دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود درایور پرینتر Epson Stylus Photo 1410 + پشتیبانی تلفنی اپسون

دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Stylus Photo 1410

دانلود درایور پرینتر Epson Stylus Photo 1410 ویندوز + دانلود درایور و پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ محصولات اپسون به صورت شبانه روزی را با دانلود کار تجربه کنید .

دانلود درایور پرینتر Epson Stylus Photo 1410


پرینتر Stylus Photo 1410 از سری پرینتر های جوهر افشان  شرکت اپسون می باشد . Stylus Photo 1410 از کیفیت چاپ بسیار بالای بروردار است حداکثر وضوح چاپ در حالت سیاه سفید و رنگی ۵۷۶۰ dpi  بوده و جزییات چاپی به زیبایی به تصویر کشیده می شود . Stylus Photo 1410 از فناوری مخصوص شرکت اپسون بهره می برد این فناوری برای افزایش کیفیت و بهبود سرعت چاپ می باشد.

در این تکنولوژی خاص ارتعاشات الکتریکی سبب حرکت لایه های سرامیکی می شود و قطرات جوهر از مخازن افشانک خارج می شود و قطع ارتعاشات الکتریکی سبب قطع حرکت و جلو گیری از ترشح جوهر می شود و این امر باعث می شود تا دور نقطه ایجاد شده کاملا صاف باشد که باعث میشود کیفیت چاپ بالا برود . همچنین این پرینتر قابلیت چاپ بر روی cd  را نیز دارند . Stylus Photo 1410 از سرعت چاپ نسبتا خوبی بر خوردار می باشد .

پرینتر Stylus Photo 1410 مناسب رای چاپ عکس ها می باشد و گزینه ی خوبی برای عکاسان می باشد . Stylus Photo 1410  از طراحی خوبی برخوردار می باشد و کاملا مناسب برای استفاده دانشجویان و عکاسان می باشد . همچنین پرینتر Stylus Photo 1410 را می توان در ادارات  شرکت های اداری تقریبا کوچک به کار برد . پرینتر Stylus Photo 1410 از برنامه کاملا حرفه ای مدریت عکس می باشد . این پرینتر قابلیت چاپ از روی دوربین عکاسی به صورت مستقیم را دارد.

بنر اخر هر پست
اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه