دانلود کار


دانلود نرم افزار آی تولز Itools 3.3.9.7 2017 Windows+ MAC

دانلود نرم افزار آی تولز Itools

 

چنانچه از کاربران Itunes هستید خوب است برای تجربه هم که شده سری به این نرم افزار ساده و کم حجم بزنید. همانطور که همه کاربران محصولات

اپل می دانند بزرگترین ایراد این شرکت تنها و تنها محدودیت است. ولی برنامه نویسان با استفاده از نرم افزار Itools مرزهای محدودیت را پشت سر گذاشته اند بطوریکه توسط هر رایانه ای بدون محدودیت می توانیم به انتقال فایلها بپردازیم و برای همیشه از این محدودیتها رها شویم.

زمانیکه از Itools استفاده می کنید دیگر نیازی به همگام سازی بر روی رایانه را ندارید. حتی می توانید برنامه های نصب شده را بر روی رایانه ذخیره کرده و بعدا از آنها استفاده کنید.

همچنین با استفاده از این برنامه نیاز به جلبریک ندارید. البته در صورتیکه همگام سازی اولیه را انجام داده باشید و برنامه هایی را که از ۲۵PP گرفته اید را می توانید توسط I tools نصب کنید.

هم چنین توسط این نرم افزار می توانید فایلهای چند رسانه ای مثل فیلمها و آهنگهای خود را نیز منتقل کنید. هم چنین خوب است بدانید چنانچه فایلهای ISO را بر روی سیستم خود داشته باشید برنامه به صورت اتوماتیک آنها را تبدیل خواهد کرد. این برنامه بر روی ویندوز و مک قابلیت اجرایی دارد.

برخی از ویژگی‌های iTools:

انتقال موزیک و آهنگهای زنگ(Ringtone)

ساخت Ringtone یا آهنگ زنگ

انتقال فیلمها ، ویدئوها و تصاویر

استفاده از امکانات IBook’s و انتقال فایلهای کتابخانه به این قسمت

همچنین این برنامه دارای بخشهای زیر می باشد:

Storage

Information

Desktop

File System

Advanced

Tools

دانلود نرم افزار آی تولز Itools 3.3.9.7 2017 Windows+ MAC

  دانلود نرم افزار Itools 3.3.9.7 2017 نسخه‌ی ویندوز 16 مگابایت

  دانلود نرم افزار Itools 3.3.9.7 2017 نسخه‌ی مک 14 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات