دانلود کار


دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Inkjet Photo L220 + پشتیبانی تلفنی

دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Inkjet Photo L220

دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Inkjet Photo L220


این پرینتر برای افرادی که کارهای اداری کوچک و کارهای خانگی دارند با کمترین هزینه میتوانند بهترین کیفیت را برای چاپ اسناد خود داشته باشند ، پرینتر اپسون Epson Inkjet Photo L220 دارای چندین قابلیت اسکن ، کپی ، و پرینت هستند . این پرینتر از فناوری بطری ج.هر استفاده می کند که برای چاپ تعداد بالای ۴۰۰۰ صفحه سیاه و سفید و ۶۵۰۰ صفحه رنگی کافی است که هر جوهر نزدیک به دو سال بدون اینکه نیاز به تعویض کارتریج جوهر داشته باشد برای شما کار خواهد کرد .

طراحی تانک جوهر یکپارچه متصل به چاپگر که نازل های ضد چکه جوهر دارند در کنار جوهرهای اصل اپسون، که در بطری های مخصوصی ارائه می شوند .این امکان را می دهد که به راحتی می توان جوهر دستگاه را پر نمود و به شما این اطمینان را می دهند که می توانید بدون دردسر از چاپ عکس های رنگی با کیفیت بالا لذت ببرید. همچنین فن آوری Micro Piezo اپسون و چاپ سریع ISO با قابلیت چاپ ۷ صفحه در دقیقه به شما کمک می نماید تا چاپ هایی با کیفیت بالا، ماندگاری طولانی در کمترین زمان داشته باشید. برای دانلود درایور پرینتر اپسون  Photo L220 بر اساس سیستم عاملتان در سایت دانلود کار به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات