دانلود کار


دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Inkjet C110

دانلود درایور پرینتر اپسون C110

دانلود درایور پرینتر اپسون C110

 

پرینتر اپسون Epson Photo C110 از سری پرینترهای با کیفیت اپسون است که از تکنولوژی جوهر افشان و رنگی استفاده میکند ، حداکثر وضوح چاپهای سیاه، سفید و رنگی ۵۷۶۰×۱۴۴۰ dpi است و به زیبایی جزئیات چاپ را به نمایش خواهد گذاشت . پرینتر اپسون   C110 دارای ۵ کارتریج جوهر مجزا برای بهینه کردن مصرف جوهر می باشد که باعث بالا رفتن سرعت و دقت در چاپ اسناد شما می گردد.  سرعت چاپ در هر دقیقه در پرینت های رنگی به ۲۰ عدد و در پرینت های سیاه و سفید ۳۷ صفحه در هر دقیقه میرسد.

پرینتر اپسون C110 میتواند با استفاده از پورت های USB به مک بوک ها متصل شود و اسناد را بدون حاشیه در سایز A4 چه برگه های معمولی و چه برگه های روغنی برای شما چاپ کند .

این پرینتر با تمامی ویندوز ها مانند ویندوز Vista ، XP ، ۷ و ویندوز های ۸ و ۱۰ حتی بر روی سیستم عامل مک قابل استفاده و اجراست ، کافی است در ادامه ی مطلب در سایت دانلود کار با ما همراه باشید و درایور مورد نظر را بر اساس سیستم عاملتان دانلود کرده و آن را بر روی کامپیوترخود نصب کنید .

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات