دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-C225 Office Document Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225

همانطور که می دانید یکی از دستگاههای ورودی اسکنرها می باشند که برای انتقال تصاویر به صورت داده های دیجیتال به رایانه به کار می رود. اسکنرها انواع مختلفی دارند و معمولابه صورت رو میزی یا دستی می باشند. اسکنرهای رومیزی معمولا متداول تر می باشند. از شرکتهای متداول در زمینه ساخت اسکنر شرکت canon می باشد. البته محبوبیت و شهرت این شرکت در زمینه ساخت دوربین بود ولی در سالهای اخیر نیز توانسته است در زمینه تولید اسکنر و پرینتر نیز به خوبی بدرخشد.

یکی از سریع ترین اسکنرهای حرفه ای و ماشین های اداری اسکنر Canon ImageFormula DR-C225 با سایز اسناد A4  می باشد.

این اسکنر دارای ابعاد ۲۲۰*۱۵۶*۳۰۰ میلیمتر و وزن ۲٫۵ کیلوگرم می باشد. این ماشین دارای قدرت ۱۵۰۰ اسکن در روز، ۲۵ برگه دو رو یا ۵۰ برگ یک رو در دقیقه را دارد به همین دلیل جزء اسکنرهای قدرتمند محسوب می شود.

اسکنر حرفه ای کانون DR-C225 سایز صفحات را به صورت خودکار تشخیص می دهد و در صورت کج بودن صفحه آن را اصلاح می کند.  همچنین صفحات خالی بین اسکن ها را تشخیص داده و حذف می کند.

این اسکنر قابلیت تشخیص غلظت رنگ ها را دارد و رنگ ها را در اسکن های رنگی اصلاح میکند.این دستگاه همچنین صفحات رنگی و سیاه و سفید را به صورت خودکار تشخیص می دهد. قابلیت تشخیص متن بسیار دقیقی دارد و در صورت وجود سایه در صفحات، سایه ها و نویزها را حذف می کند.

این اسکنر دارای پورت USB برای اتصال است.

بنر اخر هر پست

دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-C225 Office Document Scanner

  دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-C225 Office Document Scanner 158 مگابایت

 سیستم عامل مورد نیاز: Win Xp - Win Vista - Win 7 - Win 8 - Win 8.1 - Win 10 _ x86 & x64

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه