دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

تست و بررسی بنر

دانلود درایور اسکنر Avision AV-176U Plus Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AV-176

دانلود درایور اسکنر Avision AV-176

دانلود درایور اسکنر Avision AV-176

اسکنر حرفه ای اسناد مدلAV-176U Plus  شرکت ای ویژن

وجود نقاط ضعفی همچون هزینه های بالا، از بین رفتن اطلاعات با گذشت زمان، امنیت پایین و … در نگهداری اطلاعات به شیوه های سنتی باعث شد گرایش به شیوه های نگهداری اطلاعات به صورت دیجیتال افزایش پیدا کند. یکی از شیوه های ذخیره اطلاعات به صورت دیجیتال استفاده ازاسکنرها می باشد. اسکنر اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و این داده های دودویی را به رایانه منتقل می نماید. اطلاعات دریافت شده توسط رایانه در مانیتور به نمایش درآمده و امکان ویرایش فایل را نیز فراهم می گردد. شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید اسکنرها فعالیت می کنند. از شرکت های مطرح دراین زمینه میتوان به شرکت ای ویژن اشاره نمود. شرکت ای ویژن در سال ۱۹۹۱ درتایوان تاسیس شد. اسکنر AV-176+ یکی از محصولات حرفه ای شرکت ای ویژن می باشد.اسکنر AV-176+ شرکت ای ویژن  دارای ابعاد ۲۸۲*۱۵۲*۱۶۵  میلی متر و وزن ۲٫۳ کیلوگرم می باشد.سایز اسکن اسناد این دستگاه A4 می باشد. سرعت اسکن رنگی این دستگاه ۲۰ برگ در دقیقه و سرعت اسکن رنگی ۳۰ برگ در دقیقه می رسد. به طور کلی تا ۳۰۰۰ برگ در روز برای اسکن ایندستگه پیشنهاد می شود. اسکن صفحات با رزولوشن ۶۰۰dpi صورت می گیرد.این دستگاه از تکنولوژی CIS یا Contact Image Sensor برای اسکن استفاده می کند. از ویژگی ها و قابلیت های مهم اسکنر مدلAV-176U Plus  شرکت  avision می توان به قابلیت اسکن کارت های شناسایی و کارت های اداری اشاره نمود.

قابلیت اسکن دو روی اتوماتیک یکی دیگر از قابلیت های مهم این دستگاه است. از دیگر ویژگی های این اسکنر می توان به قابلیت تشخیص متن OCR، قابلیت اسکن کاغذهای سنگین و… اشاره نمود. این اسکنر همچنین دارای یک ظرف سینی ۵۰ برگی می باشد. اسکنر مدل AV176U+ از پورت USB 2.0 برای اتصال به رایانه استفاده می کند و برای استفاده از آن باید درایور مخصوص به آن را نصب نمود.

بنر اخر هر پست

دانلود درایور اسکنر Avision AV-176U Plus Scanner

  دانلود درایور اسکنر Avision AV-176U Plus Scanner 30 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه