دانلود کار


دانلود درایور اسکنر Kodak i2800 Scanner

دانلود درایور اسکنر کداکi2800

دانلود درایور اسکنر کداکi2800

دانلود درایور اسکنر کداکi2800

اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل i2800

نگهداری اسناد به صورت سنتی علاوه بر اشغال فضای و هزینه بالا باعث کندی کار نیز خواهد شد. به دلیل تسریع کارها نیاز به ذخیره اطلاعات به صورت مدرن و الکترونیک افزایش یافت. یکی از راه های انتقال اسناد به رایانه استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل نموده و به رایانه ها منتقل می کند.از شرکت های تولید کننده اسکنرها می توان به شرکت کداک اشاره کرد. شرکت کداک یکی از مشهورترین شرکت ها در زمینه تولید مواد خام و تجهیزات عکاسی است و در قرن بیستم به عنوان مشهورترین شرکت در این زمینه شناخته شد. در سال ۲۰۱۴ پس از دو سال ورشکستگی در زمینه جوهر افشان های پرینترها ، تصاویر دیجیتالی ، تولید صفحه نمایش های لمسی و… دوباره وارد بورس نیویورک شد. یکی از اسکنرهای حرفه ای تولید شده توسط این شرکت، دستگاه اسکنر مدل i2800 می باشد.

این دستگاه با ابعاد ۳۳۰*۱۶۲*۲۴۶ میلی متر و وزن ۵٫۶ کیلوگرم در دسته اسکنرها تخت و حرفه ای قرار می گیرد.سایز اسکن اسناد این دستگاه A4 می باشد. سرعت اسکن رنگی دراین دستگاه ۶۰ برگ در دقیقه و سرعت اسکن سیاه و سفید این دستگاه به ۷۰ برگ در دقیقه و به طور کلی ۸۰۰۰ برگ در روز می رسد. رزولوشن اپتیکال این دستگاه ۱۰۰/۱۵۰/۲۰۰/۲۴۰/۲۵۰/۳۰۰/۴۰۰/۶۰۰۱۲۰۰ dpi می باشد و از تکنولوژی CCD x2 با عمق ۸ بیت برای اسکن سایه و سفید و ۲۴ بیت برای ایکن رنگی برای اسکن استفاده می کند.  CCD یکی از مهم ترین قسمت های هر اسکنر و متداول ترین روش دریافت تصویر است.  از ویژگی های این اسکنر می توان به قابلیت تشخیص متن OCR و قابلیت اسکن دو رو اشاره کرد. برای اتصال این دستگاه به رایانه از پورت USB 2.0 استفاده می شود و برای استفاده از آن باید درایور مربوط به مدل i2800 را روی سیستم عامل نصب نمود.

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات