دانلود کار


دانلود درایور Canon MAXIFY iB4120

  • موضوع : Canon , درایور , لیزری ,
  • دانلود کار .
  • 862 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : ۲۸ مهر ۹۷

دانلود درایور Canon MAXIFY iB4120

دانلود درایور Canon MAXIFY iB4120

پرینتر Canon MAXIFY iB4120 بی سیم Wi-Fi برای کارهای اداری کوچک و کاربران خانگی بسیار مناسب است . پرینتر Maxify IB4120 هم دارای خروجی رنگی و هم سیاه و سفید است و هر دو خروجی پرینت را بسیار سریع و با کیفیت تحویل میدهد . اولین پرینت این دستگاه از زمانی که دکمه ی پاور آن را می فشارید ۶٫۰ ثانیه طول خواهد کشید که برای یک دستگاه چاپگر یک سرعت ایده آلی است.

ظرفیت جایگیری کاغذ در آن ۵۰۰ sheet می باشد و کارکرد ماهانه ی پرینتر کانن MAXIFY iB4120 به ۳۰٫۰۰۰ برگه خواهد رسید که یکی از بهترین قابلیت های این دستگاه چاپگر است . گفتنی است با پیشرفت تکنولوژی امکان پرینت گرفتن در فضای ابری نیز برای این دستگاه وجود دارد کافی است که نرم افزار مخصوص کانن را برای پلتفرم خود دانلود کنید و نصب نمایید تا بتوانید دستور پرینت را در گوشی هوشمند خود بفرستید. ما برای شما کاربران گرامی درایور کانن MAXIFY iB4120 در سایت دانلود کار برای سیستم عامل دستگاهتان را قرار دادیم تا بتوانید از آن استفاده کنید.

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات