دانلود کار


دانلود نرم افزار فری کد ورژن ۰٫۱۷٫۱۳۵۱۹ FreeCAD + پشتیبانی تلفنی!!!

دانلود رایگان برنامه فری کد ورژن FreeCad 0.17.13519 برای ویندوز و کامپیوتر، را در دانلود کار انجام دهید! برنامه حرفه ای برای طراحی سه بعدی مهندسی، صنعتی و ساخت تقشه، دانلود نرم افزار حرفه ای فری کد ورژن freecad 0.17.13519 به همراه پشتیبانی تلفنی به صورت ۲۴ ساعته با شماره  ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ !!!!

 

برنامه Free cad

 

دانلود نرم افزار فری کد ورژن ۰٫۱۷٫۱۳۵۱۹ FreeCAD

free cad  یک نرم افزار طراحی به صورت سه بعدی و در قالب cad بوده که رایگان و متن باز میباشد ( تحت مجوز gpl و lgpl ) که در زمینه ی طراحی صنعتی و مهندسی مکانیک ساخته شده است اما میتوان از آن در رشته معماری نیز استفاده کرد. این نرم افزار برای طراحی سه بعدی خود؛ سیستم تقریبا ساده ای دارد. اما تمام ابزارهای ضروری برای طراحی مدل های سه بعدی و  کامپوننت های دو بعدی را درون خود جای داده است. این نرم افزار قابلیت اسکریپت نویسی، سفارشی سازی و گسترش را داراست. فری کد از قالب های ورودی زیادی اعم از dat , svg , iges , bmp , med , jpg , brp , ifc , dfx , wrl , svg , asc , oca  را پشتیبانی میکند!!

دانلود نرم افزار فری کد ورژن ۰٫۱۷٫۱۳۵۱۹ FreeCAD + پشتیبانی تلفنی!!!

  نرم افزار فری کد نسخه 32 بیتی ویندوز 331 مگابایت

  نرم افزار فری کد نسخه 64 بیتی ویندوز 370 مگابایت

  نرم افزار فری کد برای سیستم عامل مک 347 مگابایت

  نرم افزار فری کد برای سیستم عامل لینوکس 223 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات