گرفته شد Tv Card ها بودند ! تی وی کارت ها یا تی وی کپچرها به شما کمک می کنند تا لپ تاپ خود را تبدیل به یک تلوزیون کرده و به تماشای برنامه های مورد علاقه خود بپردازید ! یکی از قابلیت های جالبی که در این کارت ها وجود دارد تکنولوژی بافر است و این امکان وجود دارد تا اندازه حجم بافر خود ، فیلم را عقب کشیده و دوباره تماشا کنید !

یکی از شرکت های مطرح در تولید Tv Card ها ، شرکت پیناکل است که با قدمت زیاد مدت زیادی در این حوزه فعالیت دارد ! این شرکت مرتب آپدیت های درایوری محصولات خود را ساخته و منتشر می کند ! برای این که به بهترین شکل ممکن با Tv Card خود کار کنید ، حتما آخرین درایور آن را نصب کنید ! ما در دانلودکار این درایورها را برای شما آماده کرده ایم !

 

در صورت بروز مشکل هنگام نصب درایورها ، می توانید آموزش نصب و راه اندازی درایورها را مطالعه کنید

در صورت تمایل به دریافت دیگر درایورهای Tv Card به دانلود تمام درایورها مراجعه کنید

برای دانلود نرم افزار Driver Booster بر روی درایور بوستر کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار Driver Reviver بر روی درایور ریویور کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار Driver pack Solution بر روی درایور پک سولوشن کلیک کنید

بنر اخر هر پست

دانلود درایور تی وی کارت پیناکل | Pinnacle Tv Card Drivers

  دانلود درایور تی وی کارت Pinnacle 83 MB

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

تبلیغات
همراه رایانه