دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه ثابت

دانلود درایور اسکنر Kodak i2900 Scanner

دانلود درایور اسکنر کداکi2900

دانلود درایور اسکنر کداکi2900

دانلود درایور اسکنر کداکi2900

اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل   i2900

اشغال فضای زیاد، هزینه بالا و… باعث شد نگهداری اسناد به صورت سنتی به نگهداری اسناد به روش دیجیتال تبدیل شود. ذخیره اطلاعات به صورت مدرن و الکترونیک باعث تسریع در انجام کارها شد. یکی از راه های انتقال اسناد به رایانه استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و به رایانه ها منتقل می کند.شرکت کداک از شرکت های تولید کننده اسکنرها می باشد. شرکت کداک یکی از مشهورترین شرکت ها در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی است و در قرن بیستم به عنوان مشهورترین شرکت در این زمینه شناخته شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی و… دوباره وارد بورس نیویورک شد. یکی از اسکنرهای حرفه ای تولید شده توسط این شرکت، دستگاه اسکنر مدل  i2900می باشد. ابعاد این دستگاه ۲۳۷٫۵*۴۳۱٫۸*۳۷۱ میلی متر و وزن آن به ۱۵٫۸ کیلوگرم می باشد.

سایز اسکن صفحات اسکنر نیز A4 است. سرعت اسکن ۶۰ برگ دردقیقه و ۱۰۰۰۰ برگ در روز می باشد و با این سرعت در دسته اسکنرهای پر سرعت و حرفه ای قرار می گیرد. اسکنر مدل i2900 از تکنولوژی CCD x2 برای اسکن استفاده می کند.  CCD یکی از مهم ترین قسمت های هر اسکنر و متداول ترین روش دریافت تصویر است.  اسکنر مدل i2900 علاوه بر تغذیه اتوماتیک ADF یک بستر تخت شیشه ای برای اسکن عکس ها و اسناد تک برگی دارد. از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت تشخیص متن OCR ، قابلیت اسکن دورو و ظرف سینی ۲۵۰ برگی اشاره کرد. اسکنر مدل i2900 شرکت کداک برای اتصال به رایانه از پورت usb 2.0 استفاده می کند. برای استفاده از این سخت افزار همانند سایر سخت افزارها باید درایور مربوط به آن را نصب نمود.

بنر اخر هر پست
اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

تبلیغات
همراه رایانه