دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6240 Scanner

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6240

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6240

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6240

امروزه نگهداری اسناد به صورت فایل هایی در کامپیوترها می باشد و دیگر از روش های قدیمی و ستنی برای نگهداری اسناد استفاده نمی شود. روش های قدیمی و سنتی نگهداری اسناد فضای زیادی را اشغال می کنند و هزینه بالایی نیز دارند. یکی از روش های انتقال اسناد و کاغذها به کامپیوتر استفاده از اسکنرهاست. اسکنرها اطلاعات را به صورت داده های دیجیتال به کامپیوترها منتقل می کنند.

اسکنرها نیز مانند هر دستگاهی شرکت های تولید کننده بسیاری دارند. یکی از شرکت های مطرح تولید کننده اسکنرها شرکت فوجیتسو می باشد. فوجیتسو یک شرکت ژاپنی و چند ملیتی در زمینه فناوری اطلاعات و تجهیزات الکترونیکی می باشد و جایگاه سومین ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات را به خود اختصاص داده است.

ابعاد اسکنر مدل Fi-6240 شرکت فوجیتسو ۳۰۱*۵۶۷*۲۲۹ میلی متر و وزن  ۸٫۸ کیلوگرم می باشد. سایز اسکن اسناد این دستگاه A4 می باشد. اسکنر Fi-6240 از قابلیت های فراوانی برخوردار است و در دسته اسکنر حرفه ای و پیشرفته این شرکت قرار می گیرد. این دستگاه برای اسکن از تکنولوژی اسکن CCD x3 استفاده می کند. CCD یکی از مهم ترین قسمت های هر اسکنر و متداول ترین روش دریافت تصویر است. سرعت اسکن در این مدل به ۴۰ برگ دقیقه و ۶۰۰۰ برگ در روز می رسد و رزولوشن صفحات اسکن شده توسط این دستگاه به  ۵۰-۶۰۰ dpi می رسد.

این دستگاه از قابلیت های بسیاری همانند سرعت عمل بالا، کیفیت اسکن بالا برخورداراست.از دیگر قابلیت های این اسکنر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • صاف نمودن اسناد کج اسکن شده
  • پر رنگ و کم رنگ کردن زمینه و تنظیم اتوماتیک
  • تشخیص خودکار سایز اسناد
  • تشخیص و حذف صفحات سفید

این دستگاه از پورت usb 2.0 برای اتصال به رایانه استفاده می کند. برای استفاده از این اسکنر همانند سایر سخت افزارها باید با استفاده از درایور آنها را به سیستم شناسایی کنید.

بنر اخر هر پست
ADs اپلیکیشن حسابیار با اینترنت هدیه
دانلود

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6240 Scanner

  دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6240 Scanner 52 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir
ADs اپلیکیشن سیمآرت با جوایز ویژه
دانلود

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه